Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ferfiaknal is van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiaknal is van olyan hogy a csajt be barat zonazzak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 11:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
62%

20 arra nem gondoltal, hogy mondjuk a kemia nem passzol, de jol elvagytok?


Nekem is volt lany baratom, aki tok atlagos kulseju volt, de mindig volt pasija. Nekem szimplan az eletvitele nem tetszett(sok bulika), de amugy tok jol elvoltunk.


De olyan is volt, aki tipikus nokent nem lepett, hanem varta a nagy csodat, hogy majd csak en fogok a dolgokert tenni. Nem tettem, mert semmi olyat nem adott, csinalt, amitol azt hittem volna tobbet akart. Ezt max akkor mondta, amikor mas pasinal kotott ki.

2021. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Utolso: hat nem is a nonek kell kezdemenyezni alap esetben...Na mindegy 😀
2021. márc. 24. 10:59
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Ahha... akkor inkább ülsz és szenvedsz meg vergődsz ahelyett, hogy 1 gesztust tennél? Amúgy itt nem kezdeményezésről van szó. Hanem arról, hogy semmilyen jelet nem adott, hogy komolyabban gondolná. Felnőtt ember azért tudja már mit is szeretne.
2021. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Utolso, 0%-ot er a valaszod. Ez mindent elmond. Szia
2021. márc. 24. 16:05
 25/28 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos olyan jól még nem megy, hogy nőket barátzónázzak...
2021. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Ez kedves.


Tehat te nemcsak elvarsz es nem csinalsz semmit, mert csak mastol varsz el mindent, de egy nevtelen forumon csak arra hallgatsz,aki azt mondja, amit hallani akarsz?


Itt nem a szazalek pont szamit. Biztos valaki magara vette es lehuzott, mert o is olyan, aki csak elvar. Neked kell eldonteni a LEIRTAK alapjan mennyire ertesz egyet es nem a SZAZALEK szamit. De te tudod.


Bocsi, de ez buborekban eles. Ez gaz.

2021. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Dehat te valaszolsz alpari stilusban, meg nyomorekozol le mast.


Van egy ferfias stilusod, gondolom ezert is raknak baratzonaba, mert eleg noietlen.


Masreszt meg te is olyan lehetsz, aki ul es var, hogy a szoke herceg majd betrappol hozza, csak ne kelljen felelosseget vallalni semmiert, hiszen o no. Ezert is akadtal ko ennyire agressziv stilusban.


Nalam is max haver lennel, de az a tipus, akit oltogatni lehet masok elott, mert gusztustalan stilusod van.

2021. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Eddig kb. szinte 0 lánynak tetszettem, de még velem is előfordult ilyesmi.


Egy német tanfolyamon ismerkedtem meg a lánnyal. Nekem egyáltalán nem tetszett, nagyon túlsúlyos volt, nem volt szép az arca, egyszerűen nem volt az esetem. Sőt, a személyisége sem jött be. Idegesítő volt.


Ő viszont odavolt érte.


Egyszerűen ignoráltam. Nem mondtam semmit, a lehető legkevésbé akartam bántani.


20F

2021. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!