Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen kezd el bekattanni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezd el bekattanni egy férfi (aki nem jóképű és elment a hajó, de szeretett volna családot), hogy a haverok már nem vele foglalkoznak, hanem mindenki megházasodott, és jó eséllyel csak azt látja, hogy mindenki boldog és van gyerek is?

Figyelt kérdés
PErsze vannak boldog örök agglegény 40-50 esek is, de ez ritkább. Egy idő után a legtöbb magányos az alkohol után nyúl, ahogy látom. Persze aki tehetős, ezer haverja meg szponzora van, mint pl Handrásnak, az láthatóan egyedül is (de ugye mindig visz fel nőt a megújuló házába), az láthatóan majd kicsattan az elégedettségtől. De nem mindenki milliomos és keres jól, meg van 100 haverja.
2021. márc. 25. 14:46
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
66%

Azt nem szeretik a nők, amit te szex címszó alatt nyújtasz.


Miért szeresse a szexet, akinek mondjuk soha nincs orgazmusa?

2021. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egy férfi bőven meg tud élni egyedül is. Igazából nem látom értelmét a tartós kapcsolatoknak, házasságoknak sem, mert csak idő kérdése mikor kezdik idomítani a férfit. Amelyiket nem lehet, aza "rohadtszemétféreg" kategória. Én házas voltam, tipikus rendes férfj, férfi. A végén azon kaptam már magam, hogy az összes szerepem annyi, hogy teperjek a munkámban, hozzam haza a pénzt, adjak biztonságot, vállaljam fel a háztartást, a gyereknevelést és a komplett család működtetését. A feleségem ezzel párhuzamosan elhidegült, egy jó szava nem volt hozzám, szexmegvonás hegyek, állandó besértődések mindenért. Amióta egyedül vagyok rájöttem, hogy vagy 5 évet elvett az életemből, és semmi de semmi kedvem nincs már egy fedél alatt élni egy nővel. Maradnak szépen a hétvégi kapcsolatok, ami bevallom bőven elég is. Üres perceimben elgondolkoztam azon is, hogy mit tudna adni egy nő az életemben? Nagyjából semmi olyat, amit én ne tudnék megcsinálni magamnak. Így marad kapcsolati téren a szex, ez tökéletesen kielégítő mindkettőnknek. Sőt, elmondhatom, hogy a házasság olyan szinten kiábrándított ebből is, hogy idő kellet hozzá hogy visszatérjen belém az élet. Ugyanis a házasságban a szex már egy szabályzó eszköz. Ha el akar valamit érni a feleség, akkor vagy megvonja a dolgot, vagy rájátszik. Később meg már amikor egy férj kellő képpen be van törve, akár huzamosabb ideig is meg lehet vonni. Apropó szex! Ez abból állt, hogy itt vagyok, reszelj rajtam, de ne pazarold az időmet. Egy darab fa volt, nem is értem miből gondolta hogy ez a fajta hozzáállás szexi tud lenni. Inkább megalázó. Akkor most mi ebben olyan jó egy férfinak?
2021. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
37%
20-as. Duma, duma, duma. Ja, hát én is szeretem egy fullos testű bombázóval! De semmiféle képpen sem egy itteni 75kg-os vágó súlyban lévő sertés klónnal. Aki még ráadásul nagyképű is. Remélem érted mi a helyzet! Ja hogy tepsi képed van? Cölöp lábad? Fatörzs tested? Tokád van? Elhiszem hogy szeretnéd a szexet, bár szerintem az ilyeneknek tök mindegy ki fekszik rájuk.
2021. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
47%
Semmi baj a 75 kilós nővel, ha mellé 185 centi :D
2021. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
49%
Direkt nem akartam többet írni, és magasságot se hozzá. Ezt az emberek fantáziájára bízom.
2021. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
51%

Ha arra gondolok, hogy az első párommal maradtam volna (nagy szerelem volt) akkor lehet az lett volna a végkifejlet, mint amit 13 leírt.

De szerencsére volt szerencsém másokkal is kapcsolatba bonyolódni és mindegyiktől tanultam egy kicsit nemcsak a másik nemről, hanem magamról is.

Amúgy az a párom aki kihozta belőlem a nimfománt, neki se nagy mérete, se görögisten teste nem volt. Szóval az, hogy ki mit tud az ágyba az nem kinézet függő. (szerintem fordítva sem) De hálás vagyok neki, mert akkor jöttem rá, hogy én igenis tudok szexmániás lenni, csak olyan ember kell hozzá, akivel passzolunk az ágyban.


Mire oda jutottam, hogy házasság, addigra ezeket a tapasztalatokat mind kamatoztatni tudtam, egyfajta tudatosságot szereztem, de nemcsak a szexben, hanem pénzügyileg, és érzelmi téren is. Így pontosan tudom a párom mit tud nyújtani és nemcsak úgy elfogadom, hogy ez van, hanem tudom mennyit is ér. Így becsülni is jobban tudom őt.

2021. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
60%
Te vagy a ritka ellenpélda. Nagyon szerencsés vagy, vagyis a férjed!
2021. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
38%

Szerencsés a férjed, mert baszol... komolyan, ilyen alja pasikat.


De csodálkozzatok, miért nem kelletek senkinek.

2021. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
38%
Kár hogy anyád nem így gondolta!
2021. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

,,A végén azon kaptam már magam, hogy az összes szerepem annyi, hogy teperjek a munkámban, hozzam haza a pénzt, adjak biztonságot, vállaljam fel a háztartást, a gyereknevelést és a komplett család működtetését. "


Rengeteg ilyet látok. A csaj elvan a munkahelyén 6 órában, de jár barátnpkhöz és ha olyat lát, hogy új bútor, új autó. Akkor az automatikusan neki is kell. Szól a férjnek, hogy bővíteni kell a házat, ápítsüük be ezt meg azt, vegyük meg ezt meg az. De ehhez a nő max 10%-ot tesz hozzá, a többit a férfitől várja, vállajon túlórát, másodállást, mert ez nekünk igenis kell (pl ez a bútor). Az meg 40 évesen össze van roskadva, 50 nek néz ki. A nőt meg nem érdekli, hogy jelenleg alig vannak munkahelyek, látszámstop, covid, stb. Hanem a reakció: oldd meg, te vagy a férfi, vagy ... (nem lesz szex).

2021. márc. 25. 16:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!