Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annak mi lehet az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi lehet az oka, hogy valaki külsőre jó pasi, de mégis alig volt nővel?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 15:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem 18 evesen egy kapcsolatom volt, de az sem tul komoly. Nincs komolyabb oka, egyszeruen nem jott ossze, es persze a COVID sem segitett.
2021. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%

26 éves férfi vagyok, külsőre egy 10/6-7-nek mondanám magam.


4 nővel voltam eddig. Abból 3-mal kapcsolatban.

18 évesen veszítettem el, az a kapcsolatom egyetem végéig tartott. ~4 éves kapcsolat. Szakítás után jött volna képbe egy másik lány. Akivel régóta ismerük egymást, együtt voltunk egy éjszakát, aztán a távolság közénk állt. Utána jött a következő kapcsolatom, 3 és fél évig tartott az is.


Jelenlegi lánnyal, pedig ugyan nincs kimondva, de gyakorlatilag együtt vagyunk. Ő a negyedik. És az sincs kizárva, hogy az utolsó...


Szóval itt a válasz. Viszonylag jó pasi vagyok, (szerintem) teljesen normális. Diplomám van, jó állással, van egy vagány autóm. És igen. Mindemellett 4 nővel voltam. És? Ez elmond rólam bármit? Aligha :D.

És nagyképűség ide-oda, szerintem jobb vagyok az ágyban egy olyan teszemazt 22 éves srácnál, aki 25 csajjal volt együtt :D.


Vannak férfiak akik többre értékelik a minőséget mint a mennyiséget. Van akit nem hat meg az, hogy orrba szájba keféljenek mindenkit, és szeretik / keresik a kapcsolatot.

Ennyi. Szerintem nem kel lezt túlgondolni.

2021. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!