Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a mai srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a mai srácok csak szexet?

Figyelt kérdés

Manapság azt vettem észre hogy mindenki ajtóstol ront a házba és mar rögtön azzal kezdik az egészet hogy akkor "legyen csak szex" vagy a másik kedvencem "legyen szexkapcsolat aztan lesz valami vagy nem".

Nem tudom a többi lanynak milyen tapasztalatai vannak?

Személy szerint nekem mar nagyon kezd elmenni az önbizalmam amiatt hogy sracok csak a lyukat látják és a remény hogy fogok találni egy normális párt valaha is. Tényleg minden srác csak szexelni akar?

20/l



2021. febr. 21. 22:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
#5 Na és egy 178 cm magas, három diplomás nő mit akarjon?
2021. febr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerűen szűrhető: azzal kell lenni, akivel te is akarsz szexet. Az hogy a kapcsolatból mi lesz nem csak a szexen múlik, de nyilván aki csak szexet akar, az nem lesz jó partnernek.
2021. febr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
11%
Mert másra nem vagy alkalmas a személyiséged miatt.
2021. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
23%

Miért akar mindenki márkás dolgot?

Mert az a legjobb.

2021. febr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
89%
Hogy ki mire alkalmas az itt nem játszik szerintem. Sokkal inkább az hogy mennyire indítja be a másikat. Szokás szerint türelmetlenséget látok. Pedig 100 bolha egyszer jó, az már nagyon jó.
2021. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 $$$$$ ***** válasza:
100%

Ezt csak azért látod így mert nem jó emberekkel ismekedsz. Tény es való ,hogy fontos a szex. De nem a legfontosabb. Számomra ugyan úgy fontosak a közös programok,az összebújas tehát lényegében az együtt töltött idő. Sajnos rendes kapcsolatom már régen volt. Azota volt 2 szex kapcsolatom(egyik lány se akart mast, csak szexet.) De már nincs szex kapcsolatom és nem is bánom. Senki ne értsen félre ,nagyon is szeretem a szexet, és szerintem nagyon fontos. De azt nem szeretem ha a szexen kivül semmit se csinállunk. Tehat en pl.nem csak egy "lyukat,, látok egy lányban. Szamomra legalabb ugyan annyira fontos az összebújas és minden közösen töltött idő.

20/F

2021. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 VincentLaw ***** válasza:
79%
A minap volt egy 'beszélgetésem' egy lánnyal (1 hete 'ismerkedtünk'), de a stílusa egyre parasztabb volt a vége felé, míg meguntam. Ez alatt a beszélgetés alatt úgy beszélt azokról a pasikról, akikkel ismerkedett (nem csak előttem, hanem közben is), mint valami szardarabokról, hasonlóan jött azzal a témával, hogy csak sexet akarnak, meg idézem, "29 évesen még szűz, és otthon lakik, na szevasz". Komolyan, már én sajnáltam azokat a srácokat, holott ők is konkurenciák voltak. Velem sem volt finomabb, simán lettem lehülyézve, meg leb*zizva, ha volt olyan téma, amiben nem teljesen értettünk egyet. Teljes tisztelet hiánya a másik ember felé, némi férfigyűlölettel megspékelve. Kimentettem az egész beszélgetést, mert ha csak így elmesélném, sokan nem hinnék el, meg biztos kamuzok, meg eltúlzom. Tény, hogy ez egy kimagasló példa volt, de ennek tükrében már nem tudok meglepődni azon, amikor a pasi csak annyit ír, hogy "na mikor dugunk", mert már semmi kedve tényleges energiát befektetni a beszélgetésbe, amikor ilyenekbe fut bele folyamatosan.
2021. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 VincentLaw ***** válasza:
Jah, 24 éves volt a leányzó, az kimaradt.
2021. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak. A nok sem jobbak...ha mar altalanositasz, akkor en is fogok.



Nem a nagykepu majmokkal kene ismerkedned, vannak normalis pasik es nok is.

2021. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
25%
Mert megtehetik? Visszanyal a fagyi?
2021. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!