Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem?

Figyelt kérdés

A munkahelyen van férfi, de nem igazán ismerem, pár szót váltottunk csak, igazság szerint még a nevét se tudom, de egyszerűen nem tudon kiverni a fejemből. Egész nap ő jár a fejemben, tudom, hogy ez nem normális dolog, de már nagyon rosszul érzem magam emiatt. Sose gondoltam volna, hogy ennyire oda leszek egy olyan emberért, akit nem is ismerek. Sokszor észrevettem már, hogy néz engem, többször szemeztünk is, de nem hiszem, hogy bejövök neki, biztos csak a véletlen műve, nem hiszem, hogy bejönnék neki. Ha tetszenék neki szerintem csak lépett volna, én nem merek kezdeményezni egy pórul járt eset után.

Hogyan tudnám elfelejteni, ha minden egyes nap látom őt? :(


22/N


2021. febr. 28. 17:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kétszer írtam, hogy nem hiszem, hogy bejövök neki, elnézést. :D
2021. febr. 28. 17:56
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Jól esik neked a figyelem🙂
2021. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Basszus.. Pacsi. Enis totál bele habarodtam a munka tarsamba. Enis 22 lány vagyok..

KB. Csak plátói marad. Te hogy tudod kezelni? Neked is rosszul esik látni bármely másik lánnyal beszélgetni?

2021. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pacsii. Nem látom más lánnyal beszélgetni, de biztos nagyon rosszul érintene. Már az rossz, hogy nem beszélek vele, mert egy gyáva nyúl vagyok.

Egy hétig nem jött dolgozni, de már rendesen hiányzott, hogy láthassam. Beteges, de ez van. :/

2021. febr. 28. 17:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Kezelni nem tudom sehogy, ez is a problémám.
2021. febr. 28. 18:01
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
És sem tudom kezelni. Nem értem miér érdemeltem ezt a sorstól, élettől nevezzük bárminek. Annyira szeretm hogy beledöglök. De semmi nem lehet köztünk. Olyan nekem mint valami drog. Nem tudom hogy lehetne ebből kijönni. Én már egy éve szeretem. Annyira mint még soha senkit :(
2021. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A plátói dolgokból általában szerintetek nem lessz komolyabb kapcsolat idővel? Érdekelne mivel én egy kolleganőmmel vagyok így.Beszélgetünk is néha,bókoltam is már neki de semmi több.Nem igazán kapok komolyabb visszajelzés,mindíd kedves velem ahogyan én is vele,jól esik mind a kettőnknek a kedvesség és a törődés.Lehet csak ezért keressük egymás társaságát?
2021. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeress bele másba! Vagy ha ennyire tetszik, kezdeményezz nála. Legrosszabb esetben elutasít, legalább tudni fogod, hogy nem kellesz neki
2021. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

"Legrosszabb esetben elutasít"

Ja, aztán kereshet új munkahelyet, én legalábbis biztos nem tudnék utána ott maradni. Én is csatlakoznék a klubba, hasonló szitu egy kolléganővel :/

2021. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Gyávák vagytok, maradjatok inkább egyedül. :)
2021. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!