Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a mai srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a mai srácok csak szexet?

Figyelt kérdés

Manapság azt vettem észre hogy mindenki ajtóstol ront a házba és mar rögtön azzal kezdik az egészet hogy akkor "legyen csak szex" vagy a másik kedvencem "legyen szexkapcsolat aztan lesz valami vagy nem".

Nem tudom a többi lanynak milyen tapasztalatai vannak?

Személy szerint nekem mar nagyon kezd elmenni az önbizalmam amiatt hogy sracok csak a lyukat látják és a remény hogy fogok találni egy normális párt valaha is. Tényleg minden srác csak szexelni akar?

20/l



2021. febr. 21. 22:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
68%
Elegük lett a sok kiralylany elvarasanak aminek nem.tudnak megfelelni. Nincs apai minta neveles. Kva kenyelmesek. Ehez 2 ember kell egy aki csinlaja egy aki hagyja. Nyilvan a kiscsajokban sincs jellem ezert vannak kiszolgaltatva az ilyen fiukaknak.
2021. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
11%
Mert ez is szükséglet, és ha nincsenek érzelmek, akkor csak ez marad.
2021. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem akar mindegyik csak szexet, én is például inkább komoly kapcsolatot keresek, és gondolom, nem én vagyok az egyetlen kicsiny kis hazánkban.
2021. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
35%

Mert a legtöbb nőnek nulla tartása van.

Bulikban egy italért vagy egy koncertjegyèrt leszopnak bàrkit. Ha meglátnek egy márkás kocsit màr kurnak.

2021. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
54%

ebből a kérdésből kiderül, milyen srácokkal kezd a kérdező :D


többet mond el róla, mint bárkiről

2021. febr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

A legnormálisabban viselkedő srácról is kiderülhet utólag, hogy csak a szexre hajtott, szóval nem mondanám, hogy a kérdező választ rosszul. Addig még jó, amíg a szex előtt szólnak nekik mik a szándékaik. A kérdező 20 éves, az ő korosztálya még simán leszarja sokszor a komoly kapcsolatokat, de nyilván keresni kell, meg majd lesz előbb utóbb úgyis olyan aki értékeli a kérdezőt.

De nyilván érdemes elgondolkodni azon is kit választasz, nekem is volt idő, amikor a nagy dumás, extrovertált srácokhoz vonzódtam, akik intelligensek és nagyon elő tudják magukat adni, de ez a típus bármikor válogathat, nagyon különlegesnek kell lennie, hogy el is köteleződjön valaki ilyen.

2021. febr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó: A 20 éves csajok nagyon nem 20 éves pasikkal ismerkednek.


Én 27 vagyok és állandóan kapom a visszajelzéseket a 19-22 körüli lányoktól. A barátnőm is 21 éves.

2021. febr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%

Segítek: régebben is akartak. Aki érzelmileg nem kötődik hozzád, az is szeret(ne) dugni. A férfiak már csak ilyenek, s ilyenek voltak, s lesznek is: a többségnek megy a szex érzések nélkül is.

Ha egy pasi majd szerelmes lesz beléd akkor nem azt mondja "csak szexkapcsolat" hanem majd többet is akar. Addig meg persze hogy meg akar dugni ha hagyod.

2021. febr. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
55%

"Személy szerint nekem mar nagyon kezd elmenni az önbizalmam amiatt hogy sracok csak a lyukat látják"


És te mit tudsz adni a lyukon kívül nekik?

2021. febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
20%
Azért, mert a mai srácok is fejlődnek, köszönhetően a médiának. Ahogy elhülyítették a lányokat, úgy a fiúk is tanultak egyet s mást. Mostanában van a fiúknak egy ilyen rétege, aki a férfias külső ellenére már-már női jellemvonásokkal rendelkezik. Ezek azt csinálnak amit akarnak, ha nem akar a lány csak szexet, majd akar egy másik. Ők mondják meg, hogy mi legyen, nem a nő.
2021. febr. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!