Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem?

Figyelt kérdés

A munkahelyen van férfi, de nem igazán ismerem, pár szót váltottunk csak, igazság szerint még a nevét se tudom, de egyszerűen nem tudon kiverni a fejemből. Egész nap ő jár a fejemben, tudom, hogy ez nem normális dolog, de már nagyon rosszul érzem magam emiatt. Sose gondoltam volna, hogy ennyire oda leszek egy olyan emberért, akit nem is ismerek. Sokszor észrevettem már, hogy néz engem, többször szemeztünk is, de nem hiszem, hogy bejövök neki, biztos csak a véletlen műve, nem hiszem, hogy bejönnék neki. Ha tetszenék neki szerintem csak lépett volna, én nem merek kezdeményezni egy pórul járt eset után.

Hogyan tudnám elfelejteni, ha minden egyes nap látom őt? :(


22/N


2021. febr. 28. 17:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem kezdeményezzetek (mind 3an, akik ilyet írtak)

Gondoljatok bele, lehet hogy ők is így vannak vele, de nem mernek kezdeményezni, mert nem kapnak tőletek komolyabb visszajelzést.

Egyikőtök se irt,hogy kapcsolatban lenne a másik, akkor miért nem lehet semmi?

Csak azért ilyen erős, mert nem tudjátok mi lenne ha..

A plátói szerelem az, ha a tanárodba vagy szerelmes, vagy egy másik -tényleg lehetetlen hogy együtt legyetek- helyzetben.

Ha nem léptek, attól még nem plátói.

Nem az a ciki ha felvállalod. Felnőtt vagy, az a ciki, ha cikknek gondolod az érzéseidet.

2021. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg neked 11-es, igazad van, rá se merek mosolyogni, semmi jelet nem adok neki, mert félek mit gondol, egy lúzer vagyok. :D Ha ma összefutok vele rá fogok mosolyogni, hátha vissza mosolyog.
2021. márc. 8. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!