Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan azért találnak nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azért találnak nehezen párt maguknak, mert elég nagy igényeket állítanak fel párválasztáskor?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 21:57
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
48%

Az 1-es csak annyit írt, hogy ne legyen kövér, szép arca legyen (ergo neki tetsszen), és legyen intelligens.

Erre betámadjátok, hogy micsoda nagy igényei vannak, mit képzel, ez bőven àtlag feletti!

Ezek szerint az átlag a dagadt, csúnya, ostoba nő? :D

2021. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
47%

#21

Nem, itt arrol van szó, hogyha nem tudsz semmit felmutatni, ne akarjál szép intelligens Nőt, mert ezer és egy sikeres, normális férfi áll értük sorban. Miért válasszon akkor téged?

2021. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es azt írta, ő átlagos kinézetű. Nem azt írta, hogy topmodell kell neki, vagy egy 140-es IQ-jú, csak hogy ne legyen kövér. Ilyenből bőven rengeteg szaladgál,nem hinném hogy ez a felső top 10 % pasik kiváltsága.
2021. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
47%
Mégis megy a sírás , h nem találtok Nőt...
2021. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Kérdés,hogy mi a nagy igény?Ez mindig egyénfüggő, ahhoz képest is,hogy én milyen vagyok külsőre, milyen az értelmi szintem/intelligenciám, anyagi helyzetem. Ehhez mérten nem biztos,hogy nagy az igényem ha hozzám hasonlót keresek. Ha én átlagos külsővel, megfelelő egzisztenciával rendelkezem nem átlagon felüli elvárás a részemről,hogy hasonló társat keressek.

Ha iskolázatlan vagyok, kevésbé előnyös a külsőm, úszok az adósságban, átlagon felüli igénynek számít ha a fentiek alapján keresnék párt.


Magamhoz viszonyítom tehát az igényemet.

2021. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy elég gáz,hogy egyik nő sem azt írja milyen az ember jelleme hanem milyen külsőre és mennyi is az annyi mögötte! Ez elégsokmindent elárul!
2021. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
44%
23: azt írta, hogy neki szép arcú kell. Az már nem átlagos, ő aga meg átlagos, a saját leírása szerint. Nem azt írta, hogy mindegy, csak ne legyen kövér. Magához képest ez magas elvárás. Ha ő lenne Ryan Gosling vagy az aktuális Louis Vuitton férfirészleg-modell, akkor nem lenne magas az elvárás. Minden elvárást ahhoz kell hasonlítani, amit cserébe a másik nyújtani tud.
2021. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
26: az 1. vélaszolóra reflektáltunk. Nyilván az is magas elvárás, ha vki hisztisként elvárja, hogy a másik türelmes és nyugis legyen, vagy ha segghülyeként azt, hogy a másik okos legyen, vagy csóróként, hogy a másik gazdag legyen.
2021. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
37%

27. Rengeteg szép arcú nőt látok és olyat is aki nem kövér! Te továbbra is úgy gondolkozol, hogy valami topmodellről beszélt!

Ja de értem, szóval ilyen nő csak Ryan Goslingnak jár.

2021. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
De most komolyan ,mit számít,hogy valaki 1 milliot keres a másik meg csak 300 ezret ,amúgy is a nő a szebbik nem mindig is így volt de nagyon átestünk a ló túloldalára! A többség sajnos kiragad részleteket és ahhoz ragaszkodik! Mit ér egy ferrári motor nélkül? Kb semmit nem tudod használni míg egy suzuki ami csak átlagos elvisz bárhova! Mindig az egészet kell nézni ezt kellene megérteni!
2021. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!