Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha unalmas vagyok, sosem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha unalmas vagyok, sosem lesz párom?

Figyelt kérdés
Szóval.. Nem vagyok túl izgalmas, persze van néhány dolog, amit szeretek csinálni, pl. olvasni, filmet nézni, kirándulni, bulizni, iszogatni, de ezek olyan átlagos dolgok, különösebb hobbim nincs, sportolni nem igazán szeretek, csak ha nagyon muszáj. Igazából munkával telnek a napjaim, azon kívül kb. nem csinálok semmit, néha megnézek 1-2 filmet, elolvasok egy könyvet, de sokszor ehhez sincs kedvem munka után, csak úgy vagyok. Barátaimmal is ritkán találkozom most ebben az időszakban, így, hogy nem nagyon lehet sehova menni, leginkább itthon vagyok. Nagyon kiábrándító, ugye?
2021. febr. 22. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem kiábrándító egyáltalán 😅 ennél sokkal unalmasabb emberek is vannak 😅
2021. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek 90%-a ilyen xD
2021. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kinek mi az unalmas.


Nekem pl a kocsmázás és beb.szcsi az unalmas. Másnak a túrázás vagy a sportok.


Ne kategorizáld magad és ne ebből indulj ki. Lesz olyan, akinek nem leszel unalmas.

2021. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmegyek veled kirándulni, azt pont, hogy lehet és szabad is csinálni mostanában is!
2021. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

jaja, a 3-as jól mondja, én pl. gamerkedem már nagyon nagyon régóta, és amikor mesélek arról másoknak, akkor nekik ez az egész élet unalmas amiben vagyok, mert annyit látnak, hogy egy gép előtt ülök


miközben én remekül érzem magam, és elmélyedek egy-egy történetben, beleélem magam az egészbe, nekik ebből semmi se jön át, csak 1 fiú, aki ül 1 szobában és ettől én egy roppant unalmas ember vagyok :)


nekem meg ők az unalmasak, mert ugyanazt művelik amit a többi 49999 ember a városban, élik a kis életüket, elmennek moziba, horgásznak, filmeznek, nézegetik az autókat a neten, facebookoznak :D

2021. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5


Jaja, pont a játékra én is megkapom. Tuti unalmas vagyok, meg tuti állandóan előtte ülök. Egyik sem igaz. A másik meg filmezik, netflixezik. Szóval ugyanaz a kettő, de az ő hobbija nyilván nem unalmas, mert a másikat könnyebb elítélni.


Ez az unalmas dolog, meg személyiségfüggő. Van humorod, tudsz miről beszélni? Az már nem unalmas!!! Csomó olyan nővel randiztam, akik ilyen extrém sportos meg hasonló képei voltak, de a valóságban a kommunikáció unalmas volt.


A kinek mi a hobbija nem a jellemet tükrözi. Ismerek fizikai melóst, aki hétvégén horgászik, mert pihenteti. Ismerek irodai alkalmazottat, aki meg biciklizik.


Mondom, ez tág téma.

2021. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez teljesen normalis, a legtobb ember ilyen. velem is ez van mostanaban, nincsen semmi erdekesebb hobbim, nem nagyon csinalok semmi kulonosebbet vagy olyat, amirol orakig lehetne sztorizgatni.

en megsem tartom magam unalmasnak, mert tudom, hogy a szemelyisegem nem unalmas. nem hinnem, h attol valaki erdekesebb lenne, higy mondjuk eljar futni reggelknet vagy zongorazik vagy akarmi.

2021. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen párt szeretnél. ha olyat akinek izgalmas hobbija van, sokat jár-kel és szeret kipróbálni mindent akkor sosem lesz párod.. de ha megelégszel egy ugyanolyan nyugis életmódot folytató emberrel mint te akkor még simán lehet
2021. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!