Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek pénze van, annak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek pénze van, annak jó nője lehet?

Figyelt kérdés

Megy itt a sírás, ugyanakkor sokan elvetik azt a tényt hogy akinek tömött a zsebe (én nem az orgánumával) annak lehet jó nője.

Itt van Mészáros esete, alapesetben a keze sem nyúlna hozzá, most pedig.... (gondolom mindenki tudja miről van szó)


A szavazás anonim, nem kell a képmutatás :D



2021. márc. 19. 19:11
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Ha IT mérnökként 320 ezret keresel, valamit nagyon elcseszel
2021. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Lehet ezt csűrni-csavarni, de lényegében igen, így van kérdező. Nem véletlenül terjedt el az a közhely, hogy "a nőknek csak a külső és a pénz számít". Hidd el, ha egy férfi keres mondjuk havonta egy milliót, és még mellé genetikailag jó géneket is örökölt, akkor lehet bármilyen személyisége, a pénze és a vonzereje úgyis megszépíti.


Megjegyzés: a kérdés a pénz nőkre gyakorolt hatására vonatkozik. Szerintem a farokméregetést és a fizetések régiónkénti mértékét ki lehet hagyni a kommentelésből.

2021. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Nem csak a gazdag embereknek lehet jó nője.

Nekik valószínűbb, hogy "jó nőjük" lesz, de egyáltalán nincs kizárva a játékból a többi férfi. (Ráadásul sokkal több "jó nő" van, mint gazdag férfi. Velük mi lesz?)

2021. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Velük mi lesz? Egyedül maradnak!

Ha én nem talaltam volna igényeimnek megfelelő férfit (mind egzisztenciában, mind értekrendben, mind belső értékekben), akkor inkább egyedül maradtam volna. Egyedül is tökeltesen el tartottam volna magamat.

2021. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
24: Szerintem normál esetben nem azért keres kapcsolatot az ember, hogy "eltartsák". Sőt, mint írod, egyedül is eltartanád magad. Akkor nem mindegy? Mármint egy alap szinten, hogy a férfi is magát eltartja. De ezen túl mindegy, nem?
2021. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem mindegy. Mivel ha szeretnék gyereket, akkor nem mindegy. A minőségi gyereknevelés pénzbe kerül. Én ezt csak jómodu ferfivel tudtam elképzelni, főleg mivel, a GYED alatt az én bevételem igencsak megcsappan. Szerintem nem voltak nagyok az elvárásaim, mivel viszonylag könnyen talaltam ilyen férfit.

P.S. és vékony sem vagyok!

2021. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Bár több ilyen nő lenne, aki nyíltan kimondja az igényeit. Nem az ösztöneinkből eredő vágyakkal van baj önmagában, hanem a képmutatással. Nyilván minden férfi szívesen dugna fiatal feszes szép csajokat, és nyilván minden nőnek tetszenek a jóképű, vonzó és gazdag férfiak.

De hogy ezt letagadják, na attól elhányom magamat! Miért nem bírják a nők kimondani azt, amit az itteni kommentelő is? Hogy "igen, nekem az egyik legfontosabb szempont a férfi egzisztenciális helyzete." Pont.


Ja és abban is igaza van, hogy a gyereknevelés bizony sok pénzbe kerül! Minőségi táplálékok, ruhák, babakocsi, babaágy, kellékek, biztonsági eszközök... simán van egy millió forint, ha minden összeszámolunk - és ez még csak az eleje. Nyilván a nők olyan férfire vágynak, akik ezeket az alapokat elő tudják teremteni - nem pedig olyanokra, akik hó végén már számolgatják az aprót, és bajban vannak, ha hirtelen adódik egy nem várt pár tízezer forintos kiadás!

2021. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
77%
27: Ha ez igaz lenne, akkor nem az lenne a demográfiai probléma, hogy olyan embereknek van 5 gyereke, akik két 55ezer forintos közmunkás bérből 30 négyzetméteren laknak.
2021. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Nem minden nő egyforma és nem minden nő szeretne gyereket szülni. Attól, hogy valaki azt mondja, hogy neki nem elsődlegesen fontos a férfi anyagi helyzete, még nem feltétlenül hazudik.
2021. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

"Miért nem bírják a nők kimondani azt, amit az itteni kommentelő is? Hogy "igen, nekem az egyik legfontosabb szempont a férfi egzisztenciális helyzete." Pont."


Talán mert NEM MINDEGYIK nő gondolja így.

Miért hiszed azt, hogy mindegyiknek ez a legfontosabb?


Az összes férfi a nagymellű nőkre bukik?

Vagy mind a szőkékre?

Vagy mind lecserélné azonnal az "öregecskedő" feleségét egy fiatalabbra?


Ezek is mind tévhitek.

2021. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!