Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudnak a nők arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a nők arról, hogy extrém igényesek férfikülső terén, ha meg úgy nem, akkor a belső/egzisztencia terén, de semmiképp sem átlagos egyiknek sem az igénye?

Figyelt kérdés

Ha egy férfit megkérdezel az őszintén meg fogja mondani, hogy neki milyen nők jönnek be. Lesznek ott is irreális igények, de egyből szembetűnő és ha rávilágítasz, hogy ő 130 kilós 160 centis kopaszodó mamahoteles és maximum a nők 20%-ára mondaná, hogy elfogadható, akkor elfogadja azt, hogy valószínűleg egyedül vagy prostizva fog meghalni, de nem akarja a tényeket tagadni.


Ha viszont egy nővel elbeszélgetsz, akkor - nézzen ki bárhogy is az adott nő - ezt mélységesen tagadja, ha az illető tényleg valami többdiplomás csúcsmodell pénzes csaj, akkor esetleg van annyira intelligens, hogy bevallja, hogy neki azért nehéz találnia, mert extrém igényei vannak és alig van igazán jó pasi. Velük legalább el lehet ŐSZINTÉN beszélgetni.


Viszont mikor olyat hallasz, hogy "én is átlagos lány vagyok, jó nekem az átlagos pasi is" akkor már előre tudod a vita végkimenetelét, hogy te rávilágítasz OBJEKTÍV szempontok alapján, hogy az átlag bizony az ő számára is a férfiak 10-20%-át jelenti és mikor ezzel a ténnyel szembesíted, akkor elkezd toporzékolni, tagadni vagy bármit, de a tényt nem fogadja el.


Miért csak a férfiak hajlandók szembenézni a szomorú valósággal? A nők erre miért nem képesek, maximum néhány intelligens, csinos, tanult szupermodell?


Ennyire összezúzza a női egót az, ha elfogadja, hogy átlag feletti az igénye, miközben ő maga átlagosnak vagy akár csúnyának TARTJA ÖNMAGÁT (még akkor is, ha ez amúgy nem igaz, mert bejön a férfiak 80%-ának, csak neki pont a kimaradó 20% kellene)?



2021. febr. 19. 03:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
19%

"nézd meg milyen átlagos vagy átlag alatti pasiknak van nője"

Nagyon kevésnek.

2021. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
27%

Annyira nevetséges, amit itt néhány ember művel néha. Egyszerűen olyan, mintha képtelenek lennének a logikus gondolkozásra és az egész világot csak a saját kis elfogult, irreális szűrőjükön át lennének képesek nézni.


#2: "Mert ha egy nő elvár egy nívót (amin akár ő maga könnyedén túl is teljesít), akkor is pénzéhes szutyok meg érdekrib lesz és mindennek elmondják."

Ki, hol, mikor mond ilyet? Mármint, 1-2 lúzeren kívül. Ne haragudj, de ez a szöveged egy az egyben az a szint, amit az incelek tolnak. Gondolom, őket elítéled ezért, de magadnál le sem esik.

Egyébként meg, hol van egyáltalán ez a felállás? Rengeteg nő nem egyenrangú meg ilyesmi partnereket akar. Amikor 120 kilós csajok is top pasit akarnak, az hol egyenrangú? Amikor tök átlag csajok sírnak, hogy egy top pasi csak megdugta őket, az hol egyenrangú? Ne adjuk már elő, hogy a nők az önismeret mesterei meg ártatlan tündérkék.

Egyébként, azon kívül, hogy láthatóan nagyon frusztrált vagy és ezt tudatni akartad a világgal, mégis mit szeretnél? Ha annyira király vagy 25 évesen, akkor szerinted miért úgy kezelnek, ahogy és miért nem vagy képes tök egyszerű dolgokat normálisan átgondolni?


#8: Te vagy az, aki folyamatosan betolja válasznak, hogy csúnya pasival volt?

Akárhogy is nézzük, ha neked csak 2 férfi tetszett eddig, akkor nem az átlag jön be. Igazából, ezt még egy alsós kisgyerek is megérti, mert elég egyszerű matek.


#10: Nem, a szerelem természete nem az, hogy valaki buta és hiányos az önismerete.


#15: Furcsa, hogy ilyenkor nem gond a szűrő, de amikor egy férfi beszél arról, hogy neki mi kéne, hirtelen gond. Nem egyszer volt olyan az oldalon, hogy egy férfi leírta, hogy nála a szex mennyire fontos és egyből megkapta, hogy neki CSAK a szex számít. Olyan is volt, hogy egy férfi előadta, hogy neki számítana, hogy a felesége 10 év múlva is adjon az alakjára. Egyből felszínes lett.


Az a durva egyébként, hogy itt naponta úgy tolják az emberek a tanácsaikat, hogy egy másodpercet sem szánnak arra, hogy esetleg leüljenek és átgondolják, hogy mennyi valóságtartalma van annak, amit írnak.

2021. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
81%
Aha. Hát elmész egy plázában és kb mindenki kézen fogva sétál valakivel. Persze relatív, kinek mi az átlagos meg az átlag alatti ez tény, de hát aki ennyire birka annak mindegy bármit is mondani 😂😂
2021. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
90%

De miért lenne gond ha a pasi is válogat? Ha mindennapi szexre van igénye olyan nőt kell keresni. Ha arra van igénye hogy a felesége 10 év múlva is jól nézzen ki akkor válasszon aktív, sportos párt és menjenek együtt futni, bármi.

Ha nyitott kapcsolatot akar, keressen olyan akinek ez belefér. Lehetne ezt ragozni sokáig. Nyilván vannak szélsőséges esetek de nőknél is van ilyen ezt nem lehet nemekre fixen lebontani.

2021. febr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
18%

#24: Ezt kérdezd meg mondjuk az itteni átlag válaszolótól. Mert, ha egy pasi bizonyos igényeket mer támasztani, akkor ebben a kategóriában széttépik.

A nyitott kapcsolat pl. ebben a kategóriában 10-ből 9 nőnek nem létezik. És nem arról van szó, hogy ők nem élnének benne, hanem azt mondják, hogy az nem kapcsolat, hogy ott nincsenek érzelmek.

2021. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
83%

Hát, én külső terén abszolút nem vagyok szuperigényes. Azoknak a férfiaknak, akik szembe jönnek velem az utcán, és nagyjából beleesnek abba a korosztályba, amiben keresgélnék (25-35), abból 70-80%-ot biztosan el tudnék képzelni párkapcsolatra. A többi általában valamilyen formában igénytelen, szóval ez lehetne több is, ha nem szednének fel 100 kiló tömény zsírt meg nem hagynák, hogy tiszta pattanásos legyen az arcbőrük és nem a 15 éves, kinyúlt, kopott, lyukas pólót viselnék.


De azt bevallom, hogy belsőre borzasztóan nehéz nekem megfelelni, nemhogy az én szememben felső 20, hanem max. 5%-ával alakítanék ki PÁRkapcsolatot (emberi kapcsolat, barátság, haverság teljesen más tészta). Amúgy ezek a srácok mások számára bőven az átlagos kategóriába esnek, a párom valószínűleg elég sok nőnek menne az agyára pár nagyon jellegzetes tulajdonsága miatt, nem tekintenék elég férfiasnak, de nekem ő az etalon.


De amúgy megmondom neked, hogy az összes női ismerősöm közül csak én vagyok ennyire kényes ...csa. A legtöbbnek elég, ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél, ha nem szakad meg egy karton ásványvíz cipelésétől, nem teljesen életképtelen és nem egy suttyó paraszt.


Én amúgy az olyan embereket kedvelem igazán, akik nem elégednek meg ennyivel, hanem van önismeretük, és aszerint választanak párt. Elvileg a párkapcsolatosdi egy tanulási folyamat kellene, hogy legyen: megtanulja az ember, mit tud eltűrni, miben tud kompromisszumokat kötni, mit szeret, mit nem bír elviselni egy másik embertől. És jobb esetben az ember nem követi el kétszer ugyanazt a hibát vagy ha igen, időben észreveszi és dobbant. És ebből alakul ki a válogatósság. 18 évesen, az első párkapcsolatomnál sokkal toleránsabb voltam, de tanultam magamról meg az emberi természetről egyet s mást. És azt is megtanultam, hogy egyedül sokkal, de sokkal boldogabb vagyok, mintha számomra fontos dolgokban kompromisszumot kell kötnöm.

2021. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
86%
Én sosem mondtam, hogy nekem átlagos kell / átlagosak az elvárásaim. Azt viszont igen, hogy magamhoz képest nem elszálltak. Külsőre amúgy elég sokféle külső tud tetszeni, nekem inkább a kisugárzás és a belső az, aminek a terén szűrök, de azt be is vallom.
2021. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy 160 centisen ne légy 130 kiló, még nem hatalmas igény!
2021. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

#8: "Szerintem ha két szerintem csúnya férfiba szerettem bele, akkor ha megkérdik, milyen férfiak tetszenek, a jóképűek-e, akkor azt mondom, nem, az átlagosak."


És ez hazugság, ugyanis az igazság az lenne, hogy számodra más tulajdonság sokkal fontosabb, mint a külső, vagyis te inkább a PhD doktor Danny DeVitot választod, mint Ryan Goslingot (vagy képzelj helyette olyat, akit szépnek, esztétikusnak látsz TE, nem pedig a barátaid, csakis TE, mégsem kellene).


"Arról nincsen fogalmam, neked milyen férfi a szép, nekem barátaim azt mondták a szerelmeimre, hogy csúnyák."


Na így születnek a "Tinderen ismerkedtünk meg, 10 éve együtt vagyunk boldogan, pedig a pasim csúnya, de imádom, szeretem, nála jobb pasit el sem tudnék képzelni."


Értsd: a te szemszögedből a szépség és csúnyaság nem feldolgozható folyamat. Mintha vak nőtől kérdeznénk ugyanezt. Te ugyan látod a színeket meg a formákat, de lényegében ugyanúgy irreleváns számodra a külső, helyette viszont van valami, ami viszont nagyon is számít. Lehet, hogy az utcán szembejövő férfiak közül bármelyik tetszene vagy éppen semelyik és az alapján "szeretsz bele" valakibe, hogy beszélgettek, megismeritek egymást.


Ez viszont még nem fog levonni abból a tényből, hogy a nők többsége bizony csorgatja a nyálát izmos férfiakra vagy éppen jóképű férfiakra vagy akármilyen külsőségre.


Általánosságban pedig azt tartjuk jóképűnek, aki több nőnek az ideálja. És mivel van, aki Brad Pitt párti, más meg Jason Momoa párti, így történik az, hogy a szépség relatív és nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Ez így van. De míg az említettek a nők mondjuk 30-40%-ának bejönnek a másik meg szintén a másik 30-40%-ának, ezáltal NAGYSÁGRENDEKKEL könnyebb párt vagy akár szexet találniuk, mert ekkora mennyiségből valaki biztosan akad, addig más meg mondjuk a nők 1%-ának jön be vagy annyinak sem.


#9: "Fordítva van az ok-okozat, mint mindenáron gondolni akarod.


Nem tudod elérni, hogy egy nő beléd szeressen.


Az vagy van, vagy nincs."


Ezzel önmagadnak mondtál megint ellent.


Mivel vagy van, vagy nincs, VALAMI ALAPJÁN beléd szeret. A külső csak egy tényező, ami alapján beléd szerethet. Van, akinek kevésbé számít és olyan is (ez már nagyon ritka), akinek egyáltalán nem. Mert mondjuk vak vagy tényleg nem úgy néz az emberekre, mint a többség.


Rosszabb esetben úgy szokott lenni, - ami már elcsépelt dolog a szerelmi történetekben -, hogy a hercegnő először beleszeret első látásra a hercegbe, aztán látja, hogy bunkó és kiszeret belőle. Majd első látásra undorodik a szolgától, de annyi jó tulajdonsága van és annyira kedves, hogy lassan belé szeret.


Viszont ez implikálja, hogy ha a herceg csak FELE olyan kedves lenne, mint a szolga, akkor már mellette maradna. Illetve, ha a szolga csak negyede olyan bunkó lenne, mint a herceg, akkor csak folyton civakodnának, de sosem jönnének össze.


#10: "Ez pontosan így van.


Mert ez a szerelem természete."


Látszik, hogy kötelező tanulmányaid elvégzése óta nem nagyon nyitottál ki biológiai témájú könyveket és az elmúlt 20-30 év kutatásai is kimaradtak.


A szerelem egy biokémiai folyamat.


#12: Néhányszor számolgattam és próbáltam megtippelni. Az utcán elhaladó 18 és 40 közötti NEM kövér nők (ránézésre, lehet, hogy valaki 52 és 35-nek néz ki, más meg 35 és annyira kiélt és elhanyagolt, mint egy 50 éves) olyan 70%-a bejön.


A kifejezetten kövér nők olyan 10-20%-a.


Az idősebb nőknek olyan 60-ig bezárólag szintén kb. a 10%-a jön be.


Tinderen kb. a profilok 95%-át jobbra húztam.


#13: Az egzisztenciámmal köszönöm, semmi gond nincs. De nem aranyásókat keresek, így nem azzal óhajtok hódítani.


A külsőmre annyiból adok, hogy ápolt vagyok és most a covid miatt is max +8 kiló felesleg van rajtam BMI index alapján. Nem vagyok egy divatpáva és nem fogok 2 óránként natúr csirkemellet enni és minden nap egy órát gyúrni, hogy látszódjanak a kockák a hasamon.


"Ő azt a külsőt átlagosnak tartja. Nem tagad semmit, csak másképp gondolja, mint te."


Már általános iskolában megtanulják, hogy vannak a humán területek, azon belül a művészeti ágak, ahol azt gondolsz, amit akarsz vagy amit belelátsz, meg vannak a reál területek, azon belül is az egzakt dolgok, mint fizika, kémia, matematika, ahol fix szabályok vannak. Gondolhatod te a 110km/h-val feléd közeledő vonatot pihepuha pillecukornak vagy önmagadat Hulknak, attól még el fog b...szni és meg fogsz d...gleni.


"A szégyen inkább az, hogy csak a reál diplomát tartod valamire"


Semmi bajom nincs a nem reál diplomákkal, azzal van bajom, amikor általános iskolás reál tantárgyakat elfelejtenek felnőtt emberek. Vagy humán tárgyakat, mint értő olvasás. Vagy nyelvtan, feltételes mód. Lehet életképtelen. Nem az. Lehetséges, hogy az. Tehát nem az örökölt lakás határozza meg vagy sem. Ellenben ha más tollával ékeskedsz, az sosem vezet jóra.


#14: "De összefoglalom röviden: az én szűrőm annyi, hogy diplomás legyen és számomra jól nézzen ki, valamint legyen meg a kémia. Szerintem ez nem túl nagy kérés."


Korosztálytól függően a diplomások aránya legjobb esetben is maximum valamivel kevesebb, mint 40%. És ebben benne vannak 150 centis köpcös kis gnómok is, melegek, párkapcsolatban élők, csomó mindenki.


Ezen belül a jól nézzen ki még tovább szűkíti és még ott a kémia is és eljutunk oda, hogy a férfiak maximum 5%-a jöhet szóba.


#15: Nem baj, ha szűrőt alkalmaz a nő, csak ne hazudja azt, hogy az átlagos pasik bejönnek neki. Vagy fejtse ki, hogy "a fizetésed/külsőd/akármi lehet átlagos DE!!! ez és ez és ez még kell hozzá"


A férfi lelke nem attól sérül, ha nem jön be a nőnek, hanem ha a nő feleslegesen túráztatja, ahelyett, hogy elsőre felsorolná a feltételeket.


A célja a kérdésnek az lenne, hogy felejtsétek már el ismerkedésnél ezeket a bullshit dolgokat, hogy "legyen hűséges, törődjön velem, stb." helyette KONKRÉT dolgokat soroljatok. És a ti egótok se sérüljön, ha a füttyögő segédmunkás a saját stílusában fog elküldeni titeket. Interneten van egy olyan csodálatos gomb, hogy letiltás.


#17: Én meg azon nem csodálkozom, hogy miért csak a macskád tud elviselni, ha ismeretlenül le elmebetegezel embereket.


Egyébként meg egy rakás munkakerülő embert tart el a párja, egy rakás hűtlen embernek bocsát meg újra és újra a párja, egy rakás alkoholista vagy akár drogos pár van, akik együtt tolják a cuccot... Már csak a társadalom szerkezetéből adódóan is jóval több, mint a jómódúak között. Apropó, jómódúak... ott meg van egy rakás nyitott kapcsolat, mert a vagyon és jólét összetartja őket és mindkettőnek szeretője van évek óta. De te ezt nem tudod, mert nem nyilvánítják ki. Pláne egy fura macskás nőnek.


Amúgy meg semmi bajom nem lenne az állatokkal, pláne a macskákkal, mert azt még sz..rni sem kell levinni, a bajom azzal lenne, hogy most szándékosan odatennék eléd egy önmagára igényes, hűséges, antialkoholista, dolgozó embert, akire te egyből rávágnád, hogy külsőre ő nem jön be.


#18: Azért nem egyedülálló a férfiak 80%-a, mert ahogy te magad említetted egy bekezdéssel feljebb, rengetegen úgy élnek, mint két lakótárs, vagy a jövőképük teljesen más és csak sodródnak egyik néhány éves kapcsolatból a másik néhány éves kapcsolatba, gusztustalanul bánnak a párjukkal, de zsák a foltja kapcsolat (kapcsolatfüggő lány, bántalmazó férfi vagy kapcsolatfüggő férfi, zsarnok nő).


#21: Te meg olvasd vissza csak az itteni válaszokat és ÉRTELMEZD őket.


1. Az, hogy TE milyennek ítéled akárkinek a külsejét még nem jelenti azt, hogy a másiknak nem tetszik.


2. Itt is volt pár olyan válaszoló, aki elmondása szerint teljesen vak a külső tekintetében és ő bárkivel összejönne intellektus vagy akármi más alapján. Úgyhogy ilyen is van.


+1: Amilyen felszínes vagy, szerintem a testvérpárt (mostohatestvér vagy féltestvér és nem hasonlítanak), kollégákat, csoporttársakat vagy barátzónás embereket is párnak tekinted, mert elhaladnak melletted. Ha meg még fogják is egymás kezét vagy átkarolja az egyik a másikat, esetleg étteremben látod őket gyertyafénnyel, akkor már biztos párok, nem lehet akkor sem, hogy első-második nyögvenyelős netes randis kapcsolat és nem lesz belőle semmi, mert a csajt rábeszélte a barátnője, anyja, akárki, aztán ő meg viszolyog, hogy akármennyire akarja, akármennyire gondol erősen Brad Pittre és próbál csillogó szemekkel nézni a férfire, nem megy neki egyszerűen.


#23: Nem a 13-15 éveseket kéne nézni, ott még mindkettőnek fejletlen a teste, meg minimális az önismerete. Elég, ha a srác úgy néz ki, mint valamelyik tini sorozatból a kedvenc karaktere a srácot meg rábeszélik, hogy igaz, hogy szívesebben videojátékozna otthon, de végre veszítse már el a szüzességét, mert 15 évesen már gáz. Nem tudom papi internátusban nőttél-e fel, de ez már a mi időnkben is így volt. Az osztályvezető főorvos lánya simán összejött a nála 1,5 fejjel alacsonyabb, 2 évvel idősebb cigánygyerekkel, mert szigorúan fogták otthon és el akarta már veszíteni valakivel a szüzességét és az előző két exe csókolózni alig tudott meg a Dragon Ball meg CoD2 tengelyen mozgott.


20, de leginkább 25+ körüli embereket nézz.


#25: Azért sokkal mókásabb úgy olvasni, ha tisztában vagy vele, hogy akik ilyenkor betrollkodnak ilyen ocsmányat, hogy "neked prosti való, nem szerelem" vagy "biztos te otthon ülő sörhasú okádék vagy" azok nagyon erősen találva érzik magukat a témában.


A nyitott kapcsolatra olyanok írnak negatívat, akik annyira ragaszkodtak az elképzelt ideális pasihoz, hogy a végén olyan jutott nekik, aki erre rá akarta őket venni, miközben ők örök hűséggel képzelték volna el az életüket. Esetleg ők csaltak először, de megbánták, a pasi meg kegyetlenül megzsarolta őket, hogy nyitott kapcsolat vagy válás, így két rossz közül kellett dönteni. Ingatlanfelezés vagy a férfi is más nőkkel hetyeg és esetleg rájön a buta, hogy van, aki nem fogazik orál közben és a végén még tőle is majd elvárja. Esetleg a nyitott kapcsolatban szeret bele másba és mégis válás lesz a vége.


A külső témára pedig a magukat elhagyó, lusta, tohonya nők, vagy akik eleve fos génekkel születtek és még szültek is, pedig tudták jól, hogy az anyjuk meg a nagyanyjuk és a nővérük is széthullott, így igazából tenni sem akarnak ellene, hanem Norbis vudu babákat szurkálnak csülökcsonttal.


#26: "De amúgy megmondom neked, hogy az összes női ismerősöm közül csak én vagyok ennyire kényes ...csa. A legtöbbnek elég, ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél, ha nem szakad meg egy karton ásványvíz cipelésétől, nem teljesen életképtelen és nem egy suttyó paraszt."


Mindig hallok ilyen véleményeket, de valahogy egyikük sem tud mutatni nekem egyetlen ilyen nőt sem. Akire ezt mondják az általában ha szakít is, maximum egy hétig szingli és már talál is mást.


#27: A kisugárzás egy olyan szó, ami mögé bármit be lehet tenni. Egy ultimate vétókártya, ami ellen nem lehet semmit tenni.


Az ilyen embereket kerülöm, mégis gyakran futok beléjük, mert sokan vannak.


A "bocs, külsőre tetszettél, de a mozgásod, hangod valahogy olyan gáz." is értelmesebb érv, azzal legalább lehet valamit kezdeni. Vagy "bocs, külsőre tetszettél, de aztán eszembe jutott, hogy nekem nem kell csóró pasi" esetleg "addig nem zavart, hogy nem vagy egy fejjel magasabb, amíg a barátnőim fel nem hívták rá a figyelmemet, azóta viszont nem tudom kiverni a fejemből".


A "nincs kémia, vagy nincs kisugárzásod" azonnali megsemmisülés, mint a ghosting.


Ilyenekkel csak a leggonoszabb embereket lenne szabad büntetni.

2021. febr. 20. 03:04
 30/39 anonim ***** válasza:

"Látszik, hogy kötelező tanulmányaid elvégzése óta nem nagyon nyitottál ki biológiai témájú könyveket és az elmúlt 20-30 év kutatásai is kimaradtak."


Ki. A szerelmi életem alapján válaszoltam, amit megéltem 5 évtized alatt.


Most viszont én kérdeznék tőled.

Miért teszel fel embereknek kérdést arról, hogy ŐK hogyan élnek meg dolgokat, ha nem fogadod el igaznak, amit mondanak, mert úgyis jobban tudod nálunk, hogy ők mit éreznek, mit gondolnak?

Ezt nyilván előre is tudod másokról, mit gondolsz róluk, akkor minek kérdezgeted őket?

Végülis nem tudsz meg semmit.


Ellenben te nem vagy őszinte, mert nem az érdekel, amit mutatsz, nem megtudni akarsz dolgokat, hanem kigúnyolni és megvádolni embereket azzal, hogy kevesebbek nálad, hazugok, stb.

2021. febr. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!