Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a mai srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a mai srácok csak szexet?

Figyelt kérdés

Manapság azt vettem észre hogy mindenki ajtóstol ront a házba és mar rögtön azzal kezdik az egészet hogy akkor "legyen csak szex" vagy a másik kedvencem "legyen szexkapcsolat aztan lesz valami vagy nem".

Nem tudom a többi lanynak milyen tapasztalatai vannak?

Személy szerint nekem mar nagyon kezd elmenni az önbizalmam amiatt hogy sracok csak a lyukat látják és a remény hogy fogok találni egy normális párt valaha is. Tényleg minden srác csak szexelni akar?

20/l



2021. febr. 21. 22:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
46%

29 es vagyok


En annak orulnek, ha egy csomo no ismerkedekor nem azzal jonne egybol, hogy o mennyi pasival randizik, mennyivel fekudt mar le (volt, aki 50-nel) es ha elso randin nem maszok a szajaba, akkor ne higgye mar azt, hogy nem is gondolom komolyan...

2021. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Azért, mert aki komolyabb kapcsolatot is el tudna képzelni, azokat kb már tudatalatt is barátzónába teszitek, hölgyeim. És csak a nagydumás, menő srácokat veszitek észre. Ami nem baj, csak ők általában nem akarnak egy nőnél megállapodni.
2021. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!