Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt is a pénz miatt lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt is a pénz miatt lehet a nő a pasival? Mindig a pénz?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 3. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem amúgy összeillenek
2021. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Pápai Jociról úgy 2016-17-ig nem nagyon hallott a kutya se (Eurovízió), szóval kétlem, hogy azért házasok már 16 éve (szóval valószínűleg előtte ismerkedtek meg - ergo konkrétan a 2005-ös Megasztár által se nagyon ismerhette meg a felesége, amikor először felbukkant a köztudatban a neve).
2021. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért a Joci jófej csávó,simán levehette a csajt a lábáról pénz nélkül is.
2021. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Ezer éve együtt vannak.. Hogy kerül ide a pénz, egy szál inge, gatyája volt, akkor, amikor összekerültek.
2021. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
16 éve együtt vannak, Joci meg pár éve tényező... amikor összejöttek, nem volt krőzus, sőt. De nyilván könnyebb ráfogni a pénzre, gondolkodás nélkül.
2021. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
A nőket nem érdekli a pénz.
2021. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Egyrészt szerinted ez a nő annyira szép, hogy te fizetnél érte? Másrészt, nem tudom, kik ők, tehát lehet van valami backstory.
2021. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hat nem kovetem nyomon az ilyen papai joci felek eletet, de igy ranezesre nincsen olyan orisai kontraszt koztuk. marmint a csavo nem oreg, es ugyan nekem abszolut nem az esetem, de azert nem is mondanam ra, hogy kifejezetten csunya, siman lehetnek nok, akiknek ez az ideal. a csaj sem akkora tokeletes bombazo.


ennyi erovel minden atlagnal gazdagabb pasira ra lehetne huzni, hogy csak a penzert van vele a noje.

2021. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Azt hittem, h ilyen Ecclestone vagy Soros kinézetű pasit fogok látni, de Mo-viszonylatban ő már csúcspasinak számít. Teljesen rendben vannak.
2021. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Miért, szerinted egy gazdag emberbe nem lehet szimplán szerelmesnek lenni? Neki nem lehetnek jó tulajdonságai?
2021. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!