Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kínos vagy vicces társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos vagy vicces társkeresési / ismerkedési bakik, amiket megbántatok?

Figyelt kérdés

Mik estek meg veletek? Nekem sok olyan volt, ami akkor és ott szánalmas és kínos volt, utána meg baromi mérges voltam, hogy elcsesztem. Utólag meg már persze vicces is valahol.


Egy példa tőlem, ilyen vissza nem térő esélyekre gondolok: rapidrandin voltam, több csaj tetszett. Aki legjobban bejött, azzal véletlenül hazafelé egymás mellett utaztunk a metrón. Beszéltük, kinek hogy tetszett ez a rapidrandi rendezvény. Egyszer csak megkérdezi, hogy mit csinálsz holnap? (szombat volt.) Zavaromban azt mondtam, hogy semmit, otthon rendezkedek. Kérdem, ő mit csinál. Azt mondja, ő is semmit, majd leszáll a megállójánál, mielőtt mondhattam volna, hogy hát akkor randizzunk. Egyértelmű volt a jele, de zavaromban később esett le nekem:) Soha többé nem láttam.


Volt hosszú kapcsolatom is több, szóval sikerben is volt részem, csak most eszembe jutnak az ilyen régi szarvashibák. 41F



2021. márc. 1. 20:20
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%

Amit a talán megbántam , hogy volt egy falunap még rég. A haverom barátnője meg engem is lehívott a haverommal együtt természetesen.

Ott volt egy kissé molett lány aki bejött. Aztán a kocsmában ahol lehetett táncolni, táncoltunk , majd késöbb smároltunk meg volt tipi-tapi. Több is lehett volna , de nem volt nálam gumi:D Azóta is bánom.

Amit legjobban bánok viszont életem első igazi csókját.Egy diszkóban volt. Szemeztünk a lánnyal , majd nagy nehezen rávettem magam , hogy odamenjek. Táncoltunk , majd csók. Jól elvoltunk , ezt követően kiment wc-re, aztán a barátnői elcibálták. Annyit tudok , hogy valamilyen Noémi volt. Próbáltam megkeresni Facebookon de nem találtam. Így a mai napig nem tudom , kivel csókolóztam először.

Talán ez a kettő volt amit megbántam , többiből nagyjából kihoztam a maximumot.

2021. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
41: nekem is volt egy hasonló diszkós sztorim. Még tiniként nagyon egymásba gabalyodtunk egy csinos lánnyal, csókolóztunk, stb a dizsiben (ez volt az első ilyen élményem), majd megadta a számát. Nem volt nálam toll, gondoltam, megjegyzem (akkor még nem volt mobil). Rosszul memorizáltam a számot, nem is tudtam ezért elérni, és soha többé nem láttam.
2021. júl. 11. 19:15
 43/60 anonim ***** válasza:
100%
27-es. Ráadásul nemcsak undorító, hanem bűncselekmény is.
2021. aug. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam randizni. Egyszerűen nem tetszem szinte senkinek.


Mindössze két lányról tudok, akikkel összejöhetett volna valami.


Az egyik a padtársam volt. Állandóan nyomult, de egyrészt nekem nem annyira tetszett, másrészt kifejezetten népszerűtlen voltam az osztályban (viszont jó tanuló voltam), szinte biztos voltam benne, hogy csak a házi feladatok miatt próbált jóban lenni. Talán a szüzességem elvesztése összejöhetett volna vele, de semmi más. A végén már nagyon kiidegelt szegény lány.


A másik pedig egy évfolyamtársam volt. Tudniillik az osztályban egyszerűen nem volt elég lány, hogy mindenkinek legyen párja a szalagavatón, ezért a másik végzős osztállyal együtt beosztottuk a párokat. Mindenkinek jutott pár, még nekem is, komolyan aggódtunk amiatt, hogy egyszerűen nem fogok tudni táncolni, mert nem lesz táncpartnerem. Lett végül.

Az egyik táncórán viszont mindenki többször párt cserélt (valamiért az oktató ezt jó ötletnek gondolta), és egy, hát, elég érdekes stílusú, hírű lánnyal (még mindig az évfolyamtársam 😅) táncoltam egy ideig. Többször csipkelődött, tett mindenféle utalásokat, én meg szintén csipkelődésekkel, utalásokkal reagáltam ezekre, mert addigra már az iskolai atrocitások miatt lett egyfajta rutinom abban, hogy hogyan kell másoknak (akár humorosan) visszaszólni, beszólni. A csajnak ez valamiért nagyon tetszett...

Be is jelölt az eset után Facebookon. Nos, akkor kellett volna valamit cselekednem, mai eszemmel legalább valami vicces, kétértelmű üzenetet írtam volna neki. Viszont akkor meg halálosan tetszett valaki más (aki le se tojta a fejemet).

Ezzel a lánnyal is összejöhetett volna valami, inkább egy rövidebb távú kapcsolat, de az is valami (lett volna). Akkor túl tökkelütött voltam, nem hittem el, hogy bármelyik lánynak tetszenék valaha (mondjuk ma sem), és sajnos bele is voltam esve valaki másba.


Van még egy ciki/cuki sztorim, de az már igencsak apró dolog. Másfél éve tartom a kapcsolatot (online) egy szaktársnőmmel. Eleinte semmit nem gondoltam róla, aztán a hónapok alatt lett egyre szimpatikusabb, de ezt a gondolatot mindig elnyomom magamban, mert van is barátja, idősebb is (általában a fiatalabb pasikat gyerekesnek tartják a nők), meg nem is akarok úgy járni vele, mint a gimis plátói szerelmemmel.

Állásinterjúra készültem, ahol a német nyelvtudásomat is tesztelték. Rég nem beszéltem németül, ezért kicsit felkészültem rá, szöveg(ek)et írtam, és ezeket továbbküldtem pár ismerősömnek, hogy ugyan nézzék már át. A szövegbe beleírtam egy poént, hogy "ismerek egy németül nagyon jól beszélő nőt, lehet el kéne hívnom randira" 😂 és ezt a szóban forgó csajnak is elküldtem 🤣🤣😂😂 mondatról mondatra kijavította az írásomat, és amikor az ő dokumentumját olvastam, akkor esett le, hogy ezt így küldtem neki tovább. 😂 Ő nem mondott semmit, én sem, csak elég hülyén éreztem magam. xD

Tudniillik valószínűleg rég elhívtam volna a lányt valahová, ha nem lenne barátja, hiába van kicsit teszetosza múltam.


Amúgy ezeken kívül tényleg nem nagyon voltak elszalasztott lehetőségeim. Aki nekem tetszik, az általában ezt nem viszonozza, volt olyan, hogy a köszönésemet sem fogadták (pl munkahelyen azért elég gáz).

Néha bejövök random cigánylányoknak, de ők, mindenféle faji megkülönböztetést félretéve, egyszerűen nem tetszenek.


Hát ennyi.


21F

2021. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

17 éves voltam, összeismerkedtem egy fiúval, aki szimpatikus volt, de igazából semmi extra, azért adtam neki egy esélyt. Sétálgattunk, fagyiztunk, kajáltunk a városban, ő dolgozott, én még ugye suliztam, de nyár volt. Valamelyik nap barátnőmmel találkoztam, a srác meg aznapra szabit vett ki, hogy együtt legyünk, de nekem nem szólt egy szót se róla, és felháborodott, hogy a barátnőmmel vagyok, mikor ő miattam vett ki szabadságot. Amúgy kb egy hete voltunk együtt. Rövid kis kapcsolatunk akkor végződött (nagyjából a második héten), amikor az egyik sétánk alkalmával megkérdezte, hogy mi a kedvenc szex pózom.


Aztán 19 körül voltam, mikor egy régi barátnőm exével összefutottam Budapesten. Én akkor még vidéken laktam, suliba jártam fel. Teljesen rám kattant, felvett MSN-en, és délutánonként a sulimhoz jött - neetről lenézte az órarendem. Egyébként amikor találkoztunk, kb alig szólalt meg, nagyon kínos volt, hogy végig csendben jött mellettem, aztán MSN-en meg ódákat zengett rólam, hogy én vagyok élete nője, meg engem akar feleségül, stb. Én finoman próbáltam lerázni, hogy a barátnőm exe, úgyhogy emiatt sem jönnék vele össze, de amúgy sem. Nem értette, elköszöntem, letiltottam MSN-ről, később jött az sms, hogy menjek ki az utcára. Én nem mondtam el neki, hol lakom, máig sem tudom, hogyan derítette ki, Budapestről olyan 40 km-re laktam akkor. Nem mentem ki, kiküldtem tesómat, hogy küldje el.

Aztán évekkel később, már Bp-n laktam, és amikor munka után jártam haza, akkor többször is szembe jött (elég feltűnő jelenség, mert olyan 2 méter magas pasi), szerencsére mindig sikerült úgy kerülnöm, hogy nem látott. De egyik alkalommal észrevett, mire haza értem, jött is az üzenet, hogy én voltam-e. Válaszoltam, hogy én (nem akartam, hogy megörüljön annak, hogy van egy hasonmásom), de mikor próbált randira hívni, akkor megírtam, hogy már együtt élek valakivel (aki már a férjem). Úgyhogy szerencsére akkor már nem zaklatott.

30N

2021. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

Ez még az őskorban volt, 98' tavaszán, a szilvásváradi Club Imperial diszkóban (nem a memóriám ilyen jó, hanem megőriztem a belépőjegyet 😃). Érettségi előtt álltunk, osztálykirándulás volt.

Srác elémállt: gyüssz topogni gecó? Beletelt pár másodpercbe mire leesett hogy táncolni hív. Nem mentem 😐

2021. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
46: Az de komoly! :D Még vígjátékban sem tudnám elképzelni. Gondolom valamilyen elborult meggyőződéssel azt hitte, hogy "olyan laza, majd' szét pereg".
2021. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

#46

Szerintem valami überparaszt lehetett, valami nagyon-nagyon eldugott tanyáról, aki véletlenül tévedett a diszkóba.

2021. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%
46. :-DDDDDDDDDDD sírok..
2021. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%

Huszas éveim elején a spirituális berobbanásom után naívan azt gondoltam, simán elő lehet adni az embereknek őszintén és nyiltan a dolgokat. Egyik randim miatt a megszálottam lett egy csajszi. Be akarta nekem magyarázni, hogy én vagyok a második jézus. Persze nem így, de kb ezt, hogy meg kell mentsem a világot, és ő szolgál engem, és izé. Mondom héka héka, egyenlőre egy társat szeretnék, belső kört, majd utána hobbinak bármi mehet, de ő nem bírt reálisan nézni. Kizárólag csodálni tudott. Nem akart velem kapcsolatot, mert azt momdta nem méltó hozzám, és nekem se legyen kapcsolatom, csak a föld sorsával törődjek.


Amúgy cuki volt. Nagyon lelkes, aranyos, szeretnivaló, és spirituális, csak hát nem volt valami tiszta, és túl őrülten vágyta a világbékét.


Na az ez elég nagy baki volt.

2022. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!