Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a jó a barátnőben? Mi baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a barátnőben? Mi baj van velem?

Figyelt kérdés
Lassan 40 leszek de valahogy nem tudom mi jó ebben az egészben.. Rengeteg férfi társam időt, pénzt, energiát használ fel azért hogy legyen egy NŐJE.. nekem is volt már NŐM de valahogy sosem éreztem azt hogy ez jó lenne ez a dolog.. szeretet? Eddig barátoktól, tesómtól, anyukámtól sokkal őszintébb erősebb szeretetet kaptam mert ez a szeretet "nem múlik el"..
2021. febr. 18. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember sajnos hazug és nagyon gyorsan váltanak oldalt. Elég egy rossz szó, egy elhibázott mondat, egy akaratlan sértés vagy valami olyan cselekedet ami miatt "kiábrándul" a másik - onnantól úgyis vége van, mert "nagyot csalódott" és "nem gondolta volna rólad".


Ugyanez igaz "barátok" esetén is. Kivéve, ha akkora szerencséd van, hogy pont olyan emberekkel találkozol akik hasonlóak hozzád és emiatt nem történik meg ez.

2021. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Már nem azért de ha kis dolog miatt kiábrándul akkor beléd se volt ábrándulva.
2021. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Mit vársz ettől a kérdéstől? Hogy bólogassunk? Én nem fogok, nem adnám semmiért a családom. Anyád meg nem lesz örökre melletted. Vagy próbáljunk meggyőzni, hogy nincs igazad? Na ebben se fogok segíteni, bocs. Teljesen hidegen hagy.
2021. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

"Mi a jó a barátnőben? "


Gondolom, a férfiak jelentős részének - sok egyéb jó dolog mellett - jó lehet, hogy egy barátnővel lehet szeretkezni.


Nem hiszem, hogy ezt például egy anya, a tesók és a barátok szeretete pótolni tudja.

2021. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

6: ha a kényelem a fő szempontod az életedben, akkor a válasz a kérdésre: neked semmi. Ennyi erővel kényelmesebb lenne már most befeküdni az elfekvőbe, és ott elvegetálni egy életen keresztül, nem?


A te életednek a kényelem a fő mozgatórugója ezek szerint (vagy esetedben nem mozgató). Egy normál felnőtt embernél nem kéne, hogy így legyen. A társkeresés minden, csak nem egyszerű, mégis emberek ezrei hajlandóak kilépni emiatt a komfortzónájukból. Nem az anyai szeretetre, vagy testvérire vágynak egy kapcsolatban, hanem a szerelemre. Ha ezt a szót magyarázni kell neked, akkor az már régen rossz. Nem is beszélve a szexről, lelki társról, érzékiségről.

2021. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!