Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudnak a nők arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a nők arról, hogy extrém igényesek férfikülső terén, ha meg úgy nem, akkor a belső/egzisztencia terén, de semmiképp sem átlagos egyiknek sem az igénye?

Figyelt kérdés

Ha egy férfit megkérdezel az őszintén meg fogja mondani, hogy neki milyen nők jönnek be. Lesznek ott is irreális igények, de egyből szembetűnő és ha rávilágítasz, hogy ő 130 kilós 160 centis kopaszodó mamahoteles és maximum a nők 20%-ára mondaná, hogy elfogadható, akkor elfogadja azt, hogy valószínűleg egyedül vagy prostizva fog meghalni, de nem akarja a tényeket tagadni.


Ha viszont egy nővel elbeszélgetsz, akkor - nézzen ki bárhogy is az adott nő - ezt mélységesen tagadja, ha az illető tényleg valami többdiplomás csúcsmodell pénzes csaj, akkor esetleg van annyira intelligens, hogy bevallja, hogy neki azért nehéz találnia, mert extrém igényei vannak és alig van igazán jó pasi. Velük legalább el lehet ŐSZINTÉN beszélgetni.


Viszont mikor olyat hallasz, hogy "én is átlagos lány vagyok, jó nekem az átlagos pasi is" akkor már előre tudod a vita végkimenetelét, hogy te rávilágítasz OBJEKTÍV szempontok alapján, hogy az átlag bizony az ő számára is a férfiak 10-20%-át jelenti és mikor ezzel a ténnyel szembesíted, akkor elkezd toporzékolni, tagadni vagy bármit, de a tényt nem fogadja el.


Miért csak a férfiak hajlandók szembenézni a szomorú valósággal? A nők erre miért nem képesek, maximum néhány intelligens, csinos, tanult szupermodell?


Ennyire összezúzza a női egót az, ha elfogadja, hogy átlag feletti az igénye, miközben ő maga átlagosnak vagy akár csúnyának TARTJA ÖNMAGÁT (még akkor is, ha ez amúgy nem igaz, mert bejön a férfiak 80%-ának, csak neki pont a kimaradó 20% kellene)?



2021. febr. 19. 03:47
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Egyébként akarsz te nővel egyáltalán kapcsolatot?

Mért érdekel ez a téma annyira?

2021. febr. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
91%
Az emberek nem úgy választanak párt, hogy az globálisan igazságos legyen, azaz mindenkinek jusson, vagy valami kategorizáló elméletnek megfeleljen. Hanem jön valaki szembe, aztán vagy tetszik vagy nem. Mondjuk mert hasonlít az apjára vagy pont végre nem. Pl. Hány csinos csaj köt ki bántalmazó mellett vagy szeretőként, pedig válogathatna. Intelligenciából is többféle van. Más kell az iskolában és más az emberi kapcsolatokhoz. A legtöbb tinilàny nem tudatosan indul neki, aztán a tapasztalatai miatt lehet, hogy ha még egyedül van 40 évesen és van esze, már van egy listája, hogy mikor éri meg és mi az ami istenments, akkor inkább egyedül. Nem lehet valami totális elméletet ráhúzni az emberekre, megnevelni őket, sírni azon, hogy szerinted logikusabban működjenek meg pláne felesleges erőlködés.
2021. febr. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
85%
Én már csak azt nem értem, hogy ha a diplomás helyes pasi a top 5%-ba tartozik, akkor ugye én, mint diplomás, csinos nő is ebbe a kategóriába esek. Ha én is top 5% vagyok, akkor miért keresgéljek lejjebb?
2021. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
80%
#33 Azért keresgélj lejjebb, mert így a kérdező, aki nem hajlandó foglalkozni a külsejével, se sportolni, se tanulni, hogy jobb élethelyzetben legyen, nem jut ilyen nőhöz.
2021. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
#33 Az nem baj. A baj az, hogy az igénytelen, elhízott, mamahoteles, munkanélküli, sík hülye nők is elvárják, hogy a férfi legyen jóképű, magas, gazdag.
2021. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
86%

#35: Az egyetlen egy ok, amiért ez valakinek baj lehet, ha ő is éppen az igénytelen,elhízott,mamahoteles, munkanélküli, sík hülye nőkre pályázik, csak nem jóképű, magas és gazdag.


Annyi szabadságot azért engedjünk már meg embertársainknak, hogy eldönthessék, hogy kivel szeretnének kapcsolatot kialakítani.

2021. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
85%
35# Ez miért baj? Mindenkinek arra lehet igénye, amire csak szeretne, ha az elvárás túlzó, nem talál majd párt. Idővel vagy lejjebb adja az igényeit, vagy örökké egyedül marad, nem látok benne problémát, mindenki élje úgy az életét, ahogy számára legjobb.
2021. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
4%
#36, #37 Akkor az miért baj, ha egy férfi szép nőt szeretne maga mellé?
2021. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

#39 Semmi problémám vele, miért lenne baj? Kinek baj?

Ha csokit akarsz enni, de valaki azt mondja az egészségtelen, ne egyél, akkor nem fogsz? Alap dolog, hogy nem jövök össze olyan nővel, akit nem tartok szépnek, miért is tenném? Nem lakótársak keresek, hanem párkapcsolatot.

2021. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!