Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alkohol nélkül tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol nélkül tényleg nem lehet nőt szerezni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha megismerkedek egy nővel előbb-utóbb hátrányban maradok azzal, hogy én nem iszok alkoholt. Születésnapkor, szilveszterkor sem. Esküvőn sem fogok. Ezen mi olyan ciki? 🤔

2021. febr. 25. 09:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom hogy mennyire ciki, én sem iszom egy kortyot sem 🤷‍♂️
2021. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
nem ciki, de aki szeret inni, szorakozni, bulizi, azt valoszinuleg zavarni fogja, ha a parja soha nem partner ebben. olyan not kell keresened, aki szinten nem iszik, ennyi.
2021. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
XD
2021. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%

Én sem iszom. Nyaranta 1-2 fröccs esetleg, ha a barátnőimmel beülünk valahová.

Régebben már kibuliztam magam, mostmár egyéb módokon kapcsolódok ki. Ezáltal nem is vágyom olyan férfi társaságára, akinek az alkohol, a kocsmázás a haverokkal, meg a bulizás még központi téma/az a fő program.

26/N

2021. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
A párom és én sem iszom, max évente 1-1 felest vagy 2 dl bort. Ilyen alapon nem is kéne együtt lennünk ezek szerint.:D
2021. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha hülye vagy akkor nem lesz barátnőd. Amúgy milyen bajod lesz egy pohár pezagőtől?
2021. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező! Én 3 éve nem iszom alkoholt egyáltalán. Azóta nem a nőzés volt mindig az életem középpontjában, de így is szexeltem 6 nővel. Egy kézen meg tudom számolni hány kellemetlen pillanatom volt ebből, amikor valaki nagyon erőltette a piát ("ne sérts meg, hogy nem iszol a házamban amikor megkínállak"), vagy 1-2 olyan eset is előfordult, amikor a csaj nagyon ivott volna randin. De egyébként a családom, a barátaim mind megértik és elfogadják a dolgot. De máshol is, ha szóba kerül, hogy nem iszom, akkor sehol nem tapasztaltam még óriási megrökönyödést. Inkább csak kíváncsiságot és elfogadást.


Meg most nem is értem mire gondolsz. Egyszer az ismerkedésről beszélsz, egyszer meg már szülinapokról, ünnepekről. Most azzal maradsz hátrányban, hogy ismerkedéskor nem iszol, vagy később? Ismerkedéskor annyi hátránya van a dolognak, hogy vannak nők, akiknek elképzelhetetlen a pia nélküli randizás is (20-40%?), de ilyen nővel is szexeltem már, mert tetszettem neki annyira, hogy ne érdekelje hogy én nem iszom.

Később ("szülinapok, névnapok") meg milyen hátrányod lenne belőle? Ott már összejöttél a nővel, szeret, elfogad téged.


Nekem azért is könnyű, mert nem vagyok egyedül ezzel, hanem járok csoportba olyan emberek közé, ahol pl erről is tudunk beszélgetni és kaptam tanácsokat. Te is járj helyre, ahol hozzád hasonló emberekkel tudsz erről beszélgetni, tanácsokat kérni.

27/F

2021. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet, ráadásul tetovált, közvetlen, "dumálós" fickó, akiből biztosan nem néznéd ki, hogy egyáltalán nem iszik. Egyszerűen nem szereti az ízét. A nője sem szokott, max. nagyon ritkán.
2021. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
ja, amugy a valaszokat olvasva eszembe jutott egy srac, akivel tavaly ‘randizgattam’. na, o sem ivott egy kortyot sem, megis csomo noje volt es csomo not fuzott - ezert is lett vege a dolognak, mert mellettem meg ki tudja hany masikkal talalkozgatott:D
2021. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
44%
9. Ezeket honnan tudtad meg róla, hogy egy csomó nőt fűzött? :O
2021. febr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!