Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj, hogy a noies...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy a noies noket szeretem?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben annyi markans, mar-mar ferfias not latok a kozelemben. A noies nok eltuntek az emancipacio kozben?


Felre ertes ne essek, en azt szeretnem, ha egy kapcsolatban kiegeszitenenk es tisztelnenk egymast, es lenne melyseg. De egy ferfias szemelyisegu akaratos novel ugy erzem, taszitjuk egymast. :D Eddig csak ilyenekkel hozott ossze a sors.

Szamomra fontos lenne egy finom, noies no, aki azert intelligens is es vannak sajat gondolatai. Nem kell, hogy fozzon-mosson-takaritson, teljesen rendben van ha megosztjuk ezeket. Karrierje is lehet, nem kell otthon ulni es halomra szulni a gyerekeket, a noesseg es karrier szerintem amugysem zarja ki egymast...


Vannak ilyen lanyok meg? Vagy mar mind elkeltek... :D

Srac tarsaim, ti milyen notipusokra buktok? Bennem van a hiba? Vagy ez tenyleg egy mely, oszton-szeru tudatalatti dolog?


31/F


2021. febr. 21. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsen ezzel baj
2021. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell, hogy fozzon-mosson-takaritson, teljesen rendben van ha megosztjuk ezeket. Karrierje is lehet, nem kell otthon ulni es halomra szulni a gyerekeket, a noesseg es karrier szerintem amugysem zarja ki egymast..."


Ha emellé nem várod el, hogy szövetcuccot, harisnyát, szoknyát, magassarkút hordjon, ha kell, ha nem....


Akkor semmi gond nincs veled :D

2021. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

"De egy ferfias szemelyisegu akaratos novel ugy erzem, taszitjuk egymast. :D"

Akkor legyen szolgalelkű naiv kis liba, aki bólogat neked állandóan?

Főleg egy karrierista nő a férfias, aki nem fogja hagyni magát irányítani és az ő akarata fog érvényesülni.

2021. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es: Nem varom el, sot... Alkalomhoz illot, ennyi. :D Otthon siman oke a macinaci, kirandulasra meg hat ne tusarkuban jojjon. Azt hordjon, ami neki kenyelmes, de azert legyen igenyes, ennyi az elvaras.


3-mas: Nem, pont hogy nem akarom hogy egy bologato liba legyen. Ezert irtam, hogy legyen intelligens es legyenek sajat gondolatai. Egeszitsuk ki egymast, ne uralkodjunk egymas felett.

2021. febr. 21. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ilyen nőies nőket szokták betalálni állatok és kicsinálni. Ne csodálkozz, ha sokan stílust váltanak.
2021. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-os: Hat ja, ezert vagyok kicsit remenyvesztett igy 30 evesen, ebben a korban mar mindenki tul van egyen, s mason...
2021. febr. 21. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
5. Hogy érted, hogy kicsinálni?
2021. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es, gondolom ugy, hogy sok dominans agresszor az uralma ala hajtja az ilyen noket, csak azert, mert ugy gondoljak hogy megtehetik.
2021. febr. 21. 14:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pozitivat csalodtam! A sok noket fikazo kerdes utan ezt is mar kicsit duhosen nyitottam meg, tul koran itelkeztem. Rendkivul pozitiv csalodas :D

Semmi baj nincs veled, biztosan akad meg ilyen no, viszont a maximalista karrieristakkal ovatosan, ok tenyleg kezben tartjak a dolgokat, ugy ferfiasan :D Ez sem hatrany persze, csak te az arany kozeputat keresed.

En is sok szelsoseges esetet latok, mostanaban elvaras a nok fele, hogy mindent kezben tartsanak, epitsenek kozben karriert es ne fuggjenek senkitol sem. A masik veglet meg amikor a nonek kuss a neve es valoban agressziv allatok uralmuk ala hajtjak oket, esetleg a neveltetesuk miatt lesznek az egyik veglet tagjai. Ez tapasztalat, engem totalis elnyomo korben neveltek, de kozben meg a fuggetlenseget akartak belemverni, na ezt rakd ossze.

2021. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jol esik olvasni ezt az utolso megjegyzest. :,) Kisse feltem a kerdes kiirasatol, attol, hogy esetleg nem jon at amit mondani akarok vele, es nekem esnek.


De nem akartam tamadni senkit, sot, ugy gondolom hogy mindenfele embernek megvan a letjogosultsaga ezen a vilagon. Csak epp en nem talalom a zsakom foltjat... :,)


Es kozben meg duhos az ember, mert sok aggresszor mellett van egy tunderi no, es nem becsulik meg, bantjak, vagy meg rosszabb... El sem tudom kepzelni, mi mehet vegig az ilyen emberek fejeben. Persze, melyebb problema ez annal, minthogy ki milyen ember, sokszor ezek a ferfiak otthon sem lattak mast, es ezt viszik tovabb. Kello onismeret es onkritika nelkul nehez is elvagni a fonalat...


A mai vilagban mindket nemen irrealisan magas elvarasok vannak. Ezeket ep esszel nem lehet vegigcsinalni. Aztan csodalkoznak, hogy mindenki kiegett.

Elfelejtunk elni, csak siman emberek lenni... Az szamit, ki mennyit dolgozik, mennyit ert el, de hogy emberileg milyen, az kit erdekel. Pedig szerintem leginkabb az a fontos, hogy mi magunkkal hogy viselkedunk, meg masokkal korulottunk. Es az ido, amit egymasra forditunk. Mert penzzel majdnem mindent ki lehet fizetni, de az idot es a szeretetet nem...

2021. febr. 21. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!