Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen kezd el bekattanni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezd el bekattanni egy férfi (aki nem jóképű és elment a hajó, de szeretett volna családot), hogy a haverok már nem vele foglalkoznak, hanem mindenki megházasodott, és jó eséllyel csak azt látja, hogy mindenki boldog és van gyerek is?

Figyelt kérdés
PErsze vannak boldog örök agglegény 40-50 esek is, de ez ritkább. Egy idő után a legtöbb magányos az alkohol után nyúl, ahogy látom. Persze aki tehetős, ezer haverja meg szponzora van, mint pl Handrásnak, az láthatóan egyedül is (de ugye mindig visz fel nőt a megújuló házába), az láthatóan majd kicsattan az elégedettségtől. De nem mindenki milliomos és keres jól, meg van 100 haverja.
2021. márc. 25. 14:46
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
61%

Az szep hosszu elet. 98 evesen mar metroszinten leszek....



36F incel

2021. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
88%
98 évesen is azért kattant be , mert a szülei akkor nem engedték megnősülni . A nagyszülők javaslatára.
2021. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
50%

"Egy idő után a legtöbb magányos az alkohol után nyúl, ahogy látom."

Tévedsz. Egy idő után a legtöbb magányos a prostik felé fordul és ráébred, hogy mi a francnak kaparjon X időn át több tízerer forintot beleölve egy önmagát királykisasszonynak gondoló némber után, mikor:

1.: Egy férfi pár év után tökéletesen önállósodik. Magára mos, főz, maga után takarít. Egy nő ebben nem fog részt vállalni, mivel főzni nem tud, rendet tartani szintén, a többit meg alantas munkának tartja

2.: Egy nő csak elveri a pénzt amit Ő keservesen megkeresett, és még hisztériázni is fog a bevételt keveslendő - természetesen a nő nem dolgozik, mert a munkát is alantasnak és pronyó dolognak tartja.

3.: Egy nő csak manipulálná. Porba döngölné az önbizalmát, cafatokra tépné az önbecsülését, kifacsarná lelkileg.

4.: A mai nők egyik legtrendibb passiója az anyós-gyűlölet. Zsigerből megy. Így szinte biztos, hogy egy nő, az érkezése után szándékosan összeugrasztaná Őt a szüleivel/testvéreivel/rokonaival.

5.: A szex minősége és mennyisége instabil, de főként 0 felé tendál. A mai nők gyűlölik a szexet. Többségük társadalmi nyomásra vesztette el a szüzességét (mert abban a közösségben amiben a kamaszkorukat töltötték kinézték volna, ha nem teszi meg), így nem alakult ki szexuális kultúra. Csak sötétben, csak 1-2 pózban, semmi mozgás, életjelet csak akkor ad ha EKG-ra kötöd vagy pont a másik véglet; akkor is nyög, amikor épp megállsz mondjuk orrot fújni. A férfi nemi szervet önmagában gyűlölik, ahogy egyébként magukat a férfiakat is. Azzal tisztában vannak, hogy a szex a férfiak számára különös jelentősséggel bír, ezért azt manipulálásra használja.

Alapból az első szex csak megfelelő mennyiségű creditfelhasználás után történik - azaz amíg nem költöttél rá bizonyos mennyiségű pénzt (ajándékok vásárlása, ruhák vásárlása, ékszerek vásárlása, kajameghívás, étterem, egyéb Facebookra/Isntára feltölthető "ajcsik") addig ne is reménykedj kufircolásban.

Inkább akkor a prosti. Az fix árfolyamon mozog, amivel így fiskálisak kiszámíthatóbb környezetet biztosít. Mellesleg célorientált - tehát a belefektetett pénzért megkapod a betevő puncit.

2021. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
48%
13. Annyira jól összefoglaltad, hogy ezt tanítani kellene, de minimum publikálni!!!
2021. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
52%
13-as minden szava igaz! Már az óvodában ezt kellene felolvasni minden nap.!
2021. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
49%
Gyakorlatilag pontosan leírtad az elmúlt 20 évemet, jár érte a pacsi!
2021. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Én meg leszek a 3. kategória aki 34 éves és remekül megvan egyedül. Köszönöm szépen, elég népszerű vagyok így is és nem tart senki lúzernek. Kellő egzisztenciával és jó kisugárzással rendelkezem, amit a nők is észrevesznek. Én az a típus vagyok, aki jól megvan az alkalmi viszonyokkal, szexkapcsolatokkal is. Hozzáteszem voltak többéves kapcsolataim, de mindig boldogabb voltam a lazább viszonyokban.
2021. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
13-as :D komoly. Volt egy ilyen exem, csak sötétben és csak két pózban csinálta velem és az összes exével. Szakítás után meg fejéhez löktem ezt is, hogy én bizony szeretem kutyapózban is. És még én voltam a hibás, hogy örüljek h lefeküdt velem párszor (már csilliomos férje van), és nem egy szinten voltunk (mert ő neki jár 3 éves bölcsész bscvel a jó parti, nekem meg kuss van, mert nem vagyok divatvégzettségű, ami elvárás minden férfitól manapság), illetve a kutyapóz az megalázó neki.
2021. márc. 25. 15:38
 19/48 anonim ***** válasza:
55%

"A mai nők gyűlölik a szexet" - Hát barátom, van egy rossz hírem....

Üdv, egy mai nő

2021. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
51%

13 annyira bolond vagy, hogy be kellene zárni, de minimum eltiltani az internettől :D

Vagy ezt addig írtad, amíg volt 15 perced levegőzni a gyogyón? Mert akkor nem szóltam.

2021. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!