Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ferfiaknal is van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiaknal is van olyan hogy a csajt be barat zonazzak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 11:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a külső a barátzóna oka, ha nincs egyéb hátráltató tényező. (pl.: egyiküknek sincs kapcsolata, nem 300km-re élnek, és hasonlók)

Eleve olyannal barátkozom, akinek a személyiségét, "belsőjét" kedvelem, szeretem. Azért barát. Ha külsőre is tetszene, akkor nyilván egy olyan embertől aki külsőre és belsőre is bejön, akarnék többet.

2021. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%

Akkor én vagyok a kivétel, aki miután átmenetileg felfüggesztették a szexkapcsolatát a pasival, az barátzónázta. Vagyis -zott. Volt szex = > felállt neki rám.

Nincs senkije és nekem sem.

Nap mint nap beszélünk.

Kakukktojás.

2021. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne lenne? Nem csak a nő dönt.


Nekem is így lettek lány haverjaim. Tetszett, ismerkedtünk, de totál nem illenénk össze, nem egymást keressük, de jó arcok és szívesen haverkodtam velük tovább. Vagy haveromnak tetszett és így lettünk haverok stb.

2021. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
63%
Nálam volt ilyen. Tetszett egy darabig egy srác, 2x is megpróbáltuk a randizást, történt is ez-az, de nem volt szerelmes belém. Egy darabig nekem még nagyon tetszett továbbra is, de aztán rájöttem, hogy amúgy én sem vagyok szerelmes belé, és utána részemről is átalakult haversággá.
2021. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
35%
12: Eleve olyannal mennek szexkapcsolatra az emberek, akit párkapcsolatra nem tartanak alkalmasnak. Valamilyen belső tulajdonság, eltérő életvitel stb. miatt. Mivel belementél, barátnőként értéktelen lettél a szemében.
2021. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
46%
#15 minden világos, köszi.:)
2021. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
15 ez baromság
2021. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Csak, ha bu....zi
2021. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Koszi a sok jo valaszt!!! Johetnek meg! :)
2021. márc. 22. 17:15
 20/28 anonim ***** válasza:

Van, én ronda nő vagyok és kaptam eleget a friendzoneból.

Aki barátzónázik az aszexualizál, nem tudja felfogni hogy nekem vannak vágyaim - akár az ő iranyába: pontosan olyan ez mint amit "a nők csinálnak a férfiakkal".

Igazából ez csak az emberi természet része, szegények tényleg annyira nem tartanak vonzónak hogy semmilyen szexuális dologra sem tudnak elképzelni - persze ettől még kedvelhetnek.

2021. márc. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!