Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kínos vagy vicces társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos vagy vicces társkeresési / ismerkedési bakik, amiket megbántatok?

Figyelt kérdés

Mik estek meg veletek? Nekem sok olyan volt, ami akkor és ott szánalmas és kínos volt, utána meg baromi mérges voltam, hogy elcsesztem. Utólag meg már persze vicces is valahol.


Egy példa tőlem, ilyen vissza nem térő esélyekre gondolok: rapidrandin voltam, több csaj tetszett. Aki legjobban bejött, azzal véletlenül hazafelé egymás mellett utaztunk a metrón. Beszéltük, kinek hogy tetszett ez a rapidrandi rendezvény. Egyszer csak megkérdezi, hogy mit csinálsz holnap? (szombat volt.) Zavaromban azt mondtam, hogy semmit, otthon rendezkedek. Kérdem, ő mit csinál. Azt mondja, ő is semmit, majd leszáll a megállójánál, mielőtt mondhattam volna, hogy hát akkor randizzunk. Egyértelmű volt a jele, de zavaromban később esett le nekem:) Soha többé nem láttam.


Volt hosszú kapcsolatom is több, szóval sikerben is volt részem, csak most eszembe jutnak az ilyen régi szarvashibák. 41F



2021. márc. 1. 20:20
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Köszi a sztorikat! Jó tudni, hogy más is bénázott, nem csak én:) 6-os a kedvenc:)


Volt nekem is még baki bőven: a fősulin pl volt olyan, hogy napközben voltunk egy borozáson, ott megismerkedtem egy külföldi cserediák lánnyal. Nagyon bejöttünk egymásnak, megbeszéltük, hogy aznap este diszkóban találkozunk. Nem jött el, én meg ott vártam, és csalódottságomban berúgtam a haverokkal. Erre másnap reggel felcsöngetett ez a lány hozzám, (megtudakolta a többiektől, hogy hol lakom, és eljött!), én meg elküldtem, mert még mindig zabos voltam rá, hogy nem jött el az este, és persze iszonyú másnapos is voltam. Pedig elnézést is kért szegény, valamiért nem tudott eljönni a diszkóba. Utána meg persze bántam, átkoztam magam, hogy milyen ökör vagyok:) Soha többé nem láttam persze.

2021. márc. 2. 08:45
 12/60 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben több osztálytársam tetszett, mégse kezdeményeztem náluk, nagyon zárkózott, antiszoc voltam. Érettségi előtt egyik sulis újságban volt egy szépségverseny szavazás, amit a fiúk között valamilyen mágikus módon én nyertem meg. Először azt hittem csak poén, de később több osztálytársam arrol kezdett beszélni, hogy pár évvel ezelőtt szerelmesek voltak belém én meg vörösödtem az első padban. Utólag sajnálom, hogy nem kezdeményeztem.
2021. márc. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
93%
Pár éve randiztam elsőnek egy sráccal akit névről ismertem de sosem láttam ezelőtt. Mikor megláttam a randin, sikerült azt a mondatot elsütnöm, hogy “de rég láttalak”. Utána kínos magyarázkodás, hogy szerintem már valami buli keretén összetalálkoztunk, próbáltam menteni a menthetőt.
2021. márc. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon kevés nőnek jövök be, ezért igyekszem figyelni a jelekre és nem elrontani. Így, végiggondolva az életemet, talán 4 ilyen eset volt.


Első még általános 8.-ban, tudni kell rólam, hogy nem voltam túl népszerű és időnként szivattak. Egy 1 fejjel magasabb lány évfolyamtársam odajött, hogy járnék-e vele. Egyértelműen arra gondoltam, hogy valami trükk van a dologban és mondtam, hogy nem. Utána pár napra rá összejött egy még nálam is alacsonyabb sráccal.


Második középiskolában, egy népszerű, bulizós particsaj osztálytársam többször leszólítgatott a folyosón, volt, hogy elkapott hátulról, átkarolt meg kérdezgetett, hogy szoktam-e bulizni, miért nem, szoktam-e drogozni, miért nem. Évekkel később esett csak le, hogy ha lazább lettem volna, nem ilyen kis anyuci pici fia lúzer, akkor akár össze is jöhetett volna.


Szintén középiskolában megtudtam, hogy egy kis szürkeegér lánynak bejöttem, mert szétszivatták a lánytársai, ő meg aztán úgymond beégett, hogy nem valamelyik top pasi jön be neki, mint a többieknek, hanem én. Igazából nem reagáltam a dologra meg ő sem, itt nekem kellett volna kezdeményeznem, de nem tudtam, hogyan, mert a visszahúzódó lányoktól félek, nem tudom hogyan közelíthetném meg őket.


A negyedik talán fél éve, elkezdtem beszélgetni egy spicces csajjal, aki széles mosollyal rám nézett, amikor elhaladt mellettem, aztán valahogy leragadt a zebránál, pedig többször váltott a lámpa zöldre, így pont adta magát a szitu, hogy le tudjam valami viccessel szólítani, ami nem nyomulós.


Azt mondta, hogy a barátját várja, aki jön érte kocsival, de legalább 10 percen át folyékonyan el tudtunk beszélgetni a legnagyobb természetességgel és közben tök sokszor nézett rám. Nem tudom lett-e volna belőle valami, mert nagyon szorongatta a telefonját, mintha utalás lett volna arra, hogy kérjem el az elérhetőségét. Bár lehet, hogy csak én képzeltem be, de mint mondtam, ritkán történik velem ilyesmi, így utólag nagyon feltűnő volt, hogy ha le akart volna koptatni, akkor többször megtehette volna akár sértődés nélkül, a legkézenfekvőbb a nőknél legnépszerűbb "kínos csend" lett volna, de itt valahogy ő tartott inkább szóval engem. Csak aztán megjelent a barátja és mentek...

2021. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
27%

Kínosnak nem kínos, inkább vicces: talán csajok és pasikon (régi fb-os alkalmazás) megismerkedtem egy lánnyal, és megbeszéltük a randit. Nem mentem el! De nem is szóltam neki, pedig azt szoktam, ha lemondom. Erre utólag írok neki, hogy bocsi, hogy nem mentem. Válasz: ő se ment! NA, mondom, ilyen nincs. De ha nem írok neki, ő sem nekem. Jó, mindketten hülyék voltunk, remélem, azóta sincs senkije.


Nem kínos, csak balszerencsés, nem is vicces: hosszú hajjal tetszettem egy évfolyamtársamnak. Mikor levágtam, valaki megsúgta nekem, hogy kár, hogy levágtam, mert X-nek tetszettem. Szóval csak utólag tudtam meg. Persze rövid hajjal elkezdtem rá nyomulni, de már letojta a képem. Azért ez hülyeség. De csak most esik le, mi van, ha visszanövesztettem volna? :D Sajnos eszembe se jutott. 13 évvel később bejelöltem fb-on, és bár utána még két évig voltunk évfolyamtársak semlegesen, nem jelölt vissza. :O Pedig biztos felismert, ez azért gáz. De leginkább az nem derül ki, hogy ha sose vágom le a hajam, vajon mikor tudtam volna meg, hogy tetszem neki. Sose beszéltünk, évfolyamtársként csak egy közös óránk volt, ott se beszéltünk sose.

2021. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
27%

És akkor két szexbaki:


1. Fesztivál, a sátortáborban ismerkedtünk, egyszerűen álltak az úton, és odamentem osztálytársammal. Én ismerkedtem a csajokkal, osztálytársamnak volt, ezért ő csak állt, néha biztos közbeszólt. Egyik csaj jobban tetszett, mint a másik. Jól eldumáltunk, de ennyi. Másnap megint megyünk arra és megint ott voltak! Na, mondom, ebből legyen valami, mert asszem akkor jobban részeg voltam, mint előtte. Nagyon kevés beszélgetés után rögtön csók! Mert lekaptam. Osztálytársam helyettem is emlékezett a nő nevére, és megmondta, hogy tudjam szólítani, és talán a csaj észre se vette, hogy nem magamtól jut eszembe. Emellett a nő elkezdett csókolózni a barátnőjével is... elindultunk a sátor felé, valamit mondott, hogy a barátnőjének van barátja, ezért nem erőltettem, de lehet, hogy akár egy édeshármas is kijött volna. Duplán csak volna, mert én lúzer, gyáva gyökér óvszer nélkül mentem fesztiválra! A környéken se nagyon volt hol venni. Pláne nem este 10-kor. Szóval mentem a lánnyal a sátorba, és csak fetrengtünk. Amúgy egy évvel volt idősebb nálam, és mindketten szüzek voltunk. Én meztelenül, rajta csak bugyi, azt nem akarta levenni, nehogy véletlenül betévedjek. Félrehúzva nyalogattam, de ennyi volt, mert még az orált is csak óvszerben akarta. Egyetlen vékony szalmaszál: a szomszéd sátornál férfihangok beszélgettek, hozzájuk kiszaladhattam volna kérni, hogy nagyon fontos (nyilván valamit magamra kapva félmeztelenül odamenve hozzájuk gondolhatták volna, hogy nagyon fontos). De mégse mertem, hiszen ha náluk se volt, akkor mit gondoltak volna, hogy na, lúzerkém, mehetsz vissza, nincs, és tudták volna, hogy nem lesz semmi. Úgyhogy még kicsit fetrengtünk csókolózva, aztán mentünk fesztiválozni, mert még tartottak a koncertek, ahol tovább csókolóztunk. Talán életemben nem csókolóztam annyit egy este alatt, mint vele, persze volt is mit bepótolni, mert akkor kb. 3 éve nem csókolóztam senkivel (szűzként hogy sikerült az is, hagyjuk...). Végül elkísértem a sátrához, számot cseréltünk, de sose hívtam fel, napokig kerülgettem, kapucniban mászkáltam a fesztiválon. Egyszer láttam a barátnőit, akkor gyorsan a másik irányba mentem, de ő nem volt ott. Utolsó nap írt sms-t, hogy legalább találkozzunk egy búcsúszóra, de arra is gyáva voltam. Sajnos óvszert nem tudtam volna szerezni már, minek találkoztam volna vele?

Fordulat: másnap beszélgetek osztálytársammal, és mondja, hogy látta, hogy rezgett a sátrunk! Mint kiderült, lelépésünk után elment koncertezni, de jött vissza volna aludni a sátorba, de látja, hogy rezeg, tehát még ott vagyunk, ekkor fetrenghettünk a semmire. Emiatt lelépett, és mi csak ezután mentünk szintén a fesztiválra. De ezt nem tudtam, hogy ott volt kívül, csak másnap, hogy mondta. És mivel már látta, hogy rezgett a sátor, gondolhatta, hogy csináltam valamit, arról nem tudott, hogy nincs óvszerem. És onnantól a maradék 2 gimis évben ő volt a fedezékem, hogy aznap szexeltem, pedig nem. Elmondta másoknak, akik visszakérdeztek, és még gratuláltak is, én meg már nem tagadtam, mert ciki lett volna. Így is az, de nem tartottuk a kapcsolatot érettségi után.

Ja, és ez miért lúzer sztori: bátyám ritkán volt otthon, de akkor épp igen. Indulás előtti este elfelejtettem az ágyából kivenni az óvszert, másnap reggel meg ott aludt, és azért nem. Szóval otthon volt óvszer... dupla balszerencse. Ja, és a hülye lúzerségemet legyűrve pár hónappal később vettem óvszert. De akkor már feleslegesen, mert...

2. Több mint 3.5 évvel később egyetemistaként neten megismerkedtem egy csajjal. Annyira könnyen felszedhető volt, hogy már nem volt iwiwem, de tesóm profiljával (!) írtam neki, hogy nem ő vagyok, hanem xy és hogy ismerkedjünk, és simán belement. MSN, sok duma. 2 hónap után mentem hozzá, mert vidéki. Nagyon feltűnően elkezdett like-olni fb-os oldalakat: Szex, I love szex... akkor ezt még kijelezte a fb, hogy épp mit like-olsz. Na, mondom, ez egyértelmű jel, de amúgy is biztos voltam benne, hogy lesz. És mi történt? Megvan a csaj, megvan az óvszer, erre nem állt fel. Borzasztó kínos volt. Másnap reggel se! Mint kiderült, az izgalomtól nem tudtam enni, akkor amúgy sem voltam túl jó evő (kolisként nem költöttem rendesen kajára, csak minden másra, tehát nem szegénységből, hanem igénytelenségből és lustaságból), ezért nem volt erőm. Persze hazajöttem, rögtön fel tudtam magamnak állítani, amiben biztos is voltam, csak hát pont akkor nem, amikor kellett volna. Emiatt szakítottam vele, mert nem volt kedvem leutazni megint hozzá, illetve ki tudja, akkor sikerült volna-e, mert akkor még nem tudtam, mi okozza. Azóta két nővel is voltam, egyikkel úgy, hogy első talin szex, mert rögtön szobára mentünk, csak kissé voltam izgatott, mert full idegen (nem prosti), de reggelizni tudtam, és nem is volt semmi gond az erekcióval. Szóval utólag is megerősíthetem, hogy nem az volt a baj, hogy izgatott/első alkalmas voltam, hanem valahogy ez a kajás dolog belejátszott. Ezután még 3 évig (!) maradtam szűz... ráadásul miután szakítottam vele, egy ismerősöm rástarolt a nőre, tehát esélyem se volt visszaszerezni, mert összejött vele bosszúból, amiért dobtam.


Tehát a fesztivál után vett óvszereket valójában sose használtam fel, mert mire használhattam volna, rég lejártak, újat vettem, elhasználtam poénból magamon, ilyenek. Szóval egyrészt későn vettem, másrészt már feleslegesen.

2021. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
Én el sem jutottam a randiig. Középiskola kollégium, 15-16 éves voltam. Tetszettem egy fiúnak, elhivott egyik este sétálni, beszélgetni. Nekem annyira nem nem jött be, de gondoltam adok neki egy esélyt. Aznap gyomorrontást kaptam, titokban fostam a koli wc-ben, a barátnőimnek csak annyit mondtam mondják meg a srácnak, hogy nincs kedvem menni. 😅Másnap a srác elküldött melegebb éghajlatra, nagyon hülyén éreztem magam. Sok-sok éve volt már, de még mindig bánom, hogy nem tudtam elmenni vele sétálni.
2021. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%
Na ebben én viszem a pálmát. Chat.hu.n rámirt egy pasi....jó volt vele beszelgetni, kedves volt, vicces. Irt, hogy csereljunk kepet. Mondom OK. Kuldott egy kepet -😱 a 2.vel felettem lévő főnököm volt. Hálaistennek, hogy ő kuldte előbb a képet...Szó nékül kileptem es elmentem. Soha nem tudta meg. Nem vagyok rá büszke, de akkor ez tunt a legjobb megoldásnak. Pedig mindig, kivetel nélkül megmondom, ha nem szeretném folytatni az ismerkedést, ha ragaszkodik hozzá, indoklast is adok.
2021. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
6%
oviban leköptem a lányt egy kis turhával utána megmostam az arcát.
2021. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
96%
Egy holland srác és 2 holland csaj útbaigazítást kért tőlem (persze angolul), én magabiztosan mondtam, hogy beszélek angolul, és fél perc után kiderült, hogy mégsem... Majd újabb fél perc után kiderült, hogy az autóatlaszomból pont az az oldal hiányzik, ahol az a település volt :D Ők azt hitték, direkt szórakozom velük, és erre a szingli lány (gyönyörű aranyszőke göndör haja volt, szép kék szeme, bájos arca) megkérdezte, hogy van-e kedvem velük menni... akkor már annyira kínosan éreztem magam, hogy nemet mondtam :(
2021. ápr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!