Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan azért találnak nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azért találnak nehezen párt maguknak, mert elég nagy igényeket állítanak fel párválasztáskor?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 21:57
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

29: Ryan Goslingot példának írtam, sőt Ryan Goslinghoz képest ez alacsony elvárás. De az MAGÁHOZ KÉPEST nagy elvárás, amikor vki saját bevallása szerint átlagos külsővel szép nőt keres. Nem azt írtam, hogy kevés ilyen nő van, és ezért magas az elvárás / a választékhoz képest magas, hanem ÖNMAGÁHOZ KÉPEST magas elvárás. Önmagához képest ez akkor lenne reális elvárás, ha ő egy nem kövér, és jóképű férfi. De nem...

Ugyanúgy, ahogy van olyan elvárás is, ami saját magához képest nem magas, mert tudja hozni, viszont erősen leszűkíti a kört. Pl. hogy szeresse az extrém sportokat vagy legyen xy vallású.

2021. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

31. De honnan tudod hogy az átlagos másnak nem jóképű? Én pl. egy csomó nőre mondtam már, hogy szép, mások szerint meg tök átlagosak voltak.

Én se mondanám saját magam jóképűnek, mégis sok nőnek tetszettem màr arcra (és nem csúnyáknak).

2021. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

31: nem írtam azt, hogy attól még nem lehet szerencséje.

És ha a szépre tényleg csak azt érti, hogy neki tetsszen, egyébként ibjektíven lehet átlagos is, oké. Csak a tapasztalat nem ezt mutatja, amikor az átlag férfi külsőre vonatkozó igényeiről van szó (érdemes megnézni pár kérdést gyk-n, hogy mit tekint átlagnak férfiben egypár férfi kérdező, és nőben... ruhawebáruház modellek, sminkeletlen modellek átlagosak, az átlagos férfi meg rendezetlen szakállú, pattanásos, gülüszemű...)

2021. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
58%

"Ja de értem, szóval ilyen nő csak Ryan Goslingnak jár."


Mi az, hogy JÁR?????? A szép Nő nem alanyi jogon JÁR!!!!!!!!!!!!!

2021. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 VincentLaw ***** válasza:

Pedig az 1-essel én is tudok azonosulni. De kicsit átfogalmazom, mert látom ez a szép arc becsípődött sokaknál, és ezen lovagolnak.

Nálam is fontos, hogy vékony legyen, sajnálom egyszerűen nem vonzzanak azok, akik nem azok. Plusz még fontos, hogy arcra vonzó legyen számomra, mégis csak az arcát fogom nézegetni a legtöbbet. És az, hogy kinek milyen arc jön be, az baromira szubjektív, írták is, hogy lehet, hogy nekem tetszik, más meg azt mondja rá, hogy ronda.


#13 Egyet értek, hasonlók a tapasztalataim.


Egy saját példa, pár napja folytam bele egy beszélgetésbe, ami anyám és az egyik barátnője között zajlott (45-50 korosztály). Előkerült témának, hogy öcsémnek barátnője lett. A lényeg az, hogy az öcsém barátnője finoman fogalmazva egy elég masszív teremtés, 3szor simán megenné öcsémet. Anyám barátnője erre valami olyasmit mondott, megpróbálom idézni, hogy "hát anyukám, itt a két fiad, mind a kettő egy eléggé jóvágású gyerek, nem hiszem el, hogy ne találhatnának jobbat".


Hozzáteszem, én is össze tudnék jönni hasonló lánnyal, mert jelentkezők lennének, de én is azt vallom, hogy az baromira nem az én szintem, és ahhoz a minimális igényhez sem felelnek meg, amiket elvárnék.

2021. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség ez a "túl nagy" igény. Mi az, hogy túl nagy? Ha most én azt mondom, hogy nekem tetszenek a 150kg-os nők, akkor az "túl nagy igény"? Szerintem nem az, hiszen mindenki olyannal lenne együtt, akihez vonzódik. Ez igaz a nőkre a férfiakra egyaránt.

Nekem úgy lett csajom életemben először, hogy egy lánynak baromira megtetszettem. Nem értettem igazából miért, szerintem ő sem, de ez így alakult. Ez nem egy "tudatos igény", egyszerűen így jött össze.

Nekem is volt, hogy egymástól totál különböző külsejű és személyiségű nők simán bejöttek. Szerintem a legtöbben nem egy előre felállított lista alapján "válogatnak", hogy ki az aki megfelel nekik, és ki az aki nem. Nagyrészt ez nem tudatos döntés eredménye.

Leginkább szerencsén múlik a dolog, jó helyen kell lenni jó időben, jó társaságban. Mert nyilván akinek férfiként sok nő van a szűkebb/tágabb ismerősi körében, annak nagyobb esélye van párt találni magának, mint aki nem találkozik nőkkel, vagy csak olyanokkal akikkel nem akarna kezdeni (pl. 20-on éves srác 60 éves nőkkel van körülvéve).

2021. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
30%

De jó már, hogy itt rögtön átlag felettinek számít egy nő, csak mert nem ronda és nem 80 kiló..


#34 De igen, a jóképű férfiaknak a szép nő alanyi jogon jár, ugyanis megkapják őket minden erőfeszítés nélkül, akármilyen a személyiségük akkor is. Ez a valóság, hiába is vagy rajta felháborodva.

2021. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Nemcsak a nők nem járnak alanyi jogon, hanem a férfiak sem.

Mégis azt kell látni hogy full igénytelen férfiaknak és nőknek is simán van (náluk sokkal szebb) párjuk, mintha alanyi jogon jutott volna.

Meg is érteném a dolgot ha nem kéne az ellenkezőjével is szembesülnöm nap mint nap.

Szóval 34# nem csak nő, de férfi sem jár alanyi jogon, mégis minden elfogadható külsejű nőnek (és sok elfogadhatatlannak is) szokott lenni férfi. Járni pedig csak a szád jár

2021. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%

#37

"De igen, a jóképű férfiaknak a szép nő alanyi jogon jár, ugyanis megkapják őket minden erőfeszítés nélkül, akármilyen a személyiségük akkor is."

- Vagyis NEM alanyi jogon járt neki, hanem valamit tudott cserebe adni (jókepü volt) ami a Nőnek kellett.

Azt jelenti az alanyi jogon járás/nem járás, hogy attol, hogy ha férfinek születtél, akkor jár a Nő, és persze jó Nő! Hát egy f*szt

Merthogy itt k..va sokan így gondolják...Főleg az incelek!


#38

"férfi sem jár alanyi jogon, mégis minden elfogadható külsejű nőnek (és sok elfogadhatatlannak is) szokott lenni férfi"

- Igen! És? Kereslet kínálat!

Nem is alanyi jogon járt az elfogadhatatlan külsejű Nőnek sem a jó pasi...Valamit tudott adni, amitől a pasi számára "elfogadható" lett.

2021. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
40%
#39 De igen alanyi jogon jár neki, ugyanis a jóképűségért ő nem tett semmit, az vele született adottság. Ostoba vagy b@szdmeg nem kicsit.
2021. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!