Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vegyem rá magam arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam arra, hogy olyannal legyek, akihez nem vonzódom es semmit nem erzek iránta? Hogy mennek bele ilyen kapcsolatba az emberek?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam meg kapcsolatban, mert soha nem jött olyan, aki iránt bármit is éreztem volna, pedig mar 27 vagyok... nagyon magányos, évek óta depressziós, dr annyira undorodom attól a gondolattól, hogy olyannal kell lennem, akihez nem vonzodom, hogy inkább vállaltam a magányt, inkább éltem a családdal, minthogy igent mondjak valakinek. Mivel nagyon szerencsétlen típus vagyok, biztos vagyok benne hogy soha nem fog olyan jönni, aki iránt bármit éreznek. Viszont elegem van a magányból, rájöttem hogy pár év múlva már sokkal nehezebb lesz part találni, úgyhogy muszáj lenne igent mondanom valakinek. Hogy vegyem rá magam? Annyi nő van Kapcsolatban csak kényszerből, csak pénzért, én is szeretnék végre képes lenne rá.
2020. nov. 14. 18:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy vegyem rá magam arra, hogy olyannal legyek, akihez nem vonzódom es semmit nem erzek iránta?"



Sehogy sem.

Egyszerre két ember életét tennéd tönkre.

A tiedet és a másikét is.

Akihez nem vonzódsz, ahhoz semmi közöd.


Ilyen kapcsolatba nem mennek bele emberek.

A kapcsolatok az együttélés, járás, stb. folyamán teljesednek ki,

vagy mennek tönkre. Kinél így, kinél úgy.


Úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy tudom, nem vonzódom

hozzá se testileg se lelkileg, az a másikkal szemben aljasság.

2020. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
27eves korodig nem találkoztál olyannal, aki iránt éreztél volna bármit is?😶
2020. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnél olyan emberrel kapcsolatban lenni, aki nem tetszik és szexuálisan se vonzódsz hozzá? Szerintem egyáltalán nem leszel tőle boldog, inkább csalódott leszel, hogy van kapcsolatod, mégse változott semmi, ugyanúgy boldogtalan leszel.

27 éves korodig nem találkoztál olyan emberrel, aki tetszik, vonzónak látod?

2020. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Mar hogyne mennének bele... pénzért, kényszerből, régen ott voltak az elrendezett házasságok. Irigylem azt, ki ezt meg tudja tenni.

Illetve azt se mondja nekem senki, hogy egy 120 kilos, igénytelen nőhöz/férfihez lehet vonzodni. Pedig rengeteg ilyen ember van kapcsolatban es lesznek gyerekeik.

Egyébként de, talakoztam olyannal, mondjuk egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány ilyen férfi volt. Talán 3. Egyszer mar szerelmes is voltam, 6 eve, sőt talán meg most is az vagyok, de vele nem is volt köztünk közvetlen kapcsolat.

Mivel szerencselten vagyok, Tudom hogy nem fogok olyat találni, aki be egy kicsit is szerelmes tudnék lenni, Szóval ha nem akarok egyedül megöregedni, mint pár női felmenőm, akkor muszáj lesz együtt lennem egy olyannal, akihez nem vonzódom és nem vagyok belé szerelmes.

2020. nov. 14. 19:30
 5/39 anonim ***** válasza:
65%
Neked nem párkapcsolat kell,hanem pszichológus.
2020. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Volt mar. Semmit sem csinalt velem.
2020. nov. 14. 19:37
 7/39 anonim ***** válasza:
81%
#5-ös vagyok.Oké,kifogtál egy rossz pszichológust,keresned kellene egy másikat.Ez olyan,mintha egy hozzá nem értő fűtésszerelő után nem keresnél másikat,hanem fagyoskodnál a lakásodban.Rendbe kellene raknod magad fejben,különben párkapcsolatban sem leszel boldogabb,mint most.
2020. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
21%
Aztán mit segítene a szerencséjén, illetve annak hiányán egy pszichológus? Lehet mellébeszélni, hogy nem ezen múlik, de attól még tény marad, hogy nagyban meghatározó.
2020. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
80%

Túlsúlyos férfi vagyok. Idáig csak ilyen kapcsolatom lehetett volna, sőt volt is egy ilyen. Semmilyen módon nem vonzódtam a nőhöz, aki ráadásul szó szerint pszichiátriai eset is volt, na de mint amikor utálod a munkahelyedet, de muszáj vagy ott lenni, mert nincs más, így itt is megalkudtam. 4 hónapig bírtam elviselni, még a szar is büdös volt mellette. Általában rettenetesen nyugodt ember vagyok, de a végén (igen, ilyen rövid idő után is!) már csak attól ideges lettem, ha megszólalt. Persze ez egy speciális eset, mert mint mondtam, a csaj pszichésen, talán mentálisan is beteg, amit az elviselhetetlen természetével próbál még egy magasabb szintre emelni, de kétlem, hogy hogy hosszútávon működött volna még akkor is, ha ő egy normális, épkézláb személy.


Na, szóval lényeg a lényeg: sehogy ne vedd rá magad ilyenre. :D Korábban azt mondtam én is, hogy még ez is jobb a semminél - nem, nem jobb, de totál elhiszem, hogy amíg nem tapasztaltad, simán azt mondod, hogy inkább ez, mint a magány. Nekünk ez jut, ami végtelenül nyomorúságos, de egyetlen pozitívumot sikerült 27 kínkeserves magányban leélt év alatt találnom: senkihez nem kell alkalmazkodnunk, amiről korábban el sem tudtam képzelni, mekkora kincs.

2020. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
49%
#6: kérdező, te teljesen el vagy tévedve. A pszichológusnak nem az a dolga, hogy képletesen értve benyúljon a fejedbe, kivegye a hibás alkatrészt, és berakja a helyébe a jót. Azért van, hogy utat mutasson abba, hogy te hogyan segíts saját magadon. Egyáltalán tettél valaha is bármilyen erőfeszítést arra, hogy saját magadnak oldd meg a problémádat?
2020. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!