Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudnak a nők arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a nők arról, hogy extrém igényesek férfikülső terén, ha meg úgy nem, akkor a belső/egzisztencia terén, de semmiképp sem átlagos egyiknek sem az igénye?

Figyelt kérdés

Ha egy férfit megkérdezel az őszintén meg fogja mondani, hogy neki milyen nők jönnek be. Lesznek ott is irreális igények, de egyből szembetűnő és ha rávilágítasz, hogy ő 130 kilós 160 centis kopaszodó mamahoteles és maximum a nők 20%-ára mondaná, hogy elfogadható, akkor elfogadja azt, hogy valószínűleg egyedül vagy prostizva fog meghalni, de nem akarja a tényeket tagadni.


Ha viszont egy nővel elbeszélgetsz, akkor - nézzen ki bárhogy is az adott nő - ezt mélységesen tagadja, ha az illető tényleg valami többdiplomás csúcsmodell pénzes csaj, akkor esetleg van annyira intelligens, hogy bevallja, hogy neki azért nehéz találnia, mert extrém igényei vannak és alig van igazán jó pasi. Velük legalább el lehet ŐSZINTÉN beszélgetni.


Viszont mikor olyat hallasz, hogy "én is átlagos lány vagyok, jó nekem az átlagos pasi is" akkor már előre tudod a vita végkimenetelét, hogy te rávilágítasz OBJEKTÍV szempontok alapján, hogy az átlag bizony az ő számára is a férfiak 10-20%-át jelenti és mikor ezzel a ténnyel szembesíted, akkor elkezd toporzékolni, tagadni vagy bármit, de a tényt nem fogadja el.


Miért csak a férfiak hajlandók szembenézni a szomorú valósággal? A nők erre miért nem képesek, maximum néhány intelligens, csinos, tanult szupermodell?


Ennyire összezúzza a női egót az, ha elfogadja, hogy átlag feletti az igénye, miközben ő maga átlagosnak vagy akár csúnyának TARTJA ÖNMAGÁT (még akkor is, ha ez amúgy nem igaz, mert bejön a férfiak 80%-ának, csak neki pont a kimaradó 20% kellene)?



2021. febr. 19. 03:47
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tudom minek teszel fel napi szinten kérdéseket mert úgyse érdekel téged a válasz. A lényeg úgyis mindig az, hogy minden nő egy haszonleső hülye qrva. 😂
2021. febr. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy neked milyen nők jönnek be? Most már tényleg érdekel.
2021. febr. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, ahelyett, hogy itt nagyon kínosan ügyelve és erőltetve próbàlod magad nagyon tudomànyosan előadni, hátha horogra akad valaki, elkezdhetnèl összerakni egy egzisztenciát és egy elfogadható külsőt, hogy ne itt kelljen filozofàlva leèlni az életedet.

Nem, nem szégyen egyik sem, amit a nőkre olvastál. Ő azt a külsőt átlagosnak tartja. Nem tagad semmit, csak másképp gondolja, mint te.

A szégyen inkább az, hogy csak a reál diplomát tartod valamire, (ez mindenképp gáz, de ha neked semmilyen nincs, akkor halmozottan) és mèg biztos az örökölt lakás okán is életképtelen, ezzel mentegeted az egódat, amiért semmid nincs, ahelyett, hogy a probléma megoldásra törekednél, nem a másik nemet ekéznéd, hogy őket is lehúzd a saját szintedre.

Tipikus tehetetlen, önző, hisztis “férfi” mentalitás.

2-nek igaza van teljesen, te pedig már az elejèn beigazoltad, hogy pont ilyen vagy.

Arról már ne is beszéljünk, hogy a férfiak egy jelentős része az alap igényességet sem ismeri, de attól nem az igénytelensèg lesz az átlag.

2021. febr. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
65%

A fizetésen kívül mi az, amit még nem lehet az átlagos kategóriába sorolni?

Engem egyáltalán nem érdekel a férfi pénze. Tudjon spórolni, de ennyi. A párom tanár, azt hiszem ezzel mindent elmondtam.

Olyan férfit kerestem, aki jóképű. De kinek mi, biztosan sokak mondanák a páromra hogy átlagos, valaki biztos azt is mondaná, hogy átlag alatti. Szerintem meg top csávó.

A diplomás vitába nem megyek bele. Örülök, hogy sokaknak működik az, hogy 3 diplomásként szakmunkás párral élnek, mint hal a vízben, meg hogy érettségi nélkül motivációs trénerként meg call centeresként többet keresnek, mint a diplomások, de nekem fontos hogy legyen és kész. Nem mondanám viszont a diplomát átlagosnak. Sokaknak van, de most mondjam azt, hogy átlagos valaki, mert diplomája van?

A többi meg nem szűrő. Nyilván ilyen apróságok vannak még, hogy ne legyen szexista meg ne politizáljon aktívan, de ezután az a fontos, hogy mennyire van meg az összhang.

De összefoglalom röviden: az én szűrőm annyi, hogy diplomás legyen és számomra jól nézzen ki, valamint legyen meg a kémia. Szerintem ez nem túl nagy kérés.

2021. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
82%
De egyébként sem értem miért baj, ha valaki szűrőt alkalmaz úgymond? Most álljon le bárkivel a nő, nehogy sérüljön a férfi lelke? Én nem igen értem mi a célja ennek a kérdésnek is hisz úgysem érdekel a válasz. Fejedbe vetted hogy mi hogyan is van és azt fejtegeted és magyarázod minden egyes kérdésben.
2021. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
71%

15: Nekem egyértelmű.

Szeretne megfelelni a női elvárásnak, ha megtudhatná, mi az.

De nem tudja megtudni, mert a nők számára értelmezhetetlen válaszokat adnak.

Na.

:)

2021. febr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
79%

Nekem pl egyetlen szűrőm volt, az, hogy szeresse az állatokat mert nem bírnék olyannal lenni aki fintorog a macskámra.

Persze vannak alap dolgok, amit mindenki elvár: dolgozzon a másik, ne igyon, legyen hűséges és önmagára igényes.

Pl ezzel mi a probléma?

Én nem csodálom hogy te senkinek se kellesz hát elmebeteg vagy.

2021. febr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
80%

Minden férfi és nő a lehető legjobbat akarja. Most őszintén, ha választhatsz egy számodra csúnya és gyönyörű lány között, kit választanál? Mindenki valamilyen paraméter alapján szűr, én se jönnek össze olyan nővel, akit nem találok vonzónak, mert nem barátot keresek akivel úgy élünk mint két lakótárs, és olyan nőt se keresek akivel teljesen más a jövőképünk, intelligenciánk. Tudom léteznek olyan férfiak, akik bárkivel összejönnek csak nő legyen, majd boldogtalanok, gusztustalanul bánnak a párjukkal, esetleg pár év múlva meg is csalják hisz nem szeretik, nem is nagyon vonzódnak hozzá.


Írásodból úgy látom nincsenek lány barátaid és csak agyad szüleménye ez a kérdés. Ha igaz lenne amit írtál, a férfiak 80%ka egyedülálló lenne.

2021. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
15%
A nőknek lételemük a hazugság. Még saját maguknak is hazudnak, főleg egy ilyen témában.
2021. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
76%
😂😂😂 huh előző téged nagyon megbánthattak ha ilyen savanyú vagy de hát végül is a véleményedhez jogod van, de attól még nem ilyen a világ, nézd meg milyen átlagos vagy átlag alatti pasiknak van nője. Nem az ő hibájuk, hogy a magad fajtáknak csak a marokmarcsi jut még néha egy két fizetős lány.
2021. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!