Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátráltathatja-e a párkeresést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátráltathatja-e a párkeresést a viszonylag alacsony jövedelem? Jól gondolkodom akkor, ha nem akarok/merek párt keresni egészen addig, amíg az anyagi helyzetem javuló tendenciát nem kezd el mutatni?

Figyelt kérdés
A pénz nem minden. Amikor viszont két ember élete összerendeződik, a szerelem (ami az elején még csupa fellángolás és lila köd, ami idővel szép lassan elillan és szertefoszlik), idővel önmagában véve már nem biztos, hogy elégséges lesz, és szükség lesz egy stabil anyag háttérre is. A jelenlegi fizetésem havi 200 ezer forintnak felel meg, (irodai munka) ami sokak szerint kevés (persze nyilván mihez képest). Ha a mindennapi kiadásokat, rezsi és egyéb költségeket nézem, ez valóban nem számít soknak. Szerintetek halogatnom kellene a párkeresést addig, amíg egy jobban fizető állást nem sikerül szereznem, vagy elhibázott az a gondolkodásmód, miszerint az anyagi helyzet miatt egy ideig az ismerkedést is érdemes inkább kitolni, hátráltatni? (Jelenleg 36 éves vagyok...)

2021. febr. 26. 09:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

9.


5-ös, 8-as vagyok. Nem tudom ez mennyit számít, de én jóképű vagyok és magas, ez mellett olyan húsz éves korom körül megtanultam hogy kell jól csajozni. Hogyan kell a legnagyobb eséllyel eljutni a megszólítástól legalább a bugyi lehúzásáig, stb.

2021. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
61%

Hehehe, de jó vagy válaszoló.

Szóval 320 000 Ft ot kurváztál el?


Jó hogy nem odairod már hogy 320 285 Ft, plusz az egyiknél beáldoztál még egy rágót is. 😀😀


Tényleg az ilyenek tartják számon, anyagiaskodnak a legjobban akik gazdagabbak az átlagnál.

Elképzelem ahogy számolgatod, összeadogatod 20 ezrével.... Otthon, csendes magányodban.... Hahaha.

2021. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Az az ember, aki a pénztárcámban nyúlkál, nem szerelmet keres. Hanem gazdasági kapcsolatot. Közös dolgokat kifizetem, a többihez nincs köze. Nekem sem az övéhez.
2021. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
36 évesen én nem várnék, hacsak nem okoz neked tényleg rettenetes mértékű félelmet, szorongást az egész, mert a mentális egészséged kellene, hogy a legfontosabb legyen. De ha csak attól félsz, hogy így nem lesz nőd... hülyeség. Nyilván nem mindegy, milyen nőkre hajtasz, valószínűleg az ilyen full tip-top felsővezető nőknél nem fogsz labdába rúgni, valószínűleg személyiségre sem passzolnátok. De egyszerűbb nők között lenne esélyed - persze tudni kell választani, mert köztük is vannak pénzéhesek.
2021. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Lóf@szt hátráltat azt... ha nem egy utolsó csöves vagy, hanem szépen el tudod tartani saját magad, ne adj isten egy minimális összeget még félre is tudsz tenni havonta, akkor ott nem a pénzed miatt nincs párod...


Én az asszonyt diákmelón ismertem meg, el lehet képzelni, hogy mennyit kerestem vele... :D De volt olyan hónap is, amikor diákként se kaptam melót és tőle kellett kölcsön kérnem valamennyit, hogy ki tudjam fizetni az albit. Pedig akkor még csak pár hónapja voltunk együtt. Később volt olyan miután már összeköltöztünk, hogy háromszor annyit kerestem, mint ő, de mivel nem akartam megdögleni a gyárban, így eljöttem onnan. Most ő keres másfélszer annyit, mint én.


Aki szerint minden nő a pénzed akarja, az pontosan csak azt a típust keresi. A saját kisebbségi komplexusod akarod kivetíteni másokra, holott semmi közük hozzá. Egyszerűen te tartod önmagad semminek, nem pedig a nők...

2021. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt csajom amikor csóró egyetemista voltam, amit ráadásul utáltam, szóval 0 életcél, 0 életkedv, 0Ft megtakarítással kellettem egy lánynak. 3 évig velem is volt, de aztán amikor egyre inkább kezdett "normalizálódni" az életem, úgy éreztem van értelme küzdeni, jó lenne egy KÖZÖS jövő, már nem voltam olyan jó. Annyira, nem, hogy végül megcsalt, megalázott, az önbecsülésemet a béka segge alá rugdosta és persze kidobott.

Megérte mondhatom.

Szóval ne akard komolyan venni a nőket. Ha tudod, használd ki őket, de ne kergess hamis illúziókat, fogd fel egy tét nélküli játéknak az egészet. Vagy menj el prostizni, ez a legtisztább. Nincs hazugság, nincs játszma, nincs mellébeszélés.

2021. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Hát...attol fugg mit szeretnél...Komoly kapcaolatra nálam eselytelen....Nőkent keresek duppla ennyit.
2021. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Egészségedre.
2021. márc. 8. 22:55
 19/31 anonim ***** válasza:

Komoly kapcaolatra nálam eselytelen....Nőkent keresek duppla ennyit.


Ilyen helyesírással kb jó ha fele ennyit keresel, mint a kérdező. Kérdező, én 240 et keresek 36 évesen, igaz nem a fővárosban, hanem Miskolcon. Ez itt nem rossz pénz. Költözz vidékre, ott egy átlagos fizetés (180-250 között) már elég a legtöbb nőnek. Bár én sem kellek igazán a nőknek, de nem a fizetésem miatt. Hanem amiatt, hogy 36 évesen mamahotelban élek. Aminek oka van, az h 15 m egy lakás és szeretnék összeszedni annyit, h minél kevesebb hitelt kelljen felvennem.

2021. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

#19

Igen, hiszen tudjuk, hogy a bérmegállapitás a helyesiras függvénye . Telefonrol potyogok, és néha melléütök. Ekezetet sem konnyu irni telefonnal, mivel nem magyar a billentyuzet.

Egyebkent a 400 nettot is keveslem, ha magamrol van szó Nőkent...nem még egy férfitől.

(Könyvelői viszonylatban ez nem olyan jo penz, de gyerek mellett nem tudok, es nem is akarok tobbet dolgozni 6 oranal)

Majd ha felnottek utána epitek karriert.

Viszint egy ferfi 250 ezerbol aligha tud eltartani tisztessegesen egy csaladot. Komoly kapcsolatra, a legtobb Nőnek kizáró ok az ilyen szinten alacsony fizetes.

Lehet leszolni meg aranyasozni...de ettől még igaz marad.

2021. márc. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!