Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen kezd el bekattanni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezd el bekattanni egy férfi (aki nem jóképű és elment a hajó, de szeretett volna családot), hogy a haverok már nem vele foglalkoznak, hanem mindenki megházasodott, és jó eséllyel csak azt látja, hogy mindenki boldog és van gyerek is?

Figyelt kérdés
PErsze vannak boldog örök agglegény 40-50 esek is, de ez ritkább. Egy idő után a legtöbb magányos az alkohol után nyúl, ahogy látom. Persze aki tehetős, ezer haverja meg szponzora van, mint pl Handrásnak, az láthatóan egyedül is (de ugye mindig visz fel nőt a megújuló házába), az láthatóan majd kicsattan az elégedettségtől. De nem mindenki milliomos és keres jól, meg van 100 haverja.
2021. márc. 25. 14:46
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
38%

Meg jön a kisújjamat mutatom, a karom sem elég. Meg nem nézlek már férfinek. Meg ha eddig ennyi mindent meg tudtál csinálni, akkor ez az alap. Mit akarsz??? Szexet??? Velem??? Na felejtsd el gyorsan, ahhot sokkal többet le kell tenned az asztalara! Meg különben is itt meg itt hibáztál, meg jaj most meg is sértettél hogy csak szexelni akarsz velem? Minek nézel de komolyan? Én csak erre kellek?


Hú, inkább nem is sorolom, mert így utólag is elönt az ideg!!!!!!

2021. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
25-30 évesen.
2021. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
33%
30 felett már csökken a vágy és a hormonszint, 35 éves korára már megszedi magát, a korabeli öntelt kis hercegnőkből addigra szerencsétlen utánfutós vénlány lett, a korabeli haverjain -akiket még irigyelt régebben- már látja hogy hosszútávon a pokolba váltottak belépőt amikor belementek a házasságba ebben a hulladék feminista rendszerben. Van pénze és ideje a hobbijaira, barátaira, szexet meg kap egy puccos ebéd áráért szinte minden harmadik fiatal, hamvas nőtől.
2021. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
70%

Én 25 éves koromtól rendszeresen iszok.

Nem látszik rajtam, külsőmre igényes vagyok.

Csak ugye ott van az, hogy nem vagyok egy szépfiú.

Akárki tetszik, nem kölcsönös.

Netes randik kudarc, első után még vigyorgó szmájlival írják, hogy jól érezték magukat velem, kevés az ilyen normális pasi mint én stb. második után meg lepattintanak és összejönek egy jobbképű gyerekkel.

F@sz kivan, önbizalmam nulla már ezek miatt.

2021. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
34. Egyutterzek veled. Egy ido utan beleroppan az ember, ha sohasem kolcsonos a dolog.
2021. márc. 25. 20:01
 36/48 anonim ***** válasza:
18%
Akik itt sopánkodtak, mennyit tettek az elmúlt években hogy általánosságban jobb partik legyenek, vagy váljanak azzá a faszagyerekké akit sóvárogva néznek, hogy neki aztán milyen könnyű?
2021. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
36%
Nekem férfiként egy kérdésem lenne az eddigi válaszolók nagyrészéhez: Akki ennyire gyűlöli a nőket, annak minek? :D
2021. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
65%

@36

Lefogytam 95 kilóról 75-re. Normálisabb hajat csináltattam magamnak. A korábbi, ténylegesen igénytelen megjelenésemen változtattam. Rendszeresen borotválkozok. Fix munkahelyem van, van autóm, vannak céljaim, van hobbim. Éveken keresztül keményen, kitartóan nyomtam a társkeresőket. Csakhogy ezektől nem nőtt állam, ugyanolyan alacsony maradtam és ugyanúgy nincs pénzem sem. Mondjuk utóbbi lényegtelen, mert nem tudom, milyen jogon várná el valaki tőlem, hogy eltartsam; egyetlen ember van, akivel ezt hajlandó lennék megtenni, az pedig az édesanyám (ha meg nem eltartásról van szó, akkor nem tök mindegy, mennyit keresek?). Na, lényeg a lényeg, teljesen láthatatlan maradtam ugyanúgy. Több évnyi társkeresőzésem nagyjából 200, természetesen válasz nélkül maradt levél elküldésében és több mint 7000 (mármint a szó szoros értelmében, ugyanis jegyeztem a statisztikát) viszonzatlan jobbra húzásban kulminálódott.


Ennek megfelelően persze az eddigi depressziómat felváltotta a totális közöny az emberek felé. Ha én csak megvetést, közröhejt, vagy épp csak ignorálást kaptam másoktól, akkor ugyanez visszajár, tőlem innentől kezdve az orrom előtt fordulhat fel bárki az utcán is. 27 éves vagyok, ezt a szó szerinti, klinikai értelemben vett megőrülésemet vagy kiüresedésemet nagyjából 26 éves koromra datálnám. Mondjuk én határeset-aszociális emberként soha nem akartam haverokat és több, mint elég az a kommunikáció nekem, amit kollégákkal és édesanyámmal lefolytatok, gyereket meg aztán végképp nem akartam soha. Nekem semmi másra nem lett volna szükségem, csak arra, hogy legyen, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Miután rájöttem, hogy ez teljesen esélytelen, a szeretet helyébe lépett egy kielégítő nemi élet utáni vágy. Tudjátok, ami szinte mindenkit megillet, aki nem 3,5 pontot kap Photofeeleren még ha fejre áll, akkor is.

2021. márc. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
25%
Egyetlen kérdésem van itt a hisztis incel kisfiú hordához: miért nem próbáljátok ki egymással, ha ennyire el vagytok ájulva magatoktól, a nőkről pedig ilyen ocsmányul beszèltek?
2021. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
68%
Cimbora! Hidd el, egy házasságon belül is lehet akkora terror, hogy utána örülnél ha egyedül élnél. Az sem titok, hogy az önzőség és az egó olyan szinten dominál már az emberek körében, hogy a többség alkalmatlan párkapcsolatra. Csak és kizárólag a véletlen szerencsén múlik hogy találsz-e egy érző társat.
2021. márc. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!