Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kínos vagy vicces társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos vagy vicces társkeresési / ismerkedési bakik, amiket megbántatok?

Figyelt kérdés

Mik estek meg veletek? Nekem sok olyan volt, ami akkor és ott szánalmas és kínos volt, utána meg baromi mérges voltam, hogy elcsesztem. Utólag meg már persze vicces is valahol.


Egy példa tőlem, ilyen vissza nem térő esélyekre gondolok: rapidrandin voltam, több csaj tetszett. Aki legjobban bejött, azzal véletlenül hazafelé egymás mellett utaztunk a metrón. Beszéltük, kinek hogy tetszett ez a rapidrandi rendezvény. Egyszer csak megkérdezi, hogy mit csinálsz holnap? (szombat volt.) Zavaromban azt mondtam, hogy semmit, otthon rendezkedek. Kérdem, ő mit csinál. Azt mondja, ő is semmit, majd leszáll a megállójánál, mielőtt mondhattam volna, hogy hát akkor randizzunk. Egyértelmű volt a jele, de zavaromban később esett le nekem:) Soha többé nem láttam.


Volt hosszú kapcsolatom is több, szóval sikerben is volt részem, csak most eszembe jutnak az ilyen régi szarvashibák. 41F



2021. márc. 1. 20:20
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
30: fú ez durva. Szégyen, hogy ilyen "pasas"-ok is vannak. Neki már valami mentális gondjai lehetnek, kezeltetés nélkül.
2021. júl. 1. 13:17
 32/60 anonim ***** válasza:
100%
31-es: jajj msot nézem, az a kérdésed, hogy ranik, amiket bánunk. Én ezt nyilván nem bánom, max azt, hogy elmentem :D de fene tudta előre, hogy ilyen embert fogok ki :D
2021. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
32: hát itt max ő bánhatja, hogy nem kezeltette magát pszichológussal.:) Te nagyon ügyesen megoldottad. Azért (normális) férfi szempontból tök durva, hogy ti nők miknek vagytok kitéve.
2021. júl. 1. 13:31
 34/60 anonim ***** válasza:
100%
#30 feldobtad a napomat, esküszöm. Imádom, eddig ez a kedvencem. :DD
2021. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer még gimibe elmentem egy egy csávóval étterembe, mert elhívott pizzázni. Mondtam, hogy nekem nincsen pénzem, mert akkoriban sosem kaptam zsebpénzt. Azt mondta semmi baj, majd ő meghív. Mikor odaértem, azt mondta, hogy csak egy pizzára lesz pénze, mert ha kettőt vesz nem fog neki maradni a buszra. Meg se kérdezte én milyet akarok, rábökött a kolbászos pizzára. Mikor mondtam neki, hogy én nem ilyet szeretnék enni, azt mondta, hogy márpedig ezt fogom enni. :D Nem lett happy end.
2021. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, #30-ról jut eszembe, nekem is volt egy kullancs.(#8 voltam amúgy.)

Nagyon régen történt, amikor megjelent az internet. Otthon még nem, internetezőben lehetett használni. Egy barátnőm elvitt, hogy megmutassa, mi az😂 Még alig volt pár oldal, amúgy is mindig lefagyott, de unalmamban megnéztem azt a párat. Elkezdtem chatelni egy sráccal (kép persze nem volt még.)Fogalmam sincs, hogy megbeszéltem- e vele randit, csak nem mentem el, vagy mi, de jó nagy szívás lett a vége. Egyszer felhívott.(Vezetékes telefonon.) Én vettem fel, de úgy tettem, mintha a húgom lennék. Mondtam, hogy nem vagyok otthon, erre egyszer csak kiderült, hogy a ház előtt van! Tesóm pont ott volt, így elküldtem, hogy figyelje, hogy tudjam, ha eltűnt. Ha sehogy nem akar, akkor fedje fel magát, hogy ő a tesóm és tüntesse el valahogy, legalább annyira, hogy el tudjam játszani, hogy közben hazamentem. Így is tett. Mivel a gyerek nem mozdult, elvitte sétálni a ház körül. Közben találkoztak anyámmal, meg a kicsi húgunkkal. Muszáj volt hazajönniük, de a srác továbbra se tágított! Bejött tesóm és közölte, hogy itt van X, aztán az anyám, majd a kicsi végül a pasi. Életemben nem láttam olyan ronda embert! Közben tesóm levágott egy hisztit anyámnak, hogy discóba akar menni, de anyám nem akart neki pénzt, adni, így lehúzta a srácot egy ötszázassal! (A srác ajánlotta.) Utána nekem is indulnom kellett a munkahelyemre, mert onnan mentünk bulizni egy kolléganőmmel. A srác közölte, hogy elkísér. Mivel meglehetősen kövér volt, mondtam, hogy rendben, de én gyalog megyek, mert szeretnék sétálni. Erre, nem baj, neki is van kedve!🤦 Mikor odaértünk kitalálta, hogy ő is jön velünk bulizni! Nagyon tréfás pálmafás strandgatyában volt, szóval mondtam, hogy nem akarom megbántani, de nem úgy van öltözve. Ok. akkor hazaugrik, rendbeteszi magát és ott találkozunk a bejáratnál. Persze rohanunk, hogy bemenjünk, mire visszaér. De nem úsztuk meg. Egyszer csak megjelent. (Ugyanolyan csinos volt,mint előtte.) Egy barátjával jött. "Barátnőm" közölte, hogy neki tetszik a haver, szóval maradjunk velük. Mondom, eszedbe ne jusson! Így még barátnőmnek is szereznem kellett egy srácot, hogy megszabaduljak végre a "lovagomtól". Mentségemre szóljon, még csak 16 voltam, nem kezeltem túl jól az ilyen piócákat, de na. Azért ezt akkor is nevezhetjük mély víznek szerintem😂

2021. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%

34, örülök, hogy jót nevettél! Én is mindig visítva nevetve mesélem ezt a sztorit :D

Tényleg olyan volt, mint egy ilyen hipergagyi rajzfil, ahogy eltűntem a kapualjban :D :D

2021. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
75%
#30: Vééégre megvagy! Én voltam az a fiú, és már tűvé tettem érted a várost azóta. Nem gondoltam volna, hogy itt talállak meg, teljesen véletlenül! Szívesen randiznék Veled újra, remélem, neked is van kedved!
2021. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
50%
38: Erre szokták mondani, hogy olyan vicces vagy, mint fitymán a sajtreszelő!
2021. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:
38: haha, micsoda fordulat:)
2021. júl. 11. 12:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!