Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is elkeserít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is elkeserít, hogy mennyien vannak borzalmas rossz házasságban, amit a férfiak tesznek tönkre? Elég megnézni a gyereknevelési részt!

Figyelt kérdés

Annyi a rémes apa és férj, hogy rossz nézni, a kedvem is elmegy a férfiaktól, nem végez házimunkát, beosztja a párja idejét, nem foglalkozik a közös gyerekkel, nem szervez közös programokat, nem dolgozik/túl sokat dolgozik..


A szex kategóriából látszik, mennyire rosszak az ágyban, itt meg azt neheztelik, hogy a szemét nők elvárják a szülinapi ajándékot, a fizetésarányos osztozkodást, vagy ne adj isten előttük mernek házasságra és gyerekre gondolni és beszélni is róla, vagy mondjuk már 10 emberrel szexelt a rbanc nő az élete során..


Tudom, minden kapcsolat úgy indul, hogy minden szuper, de 2-3 év után az történik velük, mint ezekkel az emberekkel, lesz egy házsártos, passzív, uralkodni vágyó, hűtlen kizsákmányoló férjük, aki áldozatnak hiszi magát.. Az ember kedve is elmegy az egésztől.


Tényleg érdemes megnézni, mi miatt nyafognak a nők(a többségük), és mi miatt a férfiak(többségük)!


Egy férfi sem mondja, hogy a feleségem keveset tesz értem, nem szeret eléggé, nem foglalkozik velem, rossz anya, fenyeget, sosincs vele orgazmusom, szidja a külsőm, sosem megyünk sehova, a melleit mutogatja iskolás fiúknak a neten..



2021. febr. 27. 12:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Mégis milyenek legyenek a férfiak? Minden férfit nők nevelnek. Anya-nagymama (ők jó esetben a fiatal felnőttkorig), születéstől bölcsőnő, óvónő, tanítónő, tanárnő, stb. Ha szar mérnökök feljesztenek egy projektet, csak a szerencsén múlik, hogy ha nem lesz tök szar. Ők a kivétel-férfiak.
2021. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

31.


Vagy ha nevel az apa, akkor az a tipikus, alpari, a nonek a konyhaban a helye mentalitasu nevelest kapja

2021. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Peeeerszeeeee... Mindig, mindenért csak az egyik nem felelős, ugye, kérdező? Oda is vissza is... Inkább azzal van NEKEM SZEMÉLY SZERINT a bajom, hogy olyan férfiakat illetve nőket próbálnak szülői szerepekbe kényszeríteni, akik vagy MÉG nem állnak készen rá, vagy SOHA nem fognak rá készen állni. Itt a felelősség effektive mindenkié: Felnőtt embereknek illene tudnia, hogy mi fér bele nála, mit vár az élettől... Én elhiszem, hogy egyszerűbb ujjal mutogatni a másikra, de szerintem baromi helytelen dolog. Kérem a kávémat feketén, 2 cukorral.
2021. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Tipikus, amikor azt hiszik, a rossz kapcsolatot maaajd a gyerek megoldja. Hat nem fogja
2021. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!