Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek pénze van, annak jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek pénze van, annak jó nője lehet?

Figyelt kérdés

Megy itt a sírás, ugyanakkor sokan elvetik azt a tényt hogy akinek tömött a zsebe (én nem az orgánumával) annak lehet jó nője.

Itt van Mészáros esete, alapesetben a keze sem nyúlna hozzá, most pedig.... (gondolom mindenki tudja miről van szó)


A szavazás anonim, nem kell a képmutatás :D



2021. márc. 19. 19:11
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

#27

NA ÁLLJ!

Nem csak ez fontos!!! Ez IS fontos! Önmagában kevés, ha mellé egy hímsoviniszta bunkó!

Valóban, én nem tagadom, nekem fontos a férfi egzisztenciája IS!

2021. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Emberek, azért ne kezdjetek el szalmabábut püfölni. Akkor mégegyszer, tömören:

- A férfiaknak ösztönösen vonzóak a fiatal szép csajok.

- A nőknek ösztönösen vonzóak a jóképű, egzisztenciálisan magas szintű férfiak.


Ne kezdjetek el egyből ráhúzni az állításomra olyan dolgokat, amiket nem mondtam, és ne kezdjetek el kivételekről se prédikálni, mert most általánosságban beszélünk.


A borsodi zsákfalvakat meg pláne hagyjuk. Mert ott a közelében sincsenek annak a szellemi fejlettségi szintnek, ami ehhez a témához szükséges. Az a bizonyos meg nem nevezett csoport úgy él, mint az állatok. Ott nincs igény higéniára, fogalmuk sincs a pénzügyi dolgokról, és a civilizációnak a közelében sincsenek. Azok esznek, isznak, üzekednek, és csak léteznek.


Mi most itt a fehér civilizált emberről beszélünk - az orkokat hagyjuk ki a képletből.

2021. márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
32: Azért az remélem megvan, hogy a zsákfalvakban sem csak orkok élnek. Üdv: borsodi mérnök férfi
2021. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Egy dolog tény. Ha adott két minden szempontból hasonló kvalitásokkal rendelkező férfi, annyi különbséggel, hogy az egyik minimálbért keres, a másik pedig havi 800 ezret, akkor én nem a minimálbérest választanám.


30 éves nő

2021. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
34: Én ha lenne 2 teljesen egyforma bombázó ikercsaj, akkor nem azt választanám, amelyik jobban keres, hanem akivel jobban megértjük egymást. (F)
2021. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Intelligencia,pénz,nagy farok,humorérzék,jó szociális képességek. Ezekből 2 elhagyható.
2021. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
35: Egyformán jól megértitek egymást mindkettővel, csak a fizetés a különbség.
2021. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
37: Akkor amelyik előbb jött :D Persze így is valószerűtlen, hogy mindenben mindig egyformák legyenek. A keresetéért ő dolgozik, az övé, miért érdekeljen? Persze egy szint oké, tudja kifizetni a rezsit meg ne legyenek tartozásai stb. De ha ez megvan, nekem olyan mindegy, hogy 200ezer vagy 900ezer a fizetése.
2021. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Ha családalapításról van szó, akkor nem az ő pénze, mert a gyereket nem egyedül a nőnek kell eltartani, főleg ha GYES-en van.
2021. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Pontosan! A Nőknek, nem maguk miatt fontos a férfi egzisztenciája, hanem utódlás szempontjából
2021. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!