Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annak mi lehet az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi lehet az oka, hogy valaki külsőre jó pasi, de mégis alig volt nővel?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 15:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ez a kettő jut eszembe:

1. Van valami hibája ami miatt nem kell senkinek, mint előttem írták

2. Félnek tőle a lányok és senki sem akar párkapcsolatba bonyolódni vele


Ismerni kéne az illetőt, hogy ezt eldöntsük.

2021. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
49%
Van valami alapbetegsége, így nem mer nyitni.
2021. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szerencséje a nőkkel. Nekem van ilyen ismerősöm, jól néz ki, kedves, értelmes, jól szituált de kicsit bátortalan a kezdeményezésben, ráadásul valamiért olyanokkal kezd akikhez nem illik a személyisége. Emiatt csalódott párszor. És állítólag elég nagy a szerszáma és emiatt szégyellős (ezt nem tudom biztosra).
2021. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%

Na ilyen ember volt a volt férjem is, éveket pazaroltam rá” a legjobb éveimet... közel 8 évig voltunk együtt, 2-4,5 évig minden okés volt, mesébe illő... tiplik macsó, 23 évesen még szűz volt amit nem értettem, csomó lány haverja volt.. meg nem is volt otthonülős típus, jó kocsi, jó külső, kiváló beszélőke (kommunikáció) karrierista, önálló, amit el tudsz képzelni jót, az benne megvolt pár évig, aztán tudod mi lett a vége ahogy telt az idő..?

El-el csattant 1-2 pofon, aztán még több, rendesen összeverekedtünk” öngyilkos akart lenni, többször majdnem meghaltam mellette, vagy karambol miatt, vagy mert ütött, megerőszakolt, anyagilag mindent elvett, szó szerint, tárgyilag semmim nem volt, (mármint saját) telefonom, illetve telefontöltőn kívül (9 telefonomat tört össze... szóval néha még az sem volt). Ha nincsenek a szüleim akik sokat segítettek, akkor előbb utóbb biztosan megöl.

Ha szólhatnék a fiatalkori énemnek” az az lenne:. Lányok a macsó típus akiről álmodunk” a fejünkben, felmerül ez a kérdés amit a kérdező feltett... annak OKA van és soha nincs jó vége!!

2021. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12%
14: VAGY: Eleve visszahúzódóbb, egyáltalán nem macsó férfit kell(ene) keresni, és akkor nem ez lesz a vége.
2021. márc. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
23%
Az hogy b...zi
2021. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Hacsak nem az idegenlégióban vagy börtönben tehát nőmentes közegben van akkor:- nem is jó pasi legalábbis nem annyira hogy a kinézett csajokhoz elég legyen
2021. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
mikropénisz
2021. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azt lehet tudni hany eves? Pl 18 evesen tok rendben van, 40 evesen azert eleg furcsa
2021. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Valószínűleg éretlen és nem tud fenntartani egyetlen kapcsolatot sem olyan sokáig, hogy eljussanak a komyabb testi dolgokig. Nekem is volt ilyen barátom, nem ertettem, hogy miért nem volt sok barátnője,végül ezzel az okkal lépett le :D

22 n

2021. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!