Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alkohol nélkül tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol nélkül tényleg nem lehet nőt szerezni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha megismerkedek egy nővel előbb-utóbb hátrányban maradok azzal, hogy én nem iszok alkoholt. Születésnapkor, szilveszterkor sem. Esküvőn sem fogok. Ezen mi olyan ciki? 🤔

2021. febr. 25. 09:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%
lattam, hogy folyamatosan aktiv tinderen (cserelgeti a kepeit is stb.), uj ismerosei lettek instan, egeszen veletlenul pont csinos fiatal nok es sokszor eltunt, fura volt a viselkedese. illetve meselt is regi kalandjairol, csajokrol, akikkel kavart stb. mondjuk o egy atlagon feluli jo pasi volt.
2021. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
10%

Pasi vagyok, de nem nagyon iszom, nem járok kocsmába és sajnos, nem könnyű.

NŐKTŐL kapom meg, hogy de hát kocsmázni tipikus magyar szokás (ez pl 2 diplomás "nő" volt), meg milyen unalmas vagyok, mert nem ott költöm el a pénzem stb.


Sajnos kevés van, aki értékeli, hogy nem járkálok az éjszakába, de pont ezért is kezdek minden beszélgetést azzal, hogy nem kocsmákban ismerkedem, mert nem járok oda. Aki nem fogadja el, akkor sosem fog velem beszélni többet, ami nem feltétlen baj.

2021. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
14%
De lehet, valami kis penészvirág a horgodra akadhat.
2021. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
19%

11. Köszönöm a tanácsaidat. Ez a srác furcsa is, én nem követem el ezeket a hibákat, amiket ő. Pl Tinderen nem cserélgetem a képeimet. Illetve nem instára, hanem face-re/messengerre mondom, hogy menjünk át a csajokkal, ott pedig be lehet állítani hogy ne mutassa az ismerőseimet/új ismerőseimet és így nem látják a már meglévő nők, hogyha új nő ismerősöm lesz. (Instán nem tudom van-e ilyen funkció, hogy be lehet állítani ne lássák az új ismerőseidet.)

Ez mondjuk jó tanács, hogy kevesebbet kell mesélni régi csajokról, kavarásokról, itt az egó is számít, hogy valaki mennyire bírja visszafogni magát. Mondjuk az utolsó amit írtál, a jóképűség az nem olyan, amit el lehetne titkolni vagy kisebbíteni lehetne :D De köszi még egyszer a tippeket!

2021. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszom soha, de nem is várom el, hogy ezt bárki is értékelje, ez az én személyes döntésem.
2021. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
34%

Szoktam inni, ha olyan kedvem van akkor otthon is nyitok magamnak egy jó vörös bort.

Engem pont nem érdekel, ha más ember nem iszik. Ugyanúgy rám se lehet olyasmit erőltetni, amit én nem akarok, nem szégyen az ha nem szeretsz valamit. Előfordult ilyen összejövetelen, hogy jó magyar szokás révén erőltették a pálinkát és tudják, hogy szoktam inni, de nem kívántam éppen és nemet mondtam. Ment a szokásos noszogatás, de aztán tényleg felfogták, hogy nem kérek és pont. Inkább állj ki magadért.

23l

2021. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
11%

"Szoktam inni, ha olyan kedvem van akkor otthon is nyitok magamnak egy jó vörös bort."


gratulálok. így kezdődik az alkoholizmus, jó korán kezdted te is.

2021. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
19%

Ugye így kezdődik. Először bulikában. Majd nem lesz bulika, vagy nincs alkalom, de hiányzik a piácska és akkor bizony otthon is elszalad EGYMAGÁBAN a kis borocska. Majd a kis borocska több lesz és több.


Undorító egy magyar szokás az is biztos.

2021. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
84%

"NŐKTŐL kapom meg, hogy de hát kocsmázni tipikus magyar szokás (ez pl 2 diplomás "nő" volt), meg milyen unalmas vagyok, mert nem ott költöm el a pénzem stb."


Istenem, mekkora büdös nagy kamu :D

2021. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
76%

#17 #18

Látszik, hogy hol mozogtok, biztos csak a kannás bort ismeritek, meg alkeszok vesznek körül.

Tudod nem mindenki azért issza, hogy berúgjon, elég nagy szégyen, ha csak olyan ismerőseitek vannak.

2021. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!