Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is elkeserít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is elkeserít, hogy mennyien vannak borzalmas rossz házasságban, amit a férfiak tesznek tönkre? Elég megnézni a gyereknevelési részt!

Figyelt kérdés

Annyi a rémes apa és férj, hogy rossz nézni, a kedvem is elmegy a férfiaktól, nem végez házimunkát, beosztja a párja idejét, nem foglalkozik a közös gyerekkel, nem szervez közös programokat, nem dolgozik/túl sokat dolgozik..


A szex kategóriából látszik, mennyire rosszak az ágyban, itt meg azt neheztelik, hogy a szemét nők elvárják a szülinapi ajándékot, a fizetésarányos osztozkodást, vagy ne adj isten előttük mernek házasságra és gyerekre gondolni és beszélni is róla, vagy mondjuk már 10 emberrel szexelt a rbanc nő az élete során..


Tudom, minden kapcsolat úgy indul, hogy minden szuper, de 2-3 év után az történik velük, mint ezekkel az emberekkel, lesz egy házsártos, passzív, uralkodni vágyó, hűtlen kizsákmányoló férjük, aki áldozatnak hiszi magát.. Az ember kedve is elmegy az egésztől.


Tényleg érdemes megnézni, mi miatt nyafognak a nők(a többségük), és mi miatt a férfiak(többségük)!


Egy férfi sem mondja, hogy a feleségem keveset tesz értem, nem szeret eléggé, nem foglalkozik velem, rossz anya, fenyeget, sosincs vele orgazmusom, szidja a külsőm, sosem megyünk sehova, a melleit mutogatja iskolás fiúknak a neten..



2021. febr. 27. 12:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

18 Nagyon jól leírja. Nem kéne foggal, körömmel ragaszkodni a szarhoz, aztán nem lenne ez.


Amúgy írod, hogy a férfiak a hibásak a kapcsolatban mert ez ezt azzal alátámasztva, hogy tőlük panaszt nem hallasz.

Akkor vigyük el kicsit a másik irányba a kérdés. Nem lehet, hogy azért nem panaszkodnak, mert elvannak a kapcsolatban? Nem akarnak többet, hanem elég nekik hogy van egy párjuk aki szereti őket így ha mondjuk valami probléma van azt is kicsit elengedik mondva ez ezzel jár. Másik oldalról meg bolhából elefántot.

Csak kérdés, de te hány öregembert hallottál panaszkodni, és hány nénit? Akármire, pl az egészségére.


Nem akarom nagyon túlvinni a dolgokat, de sok nő ezt magának is csinálja. Szociális médiából hergeli magát, meg a szingli barinők buzdítják, hogy de jó bulizni aztán ebből kifolyólag nem csoda, hogy elégedetlen az életével. Csak a másik nyűgjeit meg nem akarja észrevenni.

2021. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

16. És te nézed az oldalt? A nők a párkapcsolataik miatt sírnak, a férfiak amiatt, hogy képtelenek egyáltalán párkapcsolatba kerülni, mert egy nőnek sem kellenek. Én nem akarom megmondani, hogy melyik a rosszabb, szar párkapcsolatban lenni, vagy amikor senkinek nem kellesz (se kapcsolatilag, se szexuálisan), de helyezd már el az embereket akkor te is így, ha szétnézel az oldalon.


A nő amiatt sír, hogy a férje egy másik nővel csalja. Eközben meg van egy férfi, aki meg már tönkre megy a magányban, mert egy nőnek sem kell. És ez most nem az "alfák ellopják a nőket" hülyeség, amit mondok. Megint nem azt mondom, hogy feltétlenül az utóbbit kell mindenkinek jobban sajnálnia, csak hogy helyezzük már el a dolgokat komolyan a helyükre. Ha a párkapcsolatod miatt sírsz, akkor ezek szerint párkapcsolatban vagy. Ha pedig a magány miatt sírsz, akkor még párkapcsolatba kerülni is képtelen vagy. Az itt panaszkodó férfiakra inkább ez utóbbi igaz. Azért nem panaszkodnak a kapcsolataik miatt, mert nincs is nekik.

2021. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
44%
Jaj a csúnya gonosz férfiak, de ennek ellenére a nők mégis velük maradnak, akkor feltételezem vagy a pénzük kell vagy a farkuk,na melyik a szánalmasabb?
2021. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

??? utolsó semmi szélsőség nem volt benne, ez a felnőtt párkapcsolatok, a szexualitás, meg a gyereknevelés kategória összesítése.


A férfiak rinyálnak, hogy a nők pénzéhesek, pár férfi nyafog, hogy nem tudja feldolgozni a párja "múltját"(más férfiakkal is volt), illetve van néhány kisfarkú, akinek még sosem mondta a párja, hogy kicsi neki, de ő rá van feszülve magától.


A nők részéről meg naponta 10-20 kérdés jön minden egyes példából, sőt továbbmegyek, bizonyos kategóriák csak ilyen kérdésekből állnak, mint amiket leírtam férfi szemszögből. Igen, a nők gyávák(hülyék) kilépni a rossz kapcsolataikból, illetve elvárják, hogy a férfi éljen átlagos életszínvonalon önállóan, kicsit sem szentek, csak kapcsolatban kevesebb panasz érkezik rájuk JELENTŐSEN.


Nem hiszem, hogy emiatt a szülők a hibásak, az én szüleim borzalmas szülők voltak, mégsem követem azt, amire neveltek, szerintem mások sem a szüleik elvárásait követik felnőtt emberként.. Egyszerűen azért ilyenek a férfiak, mert mi(hülyék) eltűrjük, mert szinte mind ilyen. Ha a katitól is elvárják az összes házimunkát, hogy dolgozzon, az összes gyereknevelést, képzi is magát, illetve ezek után mindenben feleznek pénzügyileg, akkor én is megcsinálom mindezt, mert a kati férje is csak olyan, mint az enyém, biztos én reagálom túl, hisz a kati is mosolyog, nekem is élveznem kellene.

2021. febr. 27. 14:20
 25/34 anonim ***** válasza:
45%

"Titeket is elkeserít, hogy mennyien vannak borzalmas rossz házasságban, amit a férfiak tesznek tönkre?"


Nah, egy újabb férfigyűlölő, undorítóan fröcsögő csaj. Régi szép idők, amikor ide leginkább incelek, meg nőgyűlölő vesztesek jártak puffogni...emlékeztek rá? áááhhh nosztalgia.

2021. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, te menthetetlen vagy! Amúgy is, mi vagy te, valami Teréz anya, hogy mindenki sorsát a lelkeden viseled? Az ő döntésük, mi közöd hozzá, hogy más hogy él, felnőtt emberek! Te foglalkozz csak a saját kapcsolatoddal, ja de a kérdésből kiindulva az nincs, kis férfigyűlölő!

Akkor menj, etesd meg a macskáidat, miau!

2021. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudlak sajnálni. Amíg a normális, jó fiúk közelébe szentelt vízzel és kereszttel mentek oda mi atyánkat mormolva és annyira leszívjátok az önbecsülését az undorító, megjátszós stílusotokkal, hogy az a pasi max otthon fog ülni magányban, addig nem tudom zsebre rakni sem a nők rossz VÁLASZTÁSÁT. Amíg a normális pasikat Ti selejtnek, jó fiúnak, szűzb..zinak nevezitek és alázzátok, nem fogok este a csalódásaitok miatt sírni. Bármennyire is sz..r felismerni hölgyeim, de bizony leginkább TI választotok a sok pasi közül. De neeem, ti nem szűrtök, nem tesztek bele az ismerkedésbe, nem tudjátok miat akartok, nem vagytok képesek időt, energiát áldozni arra, hogy alaposabban megismerd a másikat, neeem. Aki kapja marja, a jobb pasihoz már rohantok is szó nélkül. Beszélsz egy rendes pasival, jön egy másik pasi és szó nélkül törlitek a rendes csávót.


Sok nő nem tud ismerkedni, ez van. Jön a pasi, aki magabiztosnak tűnik, vagy van pénze, vagy menő, van albérlete, ahogy sárbatipróan beszél veled és teszi a laza csávót, ezt az érzelmi hullámvasutat megkapod tőle stb majd szépen pofikára estek, mert a laza csávó, amúgy egy bizonytalan kisfiú és úgy manipulál, ahogy akar. Vagy lelép az első alkalommal. Az ilyen csávó nem fog változni, nem lehet vele tervezni. És bizony, már az elején ilyenek ezek a csávók, csak ti nem vagytok képesek normálisan szűrni. Bármi más jó, csak ne a jó fiú, az olyan ciki fúj.


Fel kellene sok nőnek is nőnie és végre nem a gyerekes rosszfiúkat választani és nem másokat hibáztatni az Ő felnőtt, felelős döntése miatt. Ez van, nem a királykisasszonyt kell játszani a kastélyban és várni a herceget, hanem tenni a dolgokért. Mert NEKTEK is kell tenni a párkeresés során.

2021. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
9-essel ertek egyet.
2021. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
36%
A házimunka a nők dolga. [link]
2021. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
16%
Igazi főnyereménynek tűnsz kérdező :D
2021. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!