Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy egy csaló férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy egy csaló férfit találtam a társkereső oldalon aki hónapokig átvert engem?! Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A társkereső oldalon megismerkedtünk egymással, azonban már több mint 3 hónapja csak átvert, (mint utóbb kiderült.)


Nem tudom hogy mit tegyek. Lehet hogy egy pszichiátriai eset a pasi? Vagy szándékosan le akarja húzni anyagilag a nőket? Igazság szerint rájöttem hogy mind végig hazudott nekem. Mialatt nekem azt mondta végig hogy alig várja már hogy találkozzunk, és mennyire szeretne végre eljönni hozzám, azalatt megtaláltam a másik profilját a társkereső oldalon, miszerint új életet szeretne kezdeni valakivel máshol. Gyanítom hogy anyagilag húzza le a nőket.


Privát üzenetben szívesen megosztom veletek az egész történetet, mivel elég hosszú nem tudom ezt így ide leírni a kérdésbe. Valaki tudna nekem segíteni? Akár privát üzenetben is?


Előre is köszönöm!



2021. márc. 14. 19:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Pontosan ezt várja!

Hogy befogadod, es majd eltartod!

Mivel itt foglalkozol vele gyakorin, leszel is annyira idióta, hogy évekig eltartod majd, aztán évek múlva, anyagilag, fizikailag, lelkileg, és mindenhogyan leamortizálva jó esetben örülhetsz majd, ha a saját lakásodból, a cuccaidat elviheted, mert ki nem rakod onnantól az életben.

Sok boldogságot!

2021. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%

#21, nem tudja, hogy tudod.

Szerintem ennyi.

2021. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

ma 23:02


Nekem írtad? Igen, nem tudja hogy tudok arról a másik profiljáról is... De akkor sem értem mi a célja ezzel.


Olyan is volt, napokig nem válaszolt az elején mikor ismerkedtünk, egy hétig el is tűnt.


Utána egyre mézesmázos lett...


Most épp "olyanja" van hogy nem tudom levakarni őt.

2021. márc. 14. 23:23
 24/29 anonim ***** válasza:
44%
Tiltsad le mindenhonnan, felejtsd el, mert nincs ki a négy kereke” ne agyalj azon hogy mit meg miért, zárd le magadban, válaszokat nem fogsz erre kapni mivel nem látunk bele a fejébe, ő pedig nem fogja elmonadni🤷🏻‍♀️ Tedd túl magad rajta és tedd össze a két kezed hogy nem történt rosszabb.
2021. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
20%
Jósoltatni kell egy jósnővel!
2021. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
89%

Üdv, kedves ismeretlen!


Igaz, hogy azóta már eltelt 6 nap, hogy ezt a kérdésedet kiírtad, de ha még megvan benned a lendület, akkor szívesen beszélgetnék a témáról. Mivel, most nekem is aktuális.


Írtam Neked privát üzenetet. Nem tudom, el fog-e jutni hozzád, elolvasod-e, akarsz-e rá válaszolni...

Nyilván egyiket se várom el, de mindenesetre szívesen olvasnám egy olyan embernek a történetét - ismeretlenül is - aki belekerült ilyesmibe.


És ezúton is, csak a legjobbakat kívánom, és hogy ezentúl sikerüljön kikerülnöd az ilyen szemét, alattomos, ingyenélő, semmirekellő alakokat! ;)

2021. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Válaszoltam neked,

igaz röviden, mert erről lassan könyvet írhatnék... Bocsi a helyesírási hibákért.

2021. márc. 22. 04:27
 28/29 anonim ***** válasza:
89%

Üdv ismét, kedves ismeretlen!


Most csak itt írok visszajelzést a nyilvános felületen, mert végigfutni volt időm a soraidat, mindkét levelet, és voltak közben fejben megjegyzéseim, "kommentjeim" az olvasottakkal kapcsolatban, de most feladataim vannak, és lesznek is, valamint egy komolyabb magánéleti válságban is benne vagyok. Így most pár napig nem fogok tudni válaszolni.


"mert erről lassan könyvet írhatnék"

Ehhez viszont annyit hozzáfűznék, hogy lehet, annyira nem is lenne hülyeség a dolog. Legalábbis nem könyvet, ahhoz azért az ilyen alap még kevés lehet, hacsak nem történtek NAGYON-NAGYON rendhagyó dolgok, és annál hosszabb ideig, mint amiről írtál.

Viszont egy novellával megpróbálkozni nem lenne hülyeség szerintem.


Én egyébként azt fontolgatom, hogy egy FB csoportot kéne valahogy megcsinálni, *VALAHOGYAN* (csak franc tudja még, hogyan lenne jó) körültekintően megszervezni, ahol hasonló "áldozatok" oszthatnák meg a tapasztalataikat - neveknél kitakart üzenetekkel, fotókkal, sztorikkal, konklúziókkal.

De az ilyet sajnos úgyse máról holnapra lehet felépíteni...

2021. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Feljelenthetted volna becsület-sértésért, ha lenne becsületed. :)
2021. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!