Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alkohol nélkül tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol nélkül tényleg nem lehet nőt szerezni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha megismerkedek egy nővel előbb-utóbb hátrányban maradok azzal, hogy én nem iszok alkoholt. Születésnapkor, szilveszterkor sem. Esküvőn sem fogok. Ezen mi olyan ciki? 🤔

2021. febr. 25. 09:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
34%

19


k..ra nem kamu. Felnéztél már társkereső appra? Nők, kocsmázós, boros és vodkás üveget puszilgató képeit láttad már? És a hobbinak megadva, mint "borozgatás"?

2021. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
18%
Nem iszom és tele vagyok pénzzel:)
2021. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
18%
meg nővel:)
2021. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
69%
na igen és akkor jön a sok hobbi piás, aki most szenved a neten, mert nincs nyitva a kocsma, hogy jaaaj a szent bor, krisztus vére, egészséges és jótékony, szádra ne vedd...
2021. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
88%

21. Én a 7-es válaszoló vagyok és én is nehezen hiszem el, amit te írsz. Interneten ismerkedem én is kizárólag. 27 éves vagyok és a 20-25 éves női korosztály érdekel. Eddig 3 év alatt egy-két rossz tapasztalat ért ismerkedéskor, mert nem iszom, de a legtöbben általában pozitívan meglepődnek és elfogadják a dolgot.


Ez most erős kivétel, de egyszer még olyan csajjal is voltam, aki a randin megivott 2 pohár bort és 1 koktélt, miközben én nem ittam semmit. És még ő is elfogadott így (és én is őt). Meg netes ismerkedéskor is megtalálom rengetegszer a nem bulizós lányokat, akik csak jelképes mennyiségű alkoholt fogyasztanak alkalmakkor.

2021. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
33%

az te vagy, jó neked.


én meg 30 vagyok. 25-32 között ismerkedem. NAGYON gyakori, hogy ő sztornózik, amint meghallja, hogy nem járok kocsmába és már nem érdekel az alkohol téma. A nagyon ritkával nincs bajom, szilveszter meg szülinap nálam is megy. De ők heti (vagy napi) rendszerességgel isznak, mert nem képesek levezetni a feszültséget. Bármiről beszélnék, ők a boros, piás sztorikat mesélik. Ez gáz.


Ismerkedtem egy nővel, igeeen a többdiplomás. Akárhyánszor megkérdeztem mit csinál, őőő semmit, éppen bontott egy bort és egyedül iszik.


Élek alkohol nélkül is. Nem érzem, hogy naponta, vagy hetente kellene és a legrosszabb kifogás a másokra mutogatás, ez a "de hát ez magyar szokás".

2021. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
38%

Ha emellé az a gusztustalan pargygyilkos személyiség is társul, ami miatt el akarom felejteni az összes absztinens ismerősöm, akkor értem, miért nem találsz párt.


A fekete-fehér agyatlan önigazolást meg ne ide fossátok, légyszíves, a normális (nem lakótelepi putris) körökben az alkoholos italok (főleg a bor) ugyanúgy a gasztronómia része. Köszönjük, nem vagyunk alkoholisták.

2021. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
88%

26.

25-ös vagyok. Egyébként úgy beülős helyekre, pubokba, bárokba, kocsmákba én is jártam néha (havi párszor) amikor még lehetett. Csak mondjuk akikkel mentem, azok is a legjobb barátaim, akik megisznak egy este maximum 3-4 sört és ők ott meg is állnak, tehát nem berúgni mentek. És se ők nem akartak piát rám tukmálni, se én rájuk azt hogy, ne igyanak. De ha tudtam volna, hogy bebaszni mennek sok piától, akkor nem megyek velük, viszont pár sörtől még tudnak értelmesen beszélgetni és az esték is inkább a baráti beszélgetésekről szólnak, nem a piálásról.


Olyan 25 évesen normális esetben véget ér az a kor az emberek számára, amikor már csak úgy keményen bebasznak, berúgnak a berúgás öröméért rendszeresen, heti, havi szinten.

2021. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
70%

27



LOOOOOOL

2021. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet így is nőd. Bár célszerű vagy abszisztenst választani, vagy olyat, akit ez nem zavar. Hozzáteszem, attól, hogy valakinek ez nem tetszene az is teljesen rendben van, ebben az esetben nem egymást keresitek. :)
2021. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!