Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő, akit nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akit nem zavar, ha alacsonyabb nála a pasi?

Figyelt kérdés

Ha ez nem zavaró, akkor max. mennyivel lehet nálatok alacsonyabb?


Sajnos csak 167 centi vagyok, ebből adódóan elég gyenge csajozás terén az önbizalmam, közben viszont a környezetmben nagyon sok 170 feletti lány van, aki tetszik, de nem merek náluk kezdeményezni, félek, csúnyán beégnék.


Szerintetek maradjak a 150-160 körüli csajoknál? Vagy nyugodtan próbálkozhatok a magasabbaknál is? Ha igen, max. milyen magasaknál? 23/F



2021. márc. 5. 11:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biztosan van, de sajnos nekem zavaró lenne. Ugyanakkor ne add fel, sosem tudhatod, hogy az adott lány másként gondolja-e! :)
2021. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Én pl azt szeretem, ha átölelem a pasit és a vállára tudom hajtani a fejem, közben puszilgatja a homlokom 🥰☺️


Próbálkozz az alacsonyabbaknál, nagyobb sikered lesz. Hajrá, sok sikert 😉

2021. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Hát én tíz centivel magasabb vagyok nálad, azt soknak érezném. Viszont ha csak pár centi a különbség az nem zavarna. Szóval nagyjából annyi a lényeg, hogy ne érezzem magam úgy, ha a pasi mellett állok, mint Gandalf a Megyében.

Egy tipp: nézd meg, hogy a kiszemelted gyakran hord-e magassarkút. Általában a magassarkúsoknak fontosabb, hogy ugyanakkora vagy magasabb palijuk legyen, mert olyankor az mínusz pár centi mínusz sok lesz.

2021. márc. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8%

"175 cm vagyok, az exem kb 169-170 volt. Engem sose zavart hogy magasabb vagyok nála, őt annál inkább... Folyton megvádolt, hogy biztos mellette magasabb pasikat hülyítek (eszembe se jutott). A végén emiatt dobtam. A saját hülyeségét rám vetítette ki. Többet az életben nem kezdek nálam alacsonyabbal."


Én nem azt mondom, hogy nem lehet 1 rossz tapasztalat de azért ha 1 ből az első az csalódás azért így hozzááálni az elég nagy butaság. Hogyha valakit megerőszakoltak és onnantól kezdve fél mindentől az érthető de itt meg van akinek az a tapasztalata, hogy ők boldogok, neked egyszer nem jött be.

2021. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!