Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt, hogy vegyem le?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek a haverja írt rám (közös ismerős, nem olyan aki átverne), hogy keressem fel (facen), mert szimpatikus vagyok neki. Erre mondtam, hogy ha annyira akar velem beszélgetnkli, akkor írjon ő rám. Hozzátenném, hogy személyesen is ismerjük egymást. (egyetem)

Na ez egy bő fél napba tellett neki. Írt egy kisebb regényt, amiben rögtön a legelején bevallotta, hogy tetszek neki. Nem utasítottam vissza, megbeszéltünk egy találkozót is,ami remélhetőleg a jövőhét pénteken vagy szombaton lesz (2 különböző városban élünk, dolgozunk) attól függ, hogy hogyan tudunk elszabadulni a munkából. Nos már 2,5 hete beszélgetünk, de semmi bókot nem mondott, pedig volt olyan téma és terelte is arra a beszélgetést. Valamelyiknap rám akart erőltetni, egy kisajándékot, amit nem fogadtam el. Mivel, nem szeretnék úgy elfogadni semmit sem, hogy ki tudja mi lesz köztünk.

Régimódi vagyok, szóval nekem fontos, hogy a férfi kezdeményezzen. De, ha akarnék se tudnék kezdeményezni személyesen még egy puszival sem, mert nem érem fel.😅

Igazából, azért írtam ki ezt a kérdését, mert kicsit félek, sok rossz tapasztalatom volt már, de azért "papucs" férfi mellett sem szeretnék kikötni. Félreértés ne essék, de jobban preferálom, ha egy férfi férfiasabb és nő lehetek mellette Ilyesmivel volt már tapasztalatotok?



2021. febr. 27. 13:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%

#10


17 éves kortól lehet munkát vállalni, ráadásul dolgozhatsz iskolában is. Márpedig ma nincs iskola, tehát unatkozhatsz emiatt. ;-)

2021. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

27 éves vagyok. Egyetemista korunk óta ismerjük egymást azaz lassan 5 éve... Nem fogok beszámolói hogy hol dolgozom mert nem tartozik rátok. De annyit elárulok, hogy nem iskolában.

Normális választ várok még mindig!!

2021. febr. 27. 14:52
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehet erre valaszolni, vagy tetszeni fog vagy nem. Nekem ez a kezdeményezés fura lenne - ferfi vagyok - de hatha eloben kompenzalja. Ha nem tetszik legfeljebb nem mesz bele.
2021. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat kedves 13-as!
2021. febr. 27. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!