Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mihez kezdjek ha még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ha még sosem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik egy barátnő mert még sosem volt és idén leszek 29 éves aztán utána 30. Igy legyek felnőtt lekileg is hogyha sosem volt barátnőm, sosem tapasztaltam meg milyen egy randevú milyen a szeretet és még sorolhatnám. A fiatalkoromat sem tudom igy kiélni mert nicns kivel és már most levagyok maradva teljesen. Mit csináljak? Neten nem lehet ismerkedni mert nem írnak vissza a lányok, élőben nem lehet ismkeredni mert mindenki a párjával megy általában bárhová is de egyedül nem. Azonkívűl meg más ötletem nincs. És teljesen tönkretesz ez a tudat hogy se tinédzserkoromban nem volt kapcsolatom se most huszonévesen. Igy még elköltözni sem tudok otthonról. Egy albérlethez vagy lakásvásárláshoz is 2 ember kell amilye drágaság van. Hogy nőjjek így fel lelkileg? teljesen személyiségem megy tönkre hiszen mindennek meg kell hogy lennie a maga idejének. Köszönöm a segítséget.
2021. febr. 26. 15:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

Mit kamuzzon?

Nem tetszett azoknak a lányoknak akiknél próbálkozott.

Neked ezen mi olyan hihetetlen?

Nyilván nem egy szépfiú a kérdező.

Persze ilyenkor jön a szokásos duma hogy próbálkozz a szinteden.

Mondani ezt könnyű, csinálni már nehezebb.

Megnézném te hogy mennél egy olyan nőhöz oda, akitől kiráz a hideg is, csak mert neked "az a szinted".

Az a baj veletek, hogy nincs bennetek semmi empátia.

2021. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
10-es: Nem! 17 évesen felnőoktatásea jÁRTAM munka mellett. Felnpttek közé. Körübelül 20 éves kromtól 25 éves koromig beszélgettem egy lánnyal akibe szerelmes lettem de nem lett belőle semmi csak hülyített és pénnzel lehúzott és még scak találkozni se találkoztunk. Aztán 26 éves koromtól probálnék személyesen is ismerkedni de akikkel beszélgettem mindenkinek volt pasija vagy később lett őpasija és nem engem választottak. Aztán ez megy mai napig, de már kedztem feladni csak így meg borzalmas élni. Jah és azt a 5 évet amit elpazaolrtam egy netes csajra már semmi sem hozza vissza, tehát ezért nem tudok már neten ismerkedni.
2021. febr. 26. 15:45
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Eloszor is testidegen neked az ismerkedes. Ilyen idosen mar megtanulni sem fogod. Ha nem jon egy no az eletedbe, aki kinezett maganak, akkor nem lesz baratnod. Ennek pedig keves az eselye. Lathatoan keptelen vagy onerobol megoldani a problemad, mas meg nem tudja helyetted. 10 tapasztalatot honnan akarsz megszerezni, ez nem hurkapalcika, amit a bucsuban 2 perc alatt lelosz. 10 evet, 10 ev alatt lehet behozni. Nemileg csokkentheto, ha tudatos vagy es mentoralnak. Onismereet, onfejlesztes, kommunikacio, egyeni eletcelok, tervek, meg egy csomo egyebre lesz szukseged. Egy igen turelmes es kitarto embernek is sok ennyi dolog egyszerre, plane aki soha nem foglalkozott vele. Olyan, mintha le akarnal doktoralni pszichologiabol. Menne? 10 ev alatt? Kozben meg dolgozol, mikozben fiatalon idomilliomos voltal. Nem jok az eselyeid, inkabb mas iranyba tereld az eleted, ahol teremhet meg baber.
2021. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"idén leszek 29 éves aztán utána 30"


Aztan meg 31 meg 32....



"Mihez kezdjek"



Talalj valami hasznos elfoglaltsagot, amihez ertesz, es szeretsz csinalni, es ne engedd, hogy a nok penzzel lehuzzanak....



36F incel

2021. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Allj ossze 36f incellel es egymasnak verjetek ki :) mindketten jol jartok es nem homarsag az ha csak pettingeltek
2021. febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Undorito valaszok. Szegyeljetek magatokat magyarok.
2021. febr. 26. 16:15
 17/22 anonim ***** válasza:

"11/16 anonim ***** válasza:


Mit kamuzzon?


Nem tetszett azoknak a lányoknak akiknél próbálkozott.


Neked ezen mi olyan hihetetlen?


Nyilván nem egy szépfiú a kérdező.


Persze ilyenkor jön a szokásos duma hogy próbálkozz a szinteden.


Mondani ezt könnyű, csinálni már nehezebb.


Megnézném te hogy mennél egy olyan nőhöz oda, akitől kiráz a hideg is, csak mert neked "az a szinted".


Az a baj veletek, hogy nincs bennetek semmi empátia."



1.: Akkor több csajnál kell próbálkozni.

2.: Igen, a "SZINT"!!! Én hiába akarok ilyen nőket: [link] Ha ez a nő a valós szintem, a külsőm, pénzem, melóm, lakóhelyem, eszem, farkam,... alapján: [link]

3.: A ruha és a fodrász, meg a sport és a fogász csodákra képes!

2021. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"12/17 A kérdező kommentje:

10-es: Nem! 17 évesen felnőoktatásea jÁRTAM munka mellett. Felnpttek közé. Körübelül 20 éves kromtól 25 éves koromig beszélgettem egy lánnyal akibe szerelmes lettem de nem lett belőle semmi csak hülyített és pénnzel lehúzott és még scak találkozni se találkoztunk. Aztán 26 éves koromtól probálnék személyesen is ismerkedni de akikkel beszélgettem mindenkinek volt pasija vagy később lett őpasija és nem engem választottak. Aztán ez megy mai napig, de már kedztem feladni csak így meg borzalmas élni. Jah és azt a 5 évet amit elpazaolrtam egy netes csajra már semmi sem hozza vissza, tehát ezért nem tudok már neten ismerkedni."


1.: Mi bajod az idősebb nőkkel?

2.: ELMEBETEG vagy, ha 5 ÉVIG egy netes, ismeretlen csajra vártál, aki meg is xopatott!!!

2021. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Menj prostihoz, ha egy virtualis csaj letudott huzni penzel akkor pont idealis jelolt vagy a prostiknal
2021. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Huzzatok a fenebe a hu..lye hozzaszolassokkal együtt.

Aki normalis valaszt adott annak köszönöm.

2021. febr. 26. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!