Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetetlen egy erősen túlsúlyos nő számára,ha egy sportos,jóképű férfi őt vonzónak,szépnek tartja?

Figyelt kérdés

Miért annyira meghökkentő ez a "párosítás"?

Legtöbb ember miért csodálkozik ezen?



2021. márc. 23. 09:05
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

18.


Miért nem egy hozzád hasonló kórosan elhízott férfivel ismerkedtél? :D

2021. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Ha a túlsúlyos nő nem haladja meg a 60 kilót és 160 centi felett van akkor igen sokan hajlamosak vagyunk rámozdulni egy csinibb példányra.
2021. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Hol van 60 kg-os nő a túlsúlyostól?

A kérdésem olyan nőkre vonatkozott akiken legalább + 50-60 kg van.

Volt olyan kedvesem,aki több mint kétszer akkora súlyú volt,mint én.

2021. márc. 23. 13:39
 24/39 anonim ***** válasza:

#21

A férfitől miért nem kérdezed meg, hogy miért nem egs csinos Nővel ismerkedett? Ketzejükön mult, hogx kapcsolat lett belole.

2021. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

24.


Nem kell megkerdezni itt a kérdező sportos és extrém kövéret keres. Ismersz sportos nőt aki extrém kövér férfit keres? Hát én se. :D

2021. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Ne haragudj...de én sportos, mondjuk jóképű férfiként bazi hülyén érezném magam egy 80 esetleg 100-120 kilós nővel. Szerintem nagyon- nagyon ritka, hogy egy sportos 75-80 kg os férfi ne az 50-60 kilós, vékony nőkre bukjon.

Nyilván ritkán vannak kivételek. Azok erősítik a szabályt.

2021. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kivétel,aki erősíti a szabályt. Engem nem zavart,hogy sokszor utánunk fordultak az utcán,néha megjegyzést is tettek.Tudtam,hogy ritka "látvány" egy 85 kg-os férfi egy 192 kg-os nővel.
2021. márc. 23. 17:58
 28/39 anonim ***** válasza:
amugy te meg a masik veglet vagy, aki nem a not magat szereti, hanem egyszeruen az extrem koversegre izgul, es csak azert van a csajjal, mert kover. ez a fetised, a perverziod, ha a no pl. lefogy nem fog mar erdekelni, mert nem felel meg a fetisednek, es maga a no, a szemelyisege, a lenye full hidegen hagy, csak erekciod lesz a hajra. ez nagyon-nagyon beteges, es amugy a legtobb kover no megalazonak is erzi ezt a fajta fetisizalast.
2021. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

#28

Akkor: "Ha neked van egy vékony barátnőd, és meghízik, már nem fog kelleni, nem magat a Nőt szereted, hanem a vékonyságot, és csak azért voltal a csajjal, mert vékony, szemelyisege, a lenye full hidegen hagy, csak erekciod lesz a véknyságra"


- Ez ugyanaz visszafele!

2021. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

#29: tudtam, hogy valaki felhozza ezt, de annyiban santit a dolog, hogy a vekonysag (termeszetesen nem az alultaplalt vekonysagrol beszelek, hanem inkabb at atlag-normal alkatrol) az egeszseges, fitt alapallapota egy embernek, es nem a koverseg. egy 60 kilos nohoz vonzodni okes, egy 160 kiloshoz mar fetis, mert az tulmutat az egeszseges emberi test keretein.


nyilvan arrol oldalakat lehetne megtolteni, hogy emberileg mennyire korrekt es elfogadhato valakit elhagyni csak azert, mert meghizik, illetve mekkora merteku hizas az, ami meg belefer. ez kulon tema, ne keverjuk ide, itt arrol van szo, hogy valaki egy egeszsegtelen, nem termeszetes allapotot fetisizal.

2021. márc. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!