Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám meghódítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés

Szóval van egy pasi, hát mondhatjuk azt hogy csak haverkodunk , bár már történt köztünk csók meg ilyenek.

De én szeretnék tőle többet, mondjuk örülnék ha elhívna randizni , így már célozgattam rá , de még nem hívott el sehova. Csak házibuliba. Mit tudnék tenni? Én 22, ő 27. Meg nem nagyob bókolgat nekem. Pedig úgy örülnék neki. Engedjem el ezt az egészet? Vagy van némi remény?



2021. márc. 15. 21:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10.


Sosem voltam részeg egy buliban sem. Csak kicsit "spicces" maximum, de az a képszakadós-részegség nekem nem jön be annyira. Tegnap este mondjuk pont ilyen voltam, de ez évi kétszer szokott lenni (legközelebb október végén majd) és akkor is megbánom.



Én egy kicsit erősebb jelentést adok az ilyen gesztusoknak, hogy miért azt nem tudom, talán azért, mert zárkózott vagyok, esetleg a konzervatív neveltetésem miatt - nem tudom. Igaz még sosem voltam olyan szituációban, hogy valaki így "elsőre" ennyire vonzzon... De ha vonzana is akkor is inkább ölelkezés lenne, mert azt jobban élvezem. De nem, elsőre inkább csak beszélgetés van, aztán a második "lépcső" a kézfogás (mármint nem a hivatalos, hanem a romantikus változat), aztán utána jöhet a többi. De nem egyszerre. Hol marad úgy az izgalmas várakozás?


És igen, tudom ez "tini szint" meg "ezért vagyok lúzer" aszerint a karakter szerint akinek elsődleges hobbija mindig belémkötni emiatt.

2021. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!