Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátráltathatja-e a párkeresést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátráltathatja-e a párkeresést a viszonylag alacsony jövedelem? Jól gondolkodom akkor, ha nem akarok/merek párt keresni egészen addig, amíg az anyagi helyzetem javuló tendenciát nem kezd el mutatni?

Figyelt kérdés
A pénz nem minden. Amikor viszont két ember élete összerendeződik, a szerelem (ami az elején még csupa fellángolás és lila köd, ami idővel szép lassan elillan és szertefoszlik), idővel önmagában véve már nem biztos, hogy elégséges lesz, és szükség lesz egy stabil anyag háttérre is. A jelenlegi fizetésem havi 200 ezer forintnak felel meg, (irodai munka) ami sokak szerint kevés (persze nyilván mihez képest). Ha a mindennapi kiadásokat, rezsi és egyéb költségeket nézem, ez valóban nem számít soknak. Szerintetek halogatnom kellene a párkeresést addig, amíg egy jobban fizető állást nem sikerül szereznem, vagy elhibázott az a gondolkodásmód, miszerint az anyagi helyzet miatt egy ideig az ismerkedést is érdemes inkább kitolni, hátráltatni? (Jelenleg 36 éves vagyok...)

2021. febr. 26. 09:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

eltartani tisztessegesen


nagyon nagy a baj, ha már csak ő a családeltartó. Gyereket meg a mai világban ki az az ökör aki akar? Kevés nőt ismerek, aki igen.

2021. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
42%

Igen, csakhogy amikor a Nő elmegy GYED re, esetleg 2-4 évre, (2 gyerekkel egymás után) akkor abban az időben a férfinek képesnek kell lennie eltartania a családját.


Hát nem tudom. Az én környezetemben, gyakorlatilag mindenki akar/akart.

Minőségi gyermekneveléshez pénz kell. Amit nem a Nő fog előteremteni, mivel a Nő megy el szülni...

...ezért a legtöbb Nőnél ez a fizetés kizáró ok, komoly kapcsolat esetén.

Egyébként vicces: Ha karriert epitek, karrierista qurva vagyok, ha azt mondom, hogy gyereket szeretnék, és családanya szeretnek lennék lenni elsősorban, akkor meg muszáj vagyok olyan párt talalni, akinek megfelelő az egzisztenciája, (ebben az esetben goldigger vagyok)

2021. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Csak éppen mikor megismerkedsz egy szimpatikus pasival, nincs ráírva a homlokára mennyit keres. És vannak olyan állások, amiből lehetetlen asszociálni mennyit is keres. Ha meg megkérdi a nő, akkor igenis 100%-osan jogosan anyagiasnak tituáljuk. Mert ne a pénzemért akarjon. és kész, ennyi.
2021. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Amúgy is olyan állást kamuzok be (persze nem brókercégvezetőt) ami nem feltűnő, elmegyek 8 órára dolgozni 4 ig, látja h dolgozok. Ennyi. Anyagiakról meg soha szót sem ejtek a nő előtt. Azonnal kibacnám mint macskát sz.rni, ha ez neki tényező lenne. Sőt, meg is aláznám mindenki előtt, hogy sírba sírná magát.
2021. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Elég megkérdezni mivel foglalkozik. De idővel úgyis kiderül, hogy lehet e ra alapozni.

Ha ez egy Nőnek tényező, nem alázod meg, és nem b...od ki, mivel eleve össze sem jön veled.

Egyébként, ha egy pasinak van egzisztenciája, az önmagában még 0.

Az csak rajtengedély.

Normális Nő nem a pénzedért akar soha, csak ez IS fontos.

Sok egyéb más tényező mellett.

2021. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Elég megkérdezni mivel foglalkozik.


Ugysem mondom el. Azt mondom h pl a kereskedelemben dolgozok. Az meg tag fogalom a kis zoldsegesbolttol a nagy cegekig. Ha meg nagyon erdeklodik reszletekben, akkor felvilagositom h most en erdeklem vagy a ki.aszott munkam es anyagi helyzetem, vagy csak elmondod, h errol nem szivesen beszelek, valtsunk tèmat es kesz

2021. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
És már tiltott is a Nő....
2021. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Tiltott? Randin nehez tiltani.
2021. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Eleve el sem megyek veled randira, (meg gondolom még sok más Nő sem) ha nem vagy hajlando felelni egy olyan alapvető kérdésre sem, miszerint; "mivel foglalkozol?"
2021. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Kereskedelemben dolgozok egy városban (amúgy sem vagyok fővárosi). Na látod, sikerül rá felelni. Kedvelnek a munkatársak. Áruközvetítésben van szerepem, call center. Ennyi. Többet nem mondok róla. Ha ennyit mond egy pasi az elvileg elégnek kell h legyen.
2021. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!