Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet abból hátrányom hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból hátrányom hosszabb távon, ha a húszas éveimben sem jön össze egy barátnő sem? Akkor utána ez végleg így marad?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 09:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Helyzetfüggő. Pl egy szép mosoly amikor a szemedbe néz, már jelzi, hogy szimpi vagy neki. Akkor folytathatod a csevegést. Persze ez még nem garancia arra hogy bármire is nyitott lenne, vagy hogy egyáltalán független. Ezért kell kommunikálni. Ha nem jön össze, az sem baj, majd összejön legközelebb. Légy pozitív!
2021. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
10. Barátaid sincsenek? Vagy valaki férfi ismerősöd aki sikeres a nőknél? Azért kérdezem, mert én pl mindig tudok a csajozásról beszélni a legjobb barátaimmal. Én is 20 évesen voltam először nővel, de ők már 16-17 évesen és értettek is hozzá nálam sokkal jobban.
2021. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

#12: Középsuliból van 1-2, de ők sem sikeresek. (Mindnyájan egyházi suliból jöttünk, a társaság 75%-ának nem volt párkapcsolata, mert az fúúúj, rossz dolog.)


Egyetemen meg nem volt lehetőségem összehaverkodni senkivel sem, mert nem voltak rendezvények, és egyedüliként jöttem ide.

2021. márc. 8. 12:15
 14/23 anonim ***** válasza:
31%
"Egyetemen meg nem volt lehetőségem..." Ezt te sem gondolod komolyan... Ha ott nem találsz lehetőséget, akkor életképtelen ember vagy. Úgy meg nincs is szükséged nőre.
2021. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sok esetben az ilyen arcoknak, mint te is, nem csak a nőkkel van problémájuk, hanem úgy általában a helyes, normális, sikeres kommunikációval, ezért nincsenek sokszor gyerekkori barátaik sem, de felnőtt korban szerzettek pedig egyáltalán nem. Nehezen értenek szót az emberekkel, kommunikációkor nem tudják olyan jól a jeleket olvasni, nem tudnak hatni az emberekre.


Szóval neked ezzel az egésszel kellene valamit kezdeni úgy általában. Nem a nőkkel van probléma az életedben kizárólag, hanem úgy általában az emberekkel való szót értéssel is.

2021. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#14: Hogy kéne egyetemen barátokat szereznem, ha az évfolyam 95%-áról azt sem tudom, hogy kicsodák, illetve ha a a távoktatás miatt nincs kontakt közöttünk?


#15: Voltak gyerekkori barátaim, eddig mindig sikerült minden közösségben néhány emberrel összehaverkodnom. Kétségkívül, nehezen elegyek szóba bárkivel is, legtöbbször az az oka ennek, pl. most egyetemen csomóan korábbról ismerik egymást (felsőbbévesek, közös lakhely, közös iskola), így van közös témájuk, amihez én nem tudok hozzászólni, mert nekem nem mond semmit.

2021. márc. 8. 12:56
 17/23 A kérdező kommentje:
#15: Egyébként ezzel mit lehet kezdeni?
2021. márc. 8. 13:57
 18/23 anonim ***** válasza:

#15


Jó meglátás. Magasan funkcionáló autista vagyok, nem vagyok nyálzó hülye, de rajta vagyok a spektrumon.


Harmadik éve járok pszichológushoz. Úgy érzem, hogy sokat fejlődtem, tanultam, sikerült a gyerekkori traumákon túllépni, feldolgozni. Elkezdtem arra figyelni, hogy a társas életben ne vétsek olyan hibákat, mint régen én, vagy anyámék.


Fogytam majdnem 25 kilót is emellé.


De még ez sem volt elég! Úgy látszik egyrészt ronda vagyok, másrészt a magamfajta egyszerűen csak nem kell senkinek. Lehet, hogy a kérdező is ilyen. Mármint nem autista, hanem lehet tipikusan az a férfi, aki fejenállva megpördülhet, akkor se lesz "önerőből" barátnője, max, ha pénzes.


20F

2021. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#18: Nem érzem azt, hogy pont nekem nem kéne jutnia barátnőnek, elvégre vannak önálló gondolataim, ha már szóba kerülök valakivel, akkor el tudok vele beszélgetni, szerintem kb. átlag kinézetem van, pénzem az van, de szerintem nem ezzel kéne csajozni, hacsak nem egy aranyásót szeretnék felszedni.
2021. márc. 9. 09:05
 20/23 1Léna ***** válasza:
94%
Ne ess kétségbe, ne félj! Mozdulj ki, keress valami neked is örömöt jelentő szabadidős elfoglaltságot, pl. valamilyen önkéntes munkát, ahol hozzád hasonló érdeklődési körű személlyel ismerkedhetsz meg. Amikor hasznosnak érezzük magunkat, akkor javul az önbecsülésünk és ettől magabiztosabbak leszünk. Megváltozik a kisugárzásunk, vonzóvá válunk. Ez az út vezet egy szerető társ megtalálásához. Fontos, hogy szeretetet adni akarj! Ahhoz, hogy legyen miből adnod, szeretned, becsülnöd (nem túlbecsülnöd) kell saját magad. Sok sikert! Sikerülni fog! Elrendelt ideje van.
2021. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!