Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nőknek esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőknek esélytelen pasit találnia?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 15:56
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
51%

#28: Azért ebben az a ciki, hogy a tinilány szerelmes lesz első látásra, aztán együtt vannak évekig a párjával, a tapasztalt nő meg a korral mintha egyre hülyülne és még arra sem képes, hogy feltegyen egy rakás olyan kérdést a férfinek, amiből egyből lejön, hogy tényleg mennyire tervezhet vele komolyan. De amúgy is, ezt elvileg ránézésre érezni kéne. Nem mondom, hogy nem lehet tévedni, de tudod az évek meg a rutin ehhez hozzá kéne, hogy tegyen, nem elvegyen.


Egyszerűbb, ha simán bevallod az őszintét, hogy mivel fuckboy típusú férfiak vonzottak egész életedben, jó lenne már egyet hosszútávra beszerezni otthonra, velük szemben pedig a legjobb taktika a sok randin keresztüli túráztatás, mert ha ott állja a sarat, akkor tényleg különlegesebb vagy számára, mint a többi sok nő is, akit megkaphat. Meg hát azért előbb-utóbb lebukik a rutinos kamuval is a sokadik randin.


De amúgy meg ti nők is igazán megtanulhatnátok már, hogy ha túl sok olyan férfiba botlotok bele, aki egy alkalom után otthagy, annak oka van. És most akárhány férfiismerősömmel beszélek, 1-2 nagyon beteg kivételével, aki az itteni inceleket is megszégyeníti (tehát illene kiszűrni, hogy defektes) egyik sem hagy ott egy alkalom után nőt, pláne olyan indokkal, hogy túl könnyűvérű. Ha valóban erkölcsi aggálya van, akkor meg se dugta volna, ez ugyanolyan kamu, mint a nők részéről a "semmi baj nincs veled, csak nincs kémia", amikor valami szalonképes szöveget akar belökni, amivel erkölcsi fölényben érzi magát szemben az igazsággal.


Szóval nem kell itt a duma, hogy évi 4-5.


Egyébként meg visszafordítom neked a labdát. Én meg férfiként úgy vagyok vele, hogy dugásra 5 másodperc alapján eldöntöm, hogy alkalmas-e a nő és ha nyíltan, korrekt módon kommunikálva elmondja, hogy milyen kapcsolatot szeretne és mik az elvárásai, akkor én is nyíltan és korrektül elmondom neki, hogy miben egyezik és miben nem és érdemes-e folytatni az ismerkedést, de ha ilyen sokadik szexmentes randikkal túráztat, akkor úgy érzem magam, mint egy pókerjátszmában, ahol egyre nő a tét és blöffölnöm kell, hogy megnyerjem a partit, főleg, hogy már benne áll 4 kávém, 2 fagyim meg 3x5 órám átszervezésekkel együtt a dologban és akkor már csak azért is végigviszem a dolgot. És ha sikerül (és meglepő módon legtöbbször szokott), akkor még jó kis BDSM-es szex is lesz belőle, mert dühös leszek a csajra, amiért ennyit túráztatott. És ezzel be is teljesítette a jóslatot, hogy több valóban nem lesz belőle. És azért nem, mert taktikából puhatolózott, ahelyett, hogy felnőtt emberként elémállt volna a sarkalatos pontokkal.

2021. febr. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%
#31 Férfiként írok. Szerintem nem feltétlenül túráztatás a cél, ha első randikon nincs szex. Sokan rossz emberismerők, többször csalódtak vagy egyszerűen nehezebben ismerkednek (én is ilyen vagyok). Szerintem is jó kicsit tovább elhúzni az ismerkedést, mert ha azonnal ágyban kötsz ki, rengeteg időt elvesz a személyes ismerkedésből (hacsak nem 1 perces meneteket toltok) és nem jut idő a beszélgetésre, megismerésre, el tudd dönteni mennyire működhet hosszútávon. Szexel rengeteg ideig el lehet rejteni a problémákat, hiszen utána tele van vele a fejed mennyire jó. Pár hét, hónap múlva amikor már nem okoz olyan mértékű izgalmat pedig elgondolkozol, miért is vagyok vele? Hiszen teljesen másképp gondolkodunk, alig ismerem.
2021. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
100%

#31 Nyilván a te érzelmi intelligenciáddal lehetetlen ezt felfogni, de nincsenek azok a kérdések és válaszok amik pótolják azt hogy fizikailag egy férfi jelenléte nem lesz idegen és elkezdem kívánni. Ehhez néhány találkozás szükséges.


Nem attól félek, hogy csak megdugni akar, azokat elsőre kiszórom, attól félek, hogy mégsem passzolunk. Nem tudok nemi vágyat érezni egy idegen iránt. Sokszor aki iránt alakul vonzalom, azzal nem illünk össze, akivel meg összeillő a személyiségünk és minden klappolna, nincs vonzalom. Egy kicsi időt még adok neki, hátha, volt már egyszer, hogy átalakult és házasság is lett belőle, de az összes többi esetben nem alakult ott semmi.


Soha nem vonzottak a fck boyok, megint magadból indulsz ki, gondolom te insta libákra vadásznál, ha lehetne. Nekem mindig a műveltség, intelligencia, stílus és jellem volt az értékmérő, ezért is találtam nehezen ilyen férfit. Külsőre is kell, hogy valami vonzó legyen benne, de hidd el, könnyebb helyes pasit találni mint a számomra megfelelő belső értékkel bírót, hozzám illőt.

A kettő együtt meg? Csoda lenne.


A randikon a felesben fizetés híve vagyok. És őszintén szólva, ha a másik emberileg nem érdeklődik annyira irántam hogy párszor randizna, beszélgetne velem, akkor nem éri meg vele ágyba bújni sehányadik randin sem. Az ilyet mint te, eleve ki kell szórni. Ha már az ismerkedésnél megspórolod az időt, és unalmas számodra a másikra figyelni, el tudom képzelni, milyen remek lehet veled a szex. Ja, nem.

2021. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy:

- milyen pasit?

- milyen célra?


Ha csak szexre értjük, és mindegy, milyen pasi, akkor nincs olyan nő... kihullott fogú csövest is láttam már csöcsörészve.


Ha az a kérdés, hogy olyat, ami neki tetszik / jó lenne, komoly kapcsolatra... és mondjuk úgy, hogy a nő is akar (tehát nem aszexuális mondjuk), akkor:

- akinek magához képest durván nagyok az elvárásai

- nem jó testű + igénytelen kombó

- emellé depressziós, durván önbizalomhiányos

- nagyon szeszélyes, nem tudja, mit akar

2021. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

#31: "Sokszor aki iránt alakul vonzalom, azzal nem illünk össze, akivel meg összeillő a személyiségünk és minden klappolna, nincs vonzalom."


Üdv a valóságban! Évezredek evolúcióját akarod felülírni.


"volt már egyszer, hogy átalakult és házasság is lett belőle, de az összes többi esetben nem alakult ott semmi."


Na látod, és mégsem működött még az sem.


Kegyetlen lesz, amit mondok, de döntsd el, hogy mit akarsz. Jól érezni magad vagy stabil kapcsolatot. A kettő együtt ugyanúgy nem megy, mint mikor a gyerek nem akar reggel korán kelni, oviba, iskolába menni, lenyelni a keserű szirupot, leülni tanulni, stb.


Helyette édességet akar enni reggel-délben-este, játszani, sokáig aludni.


Pont azért fejlődött az emberiség, mert ezt sikerült felismerni és a megfelelő módon csatornázni. Nem mindig lett jó vége és gyakran kisiklott a dolog (Egyház, patriarchátus), de ettől még az előzőtől mindig igyekeztek jobb megoldást találni, még ha nem is jó.


A nő mindig az elérhető legjobbak közül válogat. Van egyéni preferencia, kinek ez a típus jön be, másnak az, de akkor is az adott csoporton belüli elérhető legjobbak közül válogat. Ez bizonyos mértékig a nőket is arra késztette, hogy rivalizáljanak egymással, hiszen nekik kell felhívni a figyelmét a jó pasiknak magukra és meg is tartani maguknak a jó pasikat. Illetve a férfiakat is a versengésre, hogy váljanak kiemelkedővé, hogy értük rivalizáljanak a nők.


Na ezt az évezredekig jól működő dolgot cseszte tönkre az emberiség időről-időre. Először az Egyházas önmegtartóztatós dolgokkal, aztán a patriarchátus elrendezett házasságaival, végül pedig az utolsó szöget is beverte a koporsón a globalizációval és a feminizmus FÉLREÉRTELMEZÉSÉVEL.


Ugyanis míg az Egyház és a patriarchátus csak felismerte azt a szükséges rosszat, hogy az emberek 70-80%-ának soha a büdös életben nem lesz normális szerelmi élete és párkapcsolata hosszútávon, így társadalmilag kirendelődött egymás mellé Átlag Béla és Átlag Rozi, aztán mint lakótársak összecsiszolódtak, csak éppen lángoló szerelem nem volt, addig a globalizáció elhitette az emberekkel (pont mint mikor a kommunizmus siklott félre és lett belőle szocializmus, majd diktatúra, aztán kapitalizmust akart újra az ember, aztán amikor már elég nagy a gazdasági olló és a társadalom milliárdosokra és nyomornegyedekre oszlik, akkor újra polgárháborúk és megint visszatér a szocializmus), hogy majd milyen jó lesz nekik meg a szabadság mekkora áldás (hiszen annak nincs is negatív aspektusa, csak pozitív, ez is köztudott... ja, mégsem.) és ezt még a Disney rajzfilmek, meg a romantikus filmek is meglovagolták, ahol mindig happy enddel végződik a dolog és megfigyelted már, hogy mindig csak összejönnek és vége a filmnek? Az utána következő részre már senki nem kíváncsi, amikor pár hónap vagy év után szétmennek? Vagy évekig se veled-se nélküled kapcsolatban tengődnek.


A feminizmus félreértelmezése pedig abban segített, hogy a felszabadult nő ugyanúgy kezdett viselkedni, mint a kisgyerek, aki csokit akar, meg egész nap játszani és iskoláról hallani sem akar. Neki is jár a szex, mint a pasiknak... Mintha ez valami társadalmi jog lenne.


Igen, csak a férfiakat a szűkösségre kódolta a természet, hogy ha a nőstény odaveti magát, akkor azt meg kell termékenyíteni, mert, lehet, hogy több lehetőséged nem lesz rá, így folyamatosan szexelnénk, amíg el nem fáradunk.


Hiába ismerjük fel magunkban ezt az ösztönt, ugyanúgy ott van, mint a nőkben az, amikor "nincs veled semmi baj csak nincs meg a vonzalom" meg az ellentéte, a "seggfej és rossz lenne vele, de annyira vonzódom hozzá".


És mivel a társadalom felszínes és anyagias, így a nő, aki felismerte magában, az úgy oldotta fel a dolgot, hogy keresett magának egy bétát, akihez vonzódni nem tud, de a szükséges tulajdonságoknak megfelel... És hát a szükséges tulajdonságoknál persze ott van a pénz, amiből sosem elég. Még ha nem kifejezetten ez is a célod, a több mindig jobb.


Meg ott vannak azok a férfiak, akik meg felismerték, hogy ha háremet hoznak létre, akkor mindig lesz kivel szexelniük és nem kell lecövekelniük egy nő mellett sem, elvégre ők túl jó pasik ehhez.


"Külsőre is kell, hogy valami vonzó legyen benne, de hidd el, könnyebb helyes pasit találni mint a számomra megfelelő belső értékkel bírót, hozzám illőt."


Ez mókás annak fényében, hogy ma már eleve egy kép alapján húzod jobbra-balra az embereket, de még ha élőben ismerkedsz is azért ha magadon se veszed észre, de teljesen másképp nézel egy számodra vonzó pasira, önkéntelenül adod a jeleket.


Ezért megy oda a "seggfej" ismerkedni, mert bugyinedvesedős pillantásokkal nézel rá, amit te magad sem veszel észre magadon. És ezért fél - teljesen jogosan - az, aki külsőre nem jön be, mert már az első körben elvérzik.


Szóval abból a néhány jó pasiból szeretnél olyat, aki a belső értékekben is megfelelő.


A baj ott van vele, amit elmondtam. Hogy annyira nem vagy különleges, aki neked bejön, az más nőknek is bejön. Ergo: nincs arra rászorulva, hogy veled elköteleződjön, a szexben benne van, de ahhoz neked nagyon oda kell tenned magad, hogy megtartsd magadnak. Nő létedre neked kellene küzdened azért a pasiért. Különben elhagy, megcsal, stb.


És ahogy sokkal több olyan ember van, aki egészségtelenül él, de élvezi, akár édességekkel, hízlaló kajákkal, alkohollal, drogokkal, mint olyan, aki egészségesen igyekszik élni és sanyargatja önmagát sporttal meg egészséges táplálkozással, ugyanígy sokkal több olyan nő van, aki akár élete végéig is keresi a csodamegoldást, hogy találjon számára vonzó pasit, hogy az belsőre is megfelel mindenben.


Hát nem fog, mert a béta is legtöbbször azért felel meg, mert rákényszeríti őt az élet. Kb. az, mint mikor olyan utcaseprőt akarsz találni, aki annyira szereti a munkáját, hogy ingyen is csinálja. Lehet, hogy akad 1-2 autista, aki épp ebben leli örömét, de lényegében aki elmegy, az kényszerből teszi. Mindenki tovább akar lépni, de a többség nem fog soha, mert ilyen a jelleme.


De helyette addig kitolódott a megállapodás korszaka és annyira belementünk ebbe a kiélős korszakba, hogy a béták is annyira frusztrálódnak, hogy többségükből incel lesz.

2021. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

31#


"aki egy alkalom után otthagy, annak oka van. "


Mi oka lehet? Vagy annak aki pár alkalom utan lép le?

2021. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
#35 Nem ismersz, nem tudod milyen vagyok, kialakítottál egy képet (gondolom, a "minden nő ilyen" című fiókból húztad elő) és azzal vitatkozol, ezt hívják szalmabáb érvelésnek. Nincs sok értelme, de mindegy is. Nem lehet veled érdemben beszélni, mert nem velem vitázol hanem az elképzelt beszélgetőpartnereddel. Aki eleve bétázik, nem egy magas röptű vitapartner. Úgyhogy jó beszélgetést önmagaddal továbbra is, legalább így mindig igazad lehet, hiszen nem zavar be a valóság.
2021. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
48%

3 as még az is talál dugásra a folyosón.

"Aki nem éri be egy lúzerrel vagy perverzzel vagy agyhalottal. Az várhat jó sokáig, mert a normális és jó pasik kapcsolatban vannak mind."

5ös az ilyet általában igénytelen nők szokták mondani hogy nyugtassák magukat hisz nem bennük van a hiba.

2021. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
48%
" Akinek tartása van, azért szinte lehetetlen társat találni (főleg egy bizonyos kor fölött) mert a rá írók nagy része selejt, aki mégis normális az pedig elvárja hogy már a második-harmadik randin legyen szex." már nem azért de ha elvárja a harmadik randin akkor neked nem normális.magadnak mondtál ellent.szóval ő is nem normális neked csak vonzodsz hozzá igy bekamuzod hogy normális elfogultságból.érzed a hatalmas ellentmondást?azt mondod aki normális aztán meg panaszkodsz hogy elvárják hamar a szexet ergó akkor mégse olyan normálisak.
2021. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
a dagadt és ronda nő is találhat párt igaz milyet.bár nehezebb.ha irreális igényei vannak akkor viszont esélytelen.olvastam dolgokat.valahogy szerintem a levegőben szokott lenni egy ilyen a nők részéről hogy ennél jobbat érdemlek.valaki igazságként meg nem tudom milyen erkölcsi izéként tálalja de lehet sokszor a levegőbe érzékelni ezt.miközben sokszor nincs is magasabb szinten
2021. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!