Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mihez kezdjek ha még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ha még sosem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik egy barátnő mert még sosem volt és idén leszek 29 éves aztán utána 30. Igy legyek felnőtt lekileg is hogyha sosem volt barátnőm, sosem tapasztaltam meg milyen egy randevú milyen a szeretet és még sorolhatnám. A fiatalkoromat sem tudom igy kiélni mert nicns kivel és már most levagyok maradva teljesen. Mit csináljak? Neten nem lehet ismerkedni mert nem írnak vissza a lányok, élőben nem lehet ismkeredni mert mindenki a párjával megy általában bárhová is de egyedül nem. Azonkívűl meg más ötletem nincs. És teljesen tönkretesz ez a tudat hogy se tinédzserkoromban nem volt kapcsolatom se most huszonévesen. Igy még elköltözni sem tudok otthonról. Egy albérlethez vagy lakásvásárláshoz is 2 ember kell amilye drágaság van. Hogy nőjjek így fel lelkileg? teljesen személyiségem megy tönkre hiszen mindennek meg kell hogy lennie a maga idejének. Köszönöm a segítséget.
2021. febr. 26. 15:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így jártál. Utólag persze könnyű okoskodni, hogy mit hogyan kellett volna csinálnod. Szerintem te is tisztában vagy azzal, hogy nem kellett volna 5 évet elpazarolnod így. Dee tanulva a hibádból azt javaslom próbáld meg kihozni magadból a legtöbbet. Mert ha nem próbálkozol, nincsen barátnőd, ha próbálkozol és nem jön össze, akkor sincsen. Viszont az esély akkor ott van, hogy lehet mégis. Csak nem kell annyira komolyan venni és hű de szerelmesnek lenni az első nőbe, aki egy kicsit is kedves veled.

Én a helyedben nem zárnám ki a netes ismerkedést de 1-2 hét beszélgetés után, ha nem akar találkozni akkor keress mást. Ne próbálj görcsösen és kétségbeesetten becsajozni, mert az nagyon meglátszik és nem túl vonzó.

2021. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

17-es: én a második csajt választanám, az ilyenek eszméletlen odaadóak tudnak lenni, minden sz*rt megcsinálnak, ráadásul még élvezik is :D


Kérdező: egy valamit tehetsz, mégpedig, hogy "környezetet váltasz". Magyarán elköltözöl, lehetőleg olyan helyre ahol teljesen idegen vagy és rá vagy kényszerítve a szociális interakcióra, ahhoz, hogy gyakorlatilag életben maradj.

Keress egy olyan társaságot, akár munkahelyet, ahol vannak nők, vagy legalább olyan férfiak akiknek vannak nő ismerőseik. És ne mondj nemet az ilyen-olyan összejövetelekre. Csajozni nem fogsz megtanulni, de minél többet és több helyen vagy jelen, annál nagyobb az esélyed, hogy valakinek megtetszel és ha szerencsés vagy olyan szinten megtetszel, hogy esetleg kezdeményez nálad!

Ez nem lehetetlen, ne hogy azt hidd!

Nekem majdnem 22 évesen úgy lett csajom, hogy a lánynak tetszettem meg, kvázi "kinézett magának" és ő jött oda hozzám! Ezzel nem azt mondom, hogy mondjuk én töketlen lettem volna odamenni hozzá, de én előtte nem is ismertem, nem emlékeztem rá, hogy látta mvolna valaha is (amúgy párszor megfordultunk ugyanazokon a helyeken, onnét tudta, hogy ki vagyok).

2021. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!