Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon ezek a kiírások sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oneswfanboy kérdése:

Badoon ezek a kiírások sok csaj adatlapján,pl( nevettess meg, légy kreatív, meg éhes vagyok, együnk valamit, unatkozom írj rám) ezek a tanyasi bölcsességek... Szóval ezeknek mi értelme van komolyan? Szinte mindegyik csajnak kivan írva ez.

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 19:22
1 2
 11/20 Tuske29 ***** válasza:
Az ilyen társkereső appoktól kár csodát várni,akárcsak a facebook társkereső csoportoktól vagy az új Date funkciótól.Kérdezz-felelek az van (persze,ők nem kérdeznek,a válaszok is aham,értem és társaik)normális beszélgetés,ismerkedés nem alakul ki.
2021. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#11: Szerintem az már nagy szó, ha egyáltalán odáig eljutsz, hogy kérdezhess tőlük. Rendszerint már az elején kiszórnak, így aztán esélyed sincs arra, hogy megmutathasd, mire vagy képes.
2021. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Tuske29 ***** válasza:
100%
#12: Az is nagy szó igaz,hogy addig eljutsz,hogy kérdezhetsz. :) Utána jönnek a bajok.(Nem töltesz telefont,nincs netem,nem tudok írni,de ha töltesz,akkor tudunk beszélgetni,de a kedvencem az volt,amikor első randira menet felhívott,hogy vigyek 5 ezer forintot,mert csak hétfőn lesz családi majd megadja...kis híján az árokba fordítottam az autómat :D Annyit hozzá tennék,hogy nem roma volt az illető hölgy )
2021. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#13: Hát igen, aztán még a nők panaszkodnak, hogy nekik milyen nehéz a sorsuk. De már eleve ott kezdik, hogy kapásból kiszórnak mindenkit, akiben csak a legkisebb hibát is felfedezni vélik. A társkeresőkön rendszerint nem fizetnek elő semmilyen "plusz" szolgáltatásra, és még van képük kiírni, hogy "nem vagyok előfizető, így nem tudok írni". Te vért izzadva kipréselsz magadból valami üzenetet, amire nem is reagálnak. Ha be is indul a "beszélgetés", akkor jön tőlük az "aha", "igen", "XD". És persze agyalhatsz azon, hogy mit mondhatsz el, mert elég, ha egyetlen apró hibát vétesz, és már repülsz is, de nem is tudod meg, hogy mit vétettél, csak azt veszed észre, hogy letiltottak.
2021. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Evek ota vissza jarok, egyre nagyobb szunettel. Most fel ev utan mentem vissza, 1 hetig birtam, torlom magam.


Nagyon gaz, csomo csaj mar evek ota megszakitas nelkul ott van, annyi az ismeros arc. Nevetseges. De ha meg torlom magam, gorcsolok, mert pasikent soha nem lesz magatol kapcsolatom.

2021. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%
#15: Az ilyen csajok vagy válogatósak, vagy nem is gondolják komolyan az ismerkedést. Vagy fenn vannak ugyan, de inaktívak. Abban viszont sajnos igazad van, hogy egy férfinak rendszerint nem hullik csak úgy az ölébe egy nő, rengeteget kell tepernie azért, hogy egyáltalán valameddig eljusson.
2021. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%
Es az a gond, h onismeretesek is a nok, a legtobb. Sima atlag nok (nekem bejottek), probalkoztam naluk, hivni oket, ajandekokat vinni. Feljelentett 3 no is zaklatasert. 30 ezer birsagot is kaptam, mert kedves voltam es szerelmes leveleket dobtam a postaladajukba, meg penzt adtam neki, h az albit fizessèk. Azt persze nem kaptam vissza. Es nemet sem a probalkozasokra, csak azonnali feljelentest. Megrovasokat. Soha tobbe novel nem foglalkozok 35 evesen. Akinek esze van, az igy tesz, mint en.
2021. márc. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy
2021. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
? nem, próbálkozni szabad bármi áron
2021. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#17 "Szerelmes leveleket dobtam a postaládájukba, meg pénzt adtam neki, h az albit fizessèk"


Minek adtál pénzt neki ha nem a barátnőd?

És szerelmes levelek miatt pénzbírság? Csak ezért nem adnak pénzbírságot.

2023. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!