Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan azért találnak nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azért találnak nehezen párt maguknak, mert elég nagy igényeket állítanak fel párválasztáskor?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 21:57
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
84%
#10: egészségére, csak aztán, ha netán pofára esne, akkor ne járjon ide nyígni.
2021. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
69%

Márpedig valöszínű, ahogy a nők is nyavajognak itt amikor a szintjük feletti palik semmibe veszik őket.

Ez az oldal azért van hogy egyesek kisírják magukat, bármilyen tré is az életük.

Viszont nem kötelező elolvasni a kérdéseiket

2021. márc. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
68%

Persze, sokan vannak így. Most hagyjuk a kifejezetten jó és a kifejezetten rossz pasikat/nőket. Vegyük az átlagot. Háát, őszintén szólva elég furcsa helyzetet látok.


Az átlagos pasiknak elég sok melót bele kell pakolniuk a dolgokba, hogy találjanak egy velük egy szinten lévő nőt. Ha nem tudnak hozni valami különlegeset, akkor nem fog menni és még így is bármikor kidobhatják őket.

Pl. én is átlagos srác vagyok. Átlagos alkat, kicsit sportolok. Az arcom is átlagos, nem vagyok se ronda, se helyes. Csinálom az egyetemet, vannak céljaim és munkám. Rendszeresen megkapom a környezetemtől, hogy amúgy én tök jó pasi vagyok, simán találhatnék csajt. Na, akiket találhatnék, azok meg az esetek 99%-ában alattam vannak. 10-ből 9 csaj túlsúlyos, aki leállna velem. Rengetegen nagyon buták és nem gyakorlatiasak.

És ugyanezt látom egy csomó másik srácnál. Vannak szerencsések, akik kifognak 1-1 jó csajt, de a többiek meg vagy egyedül vannak, vagy azzal, aki épp jutott.


A nőknél viszont nagyon áll az, ami a kérdésben szerepel. Rengeteg átlagos csaj ismerősömet elviszik tinderről vagy egyéb helyről pár körre a náluk mérföldekkel jobb pasik, aztán utána megy a sírás, hogy nincs egy normális pasi sem és ők csak szexre kellenek. Ők tényleg nem látják, hogy 100 kilósan, 0 különlegességet nyújtva külsőre és belsőre, majd olyan pasi fog beléjük szerelmes lenni, aki százszor jobb csajt is simán talál.

(Gondolom, majd az érintettek itt is bevágják a hisztit, mint ahogy az oldal 80%-a az ő hisztijükből áll.)


Nemrég pl. az egyik legjobb barátom szívta meg. Nagyon cuki volt a barátnőjével. Mindketten átlagosak voltak. A srác rengeteget melózott a kapcsolatért, főleg az elején. Szerelem volt, mindkettőjük részéről, pár évig tartott. Aztán, egy tök apró dolgon összevesztek és a csaj bevágta a hisztit. Rá egy hétre gyorsan talált is egy pasit, aki tipikusan menő srác volt és az beszédítette. Kb. egy hónapig dugogatta, aztán kidobta. A csaj gyönyörűen tönkre vágta mindkettejük életét azért, mert jobbnak érezte magát, mint amilyen. És ez szinte tipikus. Férfiak és nők is rengeteg ilyenről tudnak beszélni. (Mármint, a hétköznapi nők, nem az itteniek.)

2021. márc. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

"Mármint, a hétköznapi nők, nem az itteniek."


ezzel azt akarod mondani, hogy a (szerinted) hétköznapi emberek állandóan mások magánéletével foglalkoznak, számon tartják azt?

2021. márc. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
13-as, az amit leírsz, az 15-20 év múlva visszaköszön a pasiknál. Rengeteg család ment tönkre a környezetemben azért, mert a 40 körüli pasi elhitte, hogy ő még kell a 20-on éves csajnak. Otthagyott csapot-papot, feleséget, gyerekeket. Elvert egy halom pénzt a csajra, drága éttermek, wellness, nyaralás, aztán a csaj pár hónap után otthagyta, mert talált jobbat.
2021. márc. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
83%

Legyen vidám, kicsit esetlen, egy állása, érzelmeit mutassa ki. Átlag vagy vékony nálam magasabb férfi vonzana aki nem kopasz.

Alkoholisták, drogosok, agresszívek, exet visszasiratók nem érdekelnek.

Tudjak vele beszélgetni s ne ragadjon le a szia mizu körbe ez.

Nem hiszem olyan nagy dolgok lennének ezek.

2021. márc. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
66%
Az azért kicsit vicces,hogy manapság a 100+ kilós mondhatni igénytelen nők mert ez az lett az átlag! Aki meg vékony, kicsit csinos az meg a jó nő! Inkább maradok akkor egyedül átlagos pasiként mint,hogy egy zsírbüfével foglalkozzam! Én sem vagyokbdagadt ezt a másiktól is elvárom!
2021. márc. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
43%

Alapvetően nem baj, ha nem adod lejjebb az elvárásaidat, csak akkor cselekedj úgy, mint a 17.es

Maradj egyedül, és ne járj ide sírni, hogy "tul magasak a Nők elvárásai" - Én telt alkatu vagyok (nem 100kg, de nem is S.es a méretem) mégsem jöttem ide sírni, hogy "jajj a pasik csak a vekony Nőket szeretik"

En sem álltam volna le csóró lúzer pasival hajadon koromban.....Akkor inkább egyedül maradtam volna, ha nem kellek sikeres, NORMÁLIS, csaladcentrikus, nem egoista férfinek.


Maradj egyedül, vagy válj olyanná, amire a Nők vágynak. Üsd meg az elvárások szintjét..

De az egyedüllétedért kizárolag csak sajátmagadat teheted felelőléssé. Semmiképp sem okolhatod a másik nemet!


P.S.

Egyebkent, ha egy pasi lezsírbüfezi a Nőt, az rendben van, és nem felszínes dolog...

Ha egy nő megnézi egy pasi anyagi helyzetét, aaaaaaz rögtön felszínes, es goldigger!

Pedig ugyanúgy felszínes elvárás....mindegyik.

2021. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Végül is rám ez igaz... Kinézetemet és személyiségemet tekintve is átlag alatti vagyok. Ebből kifolyólag gyakorlatilag bármilyen igény, elvárás túl magasnak számít tőlem. Már az is, hogy káros szenvedélyektől mentes legyen vagy korban nagyjából passzoljon. Az, hogy legyen kölcsönös vonzalom, működjön a kémia, meg aztán végképp... Miközben a szerencsésebb adottságúak esetében ez alap.
2021. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
37%

#18: "Én telt alkatu vagyok (nem 100kg, de nem is S.es a méretem) mégsem jöttem ide sírni, hogy "jajj a pasik csak a vekony Nőket szeretik""


Valószínűleg azért nem, mert nincs rá okod. 100 kilós nők is találnak normális pasit, ha nincsenek egekben az igényeik külső terén.

2021. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!