Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nőknek esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőknek esélytelen pasit találnia?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 15:56
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Magam nevében beszélek de lehet lesz átfedés hogy általánosságban kik nem találnak.

-Kibirhatatlan személyiségre.(megkockáztatom ez még a külsőnél is jobban rombolja az esélyeket)

-Irreális igények.

-Külső akkor ha nem reális az igénye.Amugy fog tudni szinte minden külsővel.

2021. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

#39 A normálist úgy értettem, hogy nem perverz, lehet vele amúgy beszélgetni, értelmes is, művelt is. Ápolt és nem ronda (még véletlenül sem jóképű, csak ilyen átlagos, de az nekem már jó lenne). Mert a legtöbb pasi már ezeken elbukik. Ápolatlan, igénytelen, buta, vagy jó pasinak látszik, de már a szexszel indít. És akkor jön egy teljesen normálisnak tűnő, akivel jól lehet beszélgetni telefonon is, élőben is, van értelme annak, amit mond, normális érdeklődési köre van, nem csak meccs meg motor meg sörözés. De jaj....legkésőbb a harmadik randin már szexelni kéne. Csak azért mert telefonon vagy írásban sokat beszélgettünk.

Ezekre mondtam, hogy "normális" mert más baj nincs velük, csak ez. Amúgy meg nézz szét itt, a pasik 80%-a itt is azt állítja hogy harminc felett egy nő legkésőbb a 3-5. randin feküdjön le vele. És ők is normálisnak tartják magukat.

2021. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Magyarul ők se normálisak csak átmentek az első szüröiden és szeretnél nagyon megalkudni de nem megy hiszen tudod hogy csak szexre kellenél neki ergó ők se normálisak(ezzel csak megerősitettél engem).Én sose mondtam hanyadik randi de azért ha 10.nél nincs semmi az pl joggal felvethet dolgokat nem?
2021. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
De miért ha ennyire okos vagy szerinted általánnosságba mennyit kéne várni?Nyilván nem lehet általánositani de saccperkb mennyivel vannak szerinted ezek a "normális" férfiak eltévelyedve az ideális számtól.
2021. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
"Aki nem éri be egy lúzerrel vagy perverzzel vagy agyhalottal. Az várhat jó sokáig, mert a normális és jó pasik kapcsolatban vannak mind." én normális és jó pasi vagyok mégse vagyok kapcsolatban.hát ennyi.
2021. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Ez meg hogy elkezded magyarázni a normálist szánalmas.Pontosan tudjuk mi az és hogy próbálod álszent módon védeni kettős mércével szegény harmadik randin szexelni akaró normális férfiakat miközben megveted őket ezért.
2021. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%
Értem a kérdésed. És erre azt tudom mondani, hogy nincs szám. De amit én tapasztalok, hogy amint csókra kerül a sor (legyen ez első vagy második randi, szerintem ráérne később is, de mindegy is) akkor a következő lépés már az, hogy akkor hol fogunk szexelni. Miért nem lehet hagyni, hogy egy nő vágyakozzon rátok? Hogy 2-3 randi csak azzal teljen el, hogy ismerkedtek, programoztok, csókolóztok, ismerkedtek egymás fizikai jelenlétével? Én azt tapasztaltam, hogy ha egy férfi nem sieti el, de jelzi hogy kíván én magam is hamarabb készen állok, mint amikor jön a tervezés, hogy akkor legközelebb hol és mit. Akkor lefagyok, stresszelni kezdek, nyomást érzek magamon és elbizonytalanodom.
2021. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
47%
13 assal értek egyet.ugyanaz a szánalmas magyarázkodás mint a kérdés végén a normális pasisnál.ismerd el hogy tévedtél ne járasd le magad még jobban.
2021. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
"mert a rá írók nagy része selejt" vagy mondjuk azért selejt mert ő is selejt pl de beadja ezt a dumát hogy ő nem az és igenis többet érdemel.
2021. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
"Összegezve: akinek van tartása, megismeri a másikat és utána szexel. Kár, hogy a legtöbb pasi ezt nem várja meg." aha szóval ha valaki szexet akar csak és ezt is kommunikálja annak nincs tartása?honnan számit megismerésnek?Miért gondolod hogy te szartad a mércét?maga hogy szexelsz vele azáltal is jobban megismered.az ultimate érv meg hogy pont az talál párt inkább akinek van tartása.keress olyan férfit akinek ez kell.
2021. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!