Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők számára az az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára az az átlagos férfi, aki jóképű, bőbeszédű, humoros, laza és menő, de (még) nem gazdag?

Figyelt kérdés
Jó pasinak pedig az számít, aki a fent említett tulajdonságokon túl még azt is elmondhatja magáról, hogy a szociálisan és egzisztenciálisan domináns mivoltából adódóan a gazdasági és társadalmi ranglétra felsőbb hányadába tartozik? Aki viszont nem rendelkezik ezek egyikével sem, még csak férfinak sem számít a nők szemében?
2021. márc. 9. 10:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
A fent említett jelzők bőven lefedik a jó pasit. Egzisztenciálisan legyen rendben, értem ezalatt, hogy ne legyen értelmetlen adósága (nyilván nem a lakáshitelre gondolok), és keressen annyit, hogy teljen a közös programok, utazások ráeső részére.
2021. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Attól mert nem rendelkezel egyikkel sem (mondjuk mindenen lehet változtatni, vagy legalábbis javítain), természetesen férfi vagy, csupán nem vagy vonzó.
2021. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Mikor hagyjuk már abba ezt a hülyeséget, hogy néhány golddigger észjárását húzzuk rá a teljes női nemre? Undorító.
2021. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%

Kb igen.


Nő mondja:

"Én csak egy átlagos, normális férfit szeretnék."


Jelentése:

"Egy jóképű, bőbeszédű, humoros, laza és menő csávót szeretnék."

2021. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell, hogy gazdag legyen. Egyszerűen ne legyen csődtömeg. Értem ezalatt, hogy fűnek fának tartozik, semmi üzleti érzéke, megvesz valamit és annyira bizniszel, hogy olcsóbban adja el, mint amennyit ér. Nem gond, ha nincs pénze, hiszen ez nem feltétel.
2021. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Komolyan nem értem egyébként, hogy akik se nem jóképűek, se nem edzenek, hogy legalább a testük szép legyen, se nem viccesek, nincsenek normális kommunikációs készségeik, és (mondjuk ez a legkevésbé fontos) még pénzük sincs, mit várnak???
2021. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Leírtad azt, amilyen vagyok, csak nőben. Mégis milyen társat válasszak, ha nem olyat, amilyen én vagyok?


Nektek is ez kell ám, különben nem nyomulna az utolsó szerencsétlen is rám még menyasszonyként is. :D


Feszes, kerek segg, mosolygós arc, hosszú haj, társasági ember, akit lehet mutogatni (már aki ezen a szellemi színvonalon mozog), aki mellett nem kell megfeszülni, hogy beszélgetni tudjatok vele, az sem árt ha nem lehet olyan jelzőkkel illetni, mint haszonleső eltartott lotyó, mert van akkora vagyona/fizuja, hogy nevetséges legyen ez a kijelentés meg ilyenek. Nektek is pontosan ugyanez kell, ha nem több.

2021. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Ha humoros és laza lennél akkor csóróként is lenne esélyed. De maradj csak ilyen frusztrált, rosszindulatú, korlátolt rohadék aztán fogd arra, hogy csóró vagy.. továbbra is sikeres és boldog életed lesz, egyszer csak biztos elkezd működni a stratégiád :D
2021. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
42%

6-os: Oké akkor felteszem én is ezt a kérdést a férfiak szemszögéből:

Azok a nők akik nem szépek, brutálisan el vannak hízva, buták, mint a segg, semmiről nincs véleményük, semmihez sem értenek, igénytelenek, nincs pénzük, a pasival akarják eltartatni magukat mégis mit várnak?

2021. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

Te nem az a himsoviniszta pasi vagy, aki itt az oldalon bukott le a baratnoje elott? Mar, ha az a sztori nem kamu. Az agressziv stilusotok hasonlo.

Egyenkent en no vagyok es kiraz a hideg az altalatok alfahimnek/bombanonek nevezett menozo "be nem all a szaja" tipustol nemtol fuggetlenul.

2021. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!