Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen kezd el bekattanni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezd el bekattanni egy férfi (aki nem jóképű és elment a hajó, de szeretett volna családot), hogy a haverok már nem vele foglalkoznak, hanem mindenki megházasodott, és jó eséllyel csak azt látja, hogy mindenki boldog és van gyerek is?

Figyelt kérdés
PErsze vannak boldog örök agglegény 40-50 esek is, de ez ritkább. Egy idő után a legtöbb magányos az alkohol után nyúl, ahogy látom. Persze aki tehetős, ezer haverja meg szponzora van, mint pl Handrásnak, az láthatóan egyedül is (de ugye mindig visz fel nőt a megújuló házába), az láthatóan majd kicsattan az elégedettségtől. De nem mindenki milliomos és keres jól, meg van 100 haverja.
2021. márc. 25. 14:46
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Egyénenként változó, ki mikorra és mennyire kattan be.

Én már 20-25 körül teljesen kikészültem.

2021. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
55%

Erdetileg főleg szülői mintára én is nagy családot szerettem volna, egy normális, kitartó, hűséges feleséget, 2-3 gyereket, egy családi házat, autót, rendes, jól fizetett munkát stb.

De rájöttem, hogy számomra mindez csak álom marad, úgyhogy ezzel nem foglalkozok már. Nem akarok se barátnőt, se feleséget, nem hiányzik az egész dolog.

Szar munkám van, kevés fizetéssel, de legalább nem megterhelő.

Örököltem egy lakást és egy elég nagy telket ezek jó kiindu alapok lehetnek.

Nőt, gyereket nem fogok tudni eltartni, fos végzettésgem van, ezzel soha nem lesz normális munkám és amúgy sem vágyom nagyon ezekre. Nem vagyok egy törtető, karrierista típus. Nekem valahogy ne megy a "felfelé nyalás lefelé taposás" módszer és másokat sem szeretek irányítgatni. Én inkább a "mindenki csináljon amit akar, csak engem hagyjon békén" típusnak tartom magam.

Megőrülni nem fogok, vannak céljaim, szeretnék függetlenedni amennyire lehet, a munkahely, robotolás, "fejlődés", "előrehaladás" világától...

Szerencsére vannak haverjaim, barátaim, akikre számíthatok és akik közül a legtöbben hasonló cipőben járnak mint én. Talán nevezhetjük ezt a kilátástalanság csapdájának is.

Jó családi háttér, normális neveltetés, de mégis egy csődtömeg lettem és sok haverom is így van ezzel. De legalább segítjük egymást és a hétvégi piáláson kívül is tudunk valamit alkotni. Pl.: lakás felújítás, a telek gondozása, egyéb normális közös programok.

Ha ők nem lennének akkor viszont jó eséllyel becsavarodnék. A családomat hosszú távon nehéz elviselni, szüleim borasztóan beszűkült látókörű, "kicsinyes" emberek, akiknek csak az a világ létezik, amit ők látnak, amibe ők élnek, vagyis inkább amibe belekényszerítik saját magukat.

Talán pont ez a negatív gondolkodás vezetett oda, hogy ilyen lettem... de ki tudja.

Külsőre alapvetően nincs magammal bajom, a legjobban az zavar, hogy borzasztóan megritkult a hajam. Egyébként nem vagyok kövér, se alacsony, nincsenek különösebb testi hibáim és sokszor még azt is hallottam hogy jóképű vagyok. De leginkább olyan nőktől akik nem voltak az én eseteim...

A pia egyébként jó meglátás + az egyéb szerek (pl. fű). Bár én csak iszok inkább, de azt is csak hétvégente és legtöbbször csak mértékkel, tehát nem a fos részeg szintre. Szerencsére ezt tudom szabályozni elég jó az önkontrollom.

A pénzem sem költöm fölösleges dolgokra, szóval legalább spórolni is tudok.

Egy szó, mint 100 ameddig van jó társasgom, akik hasonló helyzetben vannak, mint én, és lehet velük "baromkodni" meg azért normális dolgokra is rá lehet venni őket addig nincs baj. Ha ők már nem lesznek (pl. megnősülnek, elköltöznek, gyereket nevelnek), akkor lesz gebasz.

De leginkább ez is abban fog majd kimerülni, hogy a munkahely és az otthonom lesz az a két hely ahol megfordulok és totális magányban fogok élni.

2021. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Látom akkor, hogy nem csak én vagyok egyedül ezzel a problémával. Nőknek mondom, akik itt szapultak minket, hogy nem csak úgy van az, hogy na szedd össze magad. Ha hiába teszel meg mindent 100%-osan ahogyan tőled telhető és így sincs pozitív visszajelzés, akkor nehéz motiváltnak maradni minden téren.
2021. márc. 26. 11:25
 44/48 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező küldj már magadról privátban egy képet! Kapásból megmondom, hogy mivel tudsz javítani a kinézeteden.
2021. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
56%
Ez a primitív nőseggnyaló nem érti meg ha férfiként nem születtél lapátállú bájgúnár köcsögnek vagy ha apukád nem cégtulajdonos akkor kár a gőzért, dölyfös pofával levegőnek fognak nézni az öntelt kis hercegnők és várják az alfa görényt állandóra addig amíg már vénlányok lesznek de akkor meg már neked nem fognak kelleni a kiöregedett köpőcsészék.
2021. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
32%
Alfázós, egyre lejjebb megy a válaszadási hatékonyságod :(
2021. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
24%
Az igazság nem mennyiségi kérdés ostoba greni.
2021. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
51%
Sok férfi szeretne egy hűséges, érző és szerető feleséget, majd gyerekeket. Csak szólok, ha ezek megvannak, onnan lehet rohadt nagyot pofára esni! Mert kb. ezeket veszted el.
2021. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!