Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a jó a barátnőben? Mi baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a barátnőben? Mi baj van velem?

Figyelt kérdés
Lassan 40 leszek de valahogy nem tudom mi jó ebben az egészben.. Rengeteg férfi társam időt, pénzt, energiát használ fel azért hogy legyen egy NŐJE.. nekem is volt már NŐM de valahogy sosem éreztem azt hogy ez jó lenne ez a dolog.. szeretet? Eddig barátoktól, tesómtól, anyukámtól sokkal őszintébb erősebb szeretetet kaptam mert ez a szeretet "nem múlik el"..
2021. febr. 18. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Akkor lakj anyáddal!
2021. febr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Mennyire beteg emberek vannak..


De egyébként nem kötelező maradhatsz egyedül is ha úgy jobb ilyen egyszerű !

2021. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Jobb is ha ilyen felfogással nem szaporodsz.
2021. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
értelmes választ várok... mi a betegség? Talán az a beteg dolog hogy sok hülye ember... jajj most SZERELMES VAGYOK aztán ő a legfontosabb vele vagyok éjjel nappal meg jujj mindenemet odaadom stb... aztán 4 év múlva már nem ugyanaz elmúlt stb aztán viszlát.. fuck logic...
2021. febr. 18. 17:13
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Az anyai szeretet olyan, hogy nem kell érte tenned semmit. Nem kell kiérdemelni. Nem múlik el. Ha te ezt keresed egy kapcsolatban, hogy a NŐD úgy szeressen, hogy nem kell érte semmit tenni, az csak úgy jár alanyi jogon, mert pislogsz és levegőt veszel, akkor ne csodáld, ha nem működött. Azt kapod vissza, amit adsz: semmit.
2021. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. Az emberek kényelmesek, rövid az élet, nem jobb könnyebben így élni...
2021. febr. 18. 17:19
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
5 vagyok, felőlem aztán úgy élsz, ahogy neked jól esik. :)
2021. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Mintha a szeretőm irkàlna.

Mi mondjuk ebben pont passzolunk is.

A kapcsolat csak rontani tud a dolgokon nekem speciel.

2021. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8. na végre egy jó indok
2021. febr. 18. 17:29
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem kötelező párkapcsolatban élni, ha te úgy érzed, anélkül is teljes az életed, szíved joga. De sokaknak igenis erős pluszt ad az életükhöz, ha van párjuk, akivel együtt élnek, szexuális életük is van, és családot alapítanak. Jó esetben anyukáddal, tesóddal nem vagy együtt úgy, ahogy egy párkapcsolatban lennél a másik féllel.
2021. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!