Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek pénze van, annak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek pénze van, annak jó nője lehet?

Figyelt kérdés

Megy itt a sírás, ugyanakkor sokan elvetik azt a tényt hogy akinek tömött a zsebe (én nem az orgánumával) annak lehet jó nője.

Itt van Mészáros esete, alapesetben a keze sem nyúlna hozzá, most pedig.... (gondolom mindenki tudja miről van szó)


A szavazás anonim, nem kell a képmutatás :D



2021. márc. 19. 19:11
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Átlag 600 ezres kereset? Mesélj még te félkegyelmű. Hol él ez?
2021. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Orokoltem nyolc milliot, lakas eladasa miatt. Nem kerkedek vele, nem mutogatom.


Megsem jonnek a nok...szooooooval nem igaz a felteves

2021. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
0%
Egy IT mérnök/bármilyen mérnök simán keres ennyit. De itt a gyakorin a 400 ezres konyvelo fizetesmre is hüldezenek, hogy az mennyire nem átlag. Pedig majdnemcsak atlag alatti szerintem.
2021. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
82%
Gyere már el ide Borsod megyébe, és nézz körül egy kicsit, hogy itt mi az átlag... attól hogy itt arcoskodsz (ami vagy igaz vagy nem), még baromságokat írsz!
2021. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagkereset még a KSH erősen kozmetikázott, sokszorosan "átszűrt" adataival is max 250 ezer nettó. Ami a 600-tól igencsak messze van, de még a 400-tól is.
2021. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%
Ez Budapest! Tisztában vagyok vele, hogy borsodban más a helyzet. (Nem is onnan választottam férjet) S m8nt mondtam, a 400 netto, nem egy olyan fizetes, amire buszkének kéne lenni
2021. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Kolléganőm fiai az apjuk vállalkozásában (nagyon jól menő vállalkozásában) tulajdonosok, és ott is dolgoznak.

Huszas éveik végén, mindhárom pasi bunkó is, zsírdisznó is, szuper autókkal, jóval átlag feletti jövedelemmel. Mindháromnak bomba nője van, és évek óta.

2021. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
35%
Igen.
2021. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
16: IT mérnökként 320 körül alakul a nettóm. Szóval értem én, hogy Pest, de az ország nem csak Pestből áll.
2021. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Igen.Lehet azon filózni,hogy a nők mennyire mennek a pénzre,de olyan jó nő mindig lesz,aki pénzre megy.
2021. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!